Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дизайн та оформлення ванної кімнати

Дизайн та оформлення ванної кімнати - справа дуже відповідальна. Адже сучасна ванна кімната буквально до межі насичена різними електричними приладами і хитрими механізмами. Однак разом з цим можна перетворити свою ванну кімнату в справжній витвір мистецтва. При переобладнанні цієї кімнати потрібно врахувати чимало факторів. Для початку варто звернути свою увагу на освітлення, колір, а найголовніше, якість сантехніки та меблів. Ви повинні вирішити для себе, які оздоблювальні матеріали зможуть забезпечити найбільший комфорт. У прийнятті правильного рішення і розрахунках вам неодмінно допоможуть професіонали. Однак ви й самі можете проявити всю свою фантазію.Сьогодні у продажу можна знайти величезну кількість оздоблювальних матеріалів, призначених для оформлення ванної кімнати. Це можуть бути керамічні плитки, пластик, дзеркала, мозаїка і деякі інші матеріали. З усього цього різноманіття вам і належить зробити вибір. Крім того, обраний вами ескіз повинен бути схвалений всіма членами вашої родини, адже з ним їм доведеться стикатися по кілька разів на дню. Якщо вам потрібно візуально збільшити простір ванної кімнати, то для цього в одну з стін можна вмонтувати дзеркало. Для того щоб правильно вибрати колір, найкраще з паперу заздалегідь виготовити кілька зразків. Після цього розвісьте дані зразки в тому місці, де ви найдовше буваєте. Якщо вам до душі саме спокійний дизайн, то можна вставити скла замість деяких плиток. Як варіант, можна вставити плитки із зображенням фотографій ваших дітей. Досить-таки оригінально виглядатимуть панно з морськими або річковими камінчиками, вставлені замість окремих плиток.

Що ж до підлоги у ванній, то він може бути, як звичайним, так і з підігрівом. Матеріал для підлоги не повинен бути слизьким. Підвищити вашу безпеку допоможуть вмонтовані в підлогу рельєфні плитки. Крім того, вони чудово виглядають. Для оптичного збільшення можна зробити світловий колодязь. Так називається ніша, зроблена у стелі. Її перекривають дзеркалом і направляють промені світла на нього. Для зручності розміщення освітлення у ванній кімнаті зазвичай роблять підвісні стелі.

Грамотний дизайн, а також оформлення ванної кімнати дозволять вам значно заощадити простір, причому, без шкоди функціональності. У цьому плані відмінним варіантом є душова кабіна. Вона особливо зручна для літніх людей, хоча в ній і не полежати, як у звичайній ванні. Ось тільки можуть виникнути проблеми з її установкою на верхніх поверхах будинків старого планування. Незручна вона для тих сімей, де є маленькі діти. Ви повинні будете ретельно продумати, де встановити душову кабіну, умивальник, сушка, ванну. Якщо ви збираєтеся встановити ванну, то особливу увагу звертайте на якість емалі. Не варто купувати ванну невідомих вам виробників, щоб у майбутньому уникнути проблем. Умивальники в наш час також представлені в широкому асортименті. Наприклад, є модель раковини, встановленої на стільниці, в якій кран вмонтований в глечик, підвішений поруч. Великою популярністю у покупців користуються умивальники-тумби. Якщо приміщення ванної кімнати досить просторе, то там особливо добре виглядатимуть раковини на тонкій ніжці. На ринку існує чимало варіантів і полотенцесушилок.

У ванній кімнаті, як правило, зберігаються різні засоби гігієни, рушники, порошки, халати. Існують, як стандартні, так і комбіновані набори для ванної кімнати. Наприклад, можна вибрати шафа з дзеркальними дверцятами (будь-якого розміру) або ящики з підсвічуваннями. У ванній кімнаті велика вологість, а значить, всі речі, які там зберігаються, бажано заховати. Важливу роль у дизайні та оформленні ванної грає і фурнітура. Вона являє собою різні полотенцедержателі, гачки, дверні ручки і деякі інші пристосування. Якщо ви плануєте оформити ванну в класичному стилі, то використовувана фурнітура повинна бути максимально вираженою. Якщо ж в кімнаті більш яскрава або строката обробка, то виділяти вона не повинна. Кількість світла у ванній кімнаті буде залежати виключно від вашої фантазії. Сьогодні у продажу можна знайти бра, світильники, підсвічування. Не варто забувати і про загальний світлі, який розташовується знизу або зверху. Світло може бути тьмяним або, навпаки, яскравим, різних відтінків і кольорів. Варто відзначити, що виконання проводки і установки світильників краще всього довірити спеціалісту. Самостійно робити це категорично не рекомендується.

Додати коментар


Захисний код
Оновити