Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дизайн стель в житлових приміщеннях

Дизайн стель в житлових приміщеннях своєрідний. Всі погодяться, що стеля є одним з найбільш важливих елементів в інтер'єрі кімнати. Стеля може прикрасити кімнату своєї хитромудрістю, незвичністю та й просто акуратністю, однак може і повністю зіпсувати весь вигляд кімнати у разі, наприклад, якщо він покритий тріщинами, опуклостями або ж усілякими розлученнями. У минулі часи варіантів прикраси даної частини кімнати було зовсім небагато: побілити, пофарбувати фарбою або обклеїти шпалерами - одним словом. перетворити дизайн стель в житлових приміщеннях. У нинішній час сучасні матеріали дозволяють створити різноманітний дизайн стель у житлових приміщеннях за мінімальний час і фактично без забруднення приміщення. У даній статті ми розповімо вам як прикрасити стелю і додати вашій кімнаті завершений вигляд.Фарбований дизайн стель у житлових приміщеннях

Роботи по фарбуванню і підготовки до самого процесу зовсім не дорогі, але при цьому їх багато. Спочатку зі стелі знімають всю стару фарбу, побілку, шпалери, після цього вирівнюють: штукатурять, шпаклюють, коригують наявні шви і тріщини. Наносити штукатурку, а після шпаклівку треба кілька етапів, чекаючи, поки висохне попередній шар. Для створення ідеальної поверхні стель останній шар необхідно затерти наждачним папером. Після цього поверхню грунтують, а вже після фарбують. Фарбу наносять у кілька шарів за допомогою кисті, валика, розпилювача. При підборі останнього варіанту виходить рівне покриття без усіляких сліду пензлики і різноманітних вилізли з неї ворсинок. В даний час побілка і масляна фарба пішли в далеке минуле. В даний час для обробки стель застосовують водоемульсійну або водно-дисперсійні фарбу. Вони найкраще виглядають та й до того ж піддаються мийці. Недолік такого дизайну стель у житлових приміщеннях полягає в тому, що в процесі ремонтних робіт ваш будинок сильно забрудниться.

Зовнішній вигляд стелі, а саме - видимість швів і тріщин безпосередньо залежить від якості перекриття, від того, наскільки якісні матеріали підібрані і наскільки кваліфіковані робітники здійснювали ремонт. За допомогою матової фарби можна приховати наявні дефекти, глянцева, навпаки, виділить недоліки якщо вони є. У старих будинках зробити стелю рівним вельми складно.

Фарбований стеля доречний для абсолютно будь-яких житлових приміщень. У випадку якщо вас затоплять сусіди, на поверхні можуть з'явиться жовті розводи, однак якщо подібного не відбудеться, то стеля прослужить мінімум років десять.

Обклеєний шпалерами дизайн стель у житлових приміщеннях

Шпалери наклеюють на заздалегідь вирівняний (точно так само, як і в попередньому випадку) стеля. Ні в якому разі не можна в якості основи застосовувати газети, оскільки по закінченні певного часу вони обов'язково проступлять, особливо якщо шпалери світлі та й до того ж тонкі.

Для обклеювання краще всього підходять тиснені шпалери, які складаються з двошарового паперу, вони чудово приховують дрібні нерівності і всілякі дефекти. З дорогих шпалер своє перевагу слід віддати шпалерам «під фарбування». Існує їх два види: з двошарового паперу з прошарком з стружок між ними, а також з паперового шару основа якого флізелін. Будь-які з них після обклеювання при бажанні слід пофарбувати водоемульсійною фарбою. По закінченні якогось часу їх можна перефарбувати, а ваша стеля буде виглядати як новий. На думку кваліфікованих фахівців, хороші шпалери можна перефарбовувати до десяти разів. До першої перефарбовування стеля зможе прослужити приблизно років п'ять.

Обклеєний стеля не можна робити в приміщеннях з підвищеною вологістю: ванною, туалеті, кухні. У разі якщо затоплять сусіди, якісні шпалери просто перефарбовують, дешеві доведеться знімати і знову клеїти.

Дизайн стель в житлових приміщеннях: стеля з плит

Дизайн «плиткових» стель у житлових приміщеннях в нинішній час вельми актуальне. Стельові плити роблять з пінопласту. Стандартний розмір даних плит становить 50x50 сантиметрів. Клеять їх на будь-яку, заздалегідь вирівняну, поверхню. Плити бувають і неламінована і ламінованим. Перші протирають лише сухою ганчіркою або просто пилососять, можна покрити водоемульсійною фарбою. Ламіновані стельові плити покриті плівкою, з цієї причини їх можна мити, а отже і застосовувати в будь-яких приміщеннях. Поверхня плит може і гладкою, і рельєфною, що імітує різьблення по дереву або з елементами гіпсової ліпнини. Обклеювання пінопластом не вимагає особливо старанного вирівнювання поверхні, з тієї причини, що сам матеріал якісно приховує невеликі дефекти, але при цьому в разі якщо стеля надмірно «горбатий», можливо розбіжність плит.

При затопленні плити не отвалівалятся, але на поверхні проступлять плями. Пошкоджені плити можна змінити новими, але оскільки пінопласт схильний до пожовтіння під впливом світла і тепла, в підсумку вони можуть істотно відрізнятися кольором. Стеля, виконаний з даних плит, прослужить приблизно десять років.

