Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як правильно доглядати за морськими свинками

Досить складно знайти людину, яка не любить тварин, особливо домашніх, оскільки вони такі милі і вірні. Діти точно обожнюють тварин. Ось тільки завжди виникає одна і та ж проблема, а саме догляд за домашніми вихованцями. Доглядати за тваринами не завжди легко, адже правда?

Вартість і складність є основними критеріями, які впливають на вибір домашнього улюбленця.Не зовсім зрозуміло, за яким саме критерієм вибирають собі тварину діти, оскільки вони не звертають увагу ні на вартість, ні на зовнішній вигляд.

Можливо їх приваблює саме дружелюбність, можливо щось інше, проте це все не особливо важливо, з тієї простої причини, що останнє слово завжди залишається за батьками, які й будуть платити за одного, а по закінченні часу і доглядати за звіром.

У деяких випадках на вартість не особливо звертають уваги, але ось про турботу замислюються завжди. Складно чи буде доглядати, чи варто взагалі купувати, або може обмежиться якимось іншим, але схожим звіром. Так, в переважній більшості випадків і відбувається.

Ось, наприклад, якщо брати собаку, то за нею обов'язково потрібно хороший догляд, навіть незважаючи на те, що вона стане хорошим другом і завжди буде дарувати радість. Це все зрозуміло, але коли часу на догляд мінімум, батько вирішує взяти що-небудь більш «дрібне». Якщо ви опинилися в точно такій ситуації, то сміливо купуйте морську свинку, адже вони настільки гарні. На них просто не можливо не звернути увагу, та й до того ж за ними легко доглядати, так що не турбуйтеся. У даній статті ми вам розповімо як грамотно доглядати за морською свинкою.

Слід просто знати основні моменти, які обов'язково допоможуть у догляді за звіром, ось власне і вони. У свинок має бути якісна і простора клітка, надійний гамак для відпочинку, само собою, не можна обійтися і без іграшки виконаної з люфи, в клітці повинен розташовуватися кутовий лоток з гранульованим наповнювачем, поїлка, різноманітні підвісні ласощі, ну і природно смачний корм. Це лише базисні моменти, які слід розібрати більш детально.

Давайте поговоримо про те, що небезпечно для свинок у вжитку. Саме про те, що слід ховати подалі, щоб не погризли і не отруїлися, а таке іноді відбувається. Ось перелік смертельних для звірка рослин: алое, спатіфілум, кала, хедера, полісціас, фатсія, шеффлера, плющ, аглаонема, алоказия антуріум, диффенбахія, монстера, сингониум, олеандр, пахіподіум, цикломен, фікус і інші. Кожне з перерахованих рослин впливає по-різному, проте наслідки у всіх у них вельми сумні. Багато викликають різні опіки, виразки, виникає запалення слизових оболонок очей, що надалі може призвести до повної сліпоти, запалення ротової порожнини, глотки, можуть відбуватися різні порушення серцевої і нервової систем і багато інші згубні наслідки відповідальність за які ляже саме на ваші плечі.

Відносно всіх рослин, у разі якщо в рот гризуна потрапить досить багато листків даних рослин, то виділяється кислота, повністю заблокує дихання і природно звіря просто помре.

Правильне харчування. За винятком основної їжі, свинка повинна отримувати свіжі овочі та фрукти, але переборщувати з ласощами зовсім не випливає. Кількість має бути помірним приблизно 80-120 грам щодня. Обов'язково мийте продукти, перед тим, як давати їх на поталу домашньому улюбленцю.

Слід також знати, що даних звіряток не можна годувати бобами, цибулею або картоплею. Капусту давати можна, але по чуть чуть і як можна рідше. Те ж саме можна сказати і щодо гороху. Ви фактично з повною свободою можете годувати їх різноманітними травами і зеленню, але тільки вони повинні бути зібрані своїми руками. Збирати слід в екологічно чистих місцях, щоб вони небилиці забруднені відходами та іншими згубними речовинами.

Грамотний догляд-це зовсім не мистецтво, а просте проходження конкретним правилам. Поговоримо про частоту годування свинок, переважно всього годувати вранці і ввечері, тобто два рази на день. Однак робити це слід в один час, з тієї простої причини, що організм тварини налаштовується саме за часом, оскільки трапеза планується завчасно. У випадку якщо ви являетесьсчастлівим власником вагітної морської свинки, то годувати її слід частіше.

У разі якщо у вас нету можливості годувати свого вихованця природними продуктами, а лише сухими, тоді вам слід порадитися з кваліфікованим фахівцем з приводу вибору відповідного варіанту, з тієї простої причини, що в нинішній час в корм можуть покласти все що завгодно, і навіть те що може нашкодити вихованцеві. А власними силами, знайти високоякісний продукт, не дуже легко.

Корм повинен бути виготовлений з високих технологій із застосуванням натуральних продуктів, які забезпечують тільки кращу якість. Їжа повинна мати збалансований вміст, в якому присутній ряд вітамінів, що допоможе підтримувати імунітет.

Слід зазначити, що за один пресет свинці дають порцію сухого корму рівну декільком столовим ложками. Свинки погано переносять голодування, з цієї причини краще давати їм їжу в необхідному обсязі, оскільки в іншому випадку можуть виникнути серйозні проблеми. У випадку якщо ви бажаєте змінити раціон вихованця, то робити це слід поступово.

Свинки великі жебраки і обожнюють усілякі ласощі. Що ж є ласощами для даних звірів? У переважній більшості випадків це соковиті плоди, але давати їх слід не багато. Наприклад: груші, яблука, виноград, помідори, суниця і т.д. Найбільше, вони люблять саме солодкі сорти яблук їх можна давати в будь-якому вигляді і сирими і сушеними. У них є великий обсяг корисних речовин, наприклад, вітаміни, кислоти, клітковина, фруктоза, пектин і багато інше.

Сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у змісті такої чудової звірятка, як морська свинка. Але незважаючи на грамотний догляд не слід забувати про ласку і любові, оскільки без цього звірок точно не зможе прожити.

Додати коментар


Захисний код
Оновити