Підвісний плитковий дизайн стель у житлових приміщеннях

По периметру стелі прикручують спеціалізовані алюмінієві або ж сталеві куточки, їх простір поділяють клітинами виконаним з того ж металу по напрямних різної довжини. У дані соти вставляють плити, і вже в них врізають світильники. Стандартні розміри плит становлять 60x60 см або 60x120 см, товщина становить півтора сантиметра. Під час ремонту бруд фактично відсутня. Єдиний мінус полягає в тому, що не можна отримати ідеально рівну поверхню по всій стелі. Плити випускають різноманітного кольору і фактури (гладка, шорстка, рельєфна). Плитам властиві свої особливі якості: акустичні - зменшують відлуння і знижують загальний рівень шуму в приміщенні; вологостійкі - якісно підходять для ванної кімнати, а також кухні; антиударні, а також з антимікробним покриттям.

Всі плити можна пилососити або ж просто протирати сухою ганчірочкою, а вологостійкі навіть мити, що допускає даний дизайн стель в житлових приміщеннях. У разі якщо визначена плита надмірно забруднилася, її можна дістати і вимити окремо. У разі затоплення звичайні плити розбухають, і їх доводиться міняти. Плити мають високий вміст глини можуть покриватися плямами, які вам доведеться старанно відмивати. Плями на сталевих плитах стираються легко і швидко. На плівкових плями не з'являться, у разі якщо вода крізь край плитки не протекла під спеціалізоване покриття, а в разі якщо це сталося, то вас виручить стандартне мило. Звичайні плити прослужать приблизно п'ять років, а от сталеві не зіпсувати і через двадцять.

Підвісна рейкова дизайн стель у житлових приміщеннях

Рейки виробляють з алюмінію, після покривають емаллю або ж лаком. Довжина становить 6, 3, 4 метри, ширина 30-150 мм, товщина приблизно пів сантиметра. Рейки можуть бути і з «закритим стиком» - як дерев'яна вагонка, і з «відкритим» - між ними будуть є маленькі зазори, ось саме з цієї причини вони підходять, в основному, лише для високих стель, бажано більше 3-х метрів. Деякі види рейок з «відкритим стиком» припускають спеціалізовані вставки з алюмінієвих смужок, які приховують зазори.

Такий дизайн стель в житлових приміщеннях доречний в абсолютно будь-яких приміщеннях. Він має високу морозо-і пожаростойкостью, а панелі з перфорацією істотно поліпшують акустичні та вентиляційні якості приміщення. У разі затоплення з'являються плями, які стираються без будь-яких особливих зусиль. Термін служби високоякісної рейки складає двадцять років.

Гіпсокартонний дизайн стель у житлових приміщеннях

До перекриття кріплять спеціалізовані пристосування, на які після і чіпляють металевий каркас стелі. До нього прикручують аркуші картону, який просочений гіпсом, товщиною не більше сантиметра. Всередину ховають електропроводку та інші комунікації. Після готують отвори під вбудовані світильники, а також люстри.

Гіпсокартонний дизайн стель у житлових приміщеннях застосовують в абсолютно будь-яких житлових приміщеннях, але у вологих потрібно спеціалізований вологостійкий гіпсокартон. У разі затоплення на стелі виявляться плями, які доведеться старанно чистити, шпаклювати, а в завершенні ще й фарбувати. Стеля прослужить мінімум десяток років.

Натяжна дизайн стель у житлових приміщеннях

Дані стелі можуть мати фактично будь-який колір і малюнком, під мармур, сатин, шкіру, замшу, метал, а ще тканинні і плівкові. По периметру кімнати прикріплюють спеціалізоване кріплення, після застосовуючи газ нагрівають полотно, воно стає еластичним і якісно розтягується, що дає можливість натягнути ідеально рівна стеля і в завершенні приховати його профілем.

Плівковий натяжна стеля являє собою полотно, виконане з плівки ПВХ, шириною приблизно 1,5-2 метри. Шви на стелі фактично непомітні. Миють дані стелі спеціалізованими засобами, призначеними для догляду за склом (обов'язково спиртова основа).

Тканинний виробляють зі спеціалізованого матеріалу «сітчастий поліестер», який після армують нейлоном, а також просочують поліуретаном. Його можна пофарбувати будь сподобалася стельової фарбою, а можна замовити вже з яким-небудь готовим малюнком або текстурою. Ширина становить приблизно п'ять метрів. При установці абсолютно немає необхідності виносити меблі з кімнат.

Натяжна дизайн стель у житлових приміщеннях застосовують для дизайну стель у житлових приміщеннях фактично будь-якого типу. Він ультрапрочен, екологічний і пожежобезпечний. Кожен квадратний метр полотна здатний витримати до ста літрів води, з цієї причини при затопленні бригада монтажників просто видалить воду і поверне стелю на колишнє місце.

Виробники дають гарантію десять років, але термін служби даного виду стелі фактично не обмежений, з тієї простої причини, що після часу він не змінює свій колір і не втрачає властиву йому міцність. Однак слід пам'ятати про те, що дані стелі бояться гострих предметів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити