Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Які рослини сприятливо вирощувати вдома?

Які рослини сприятливо вирощувати вдома? цікаво всім любителькам зелених вихованців. Переважна більшість господинь любить кімнатні рослини, оскільки вони не просто радують нас своїм виглядом але і очищають повітря, вносять різноманітність в обстановку житла. Ось тільки до вирощування рослин слід завжди підходити з обережністю і з усією серйозністю, оскільки кожен кімнатний вихованець формує навколо себе конкретний мікроклімат. Рослини, які якісно зростають у залі, не завжди будуть гарні для вашої спальні. Крім цього слід пам'ятати і про температуру, і про вологість, і про освітлення. Також варто знати і про те, що різні рослини роблять на нас певний психологічний вплив. У даній статті ми поговоримо про рослини підходять для вирощування в домашніх умовах.Кімнатні рослини для вітальні

Вітальня в переважній більшості випадків є найбільшою кімнатою в будинку. З цієї причини вона ідеальна для великогабаритних рослин. Наприклад, драцена запашна, фікус, пальма, диффенбахія найкращим чином впишуться в інтер'єр. Дані рослини точно не загубляться в просторі і крім цього допоможуть візуально розділити кімнату на зони. У вітальні сприятливо вирощувати рослини мають приємний запах, він буде радувати і вас і гостей, але при цьому не стане дратувати під час сну.

Цікаво виглядати, якщо рослинам виділений свій куточок. Просто розмістіть горщики або вазони недалеко один від одного. Квітучі рослини слід розміщувати на передній план, а рослини з великими листками отже поміщають на задній план. Таким чином у вас вийде гарний маленький садок, особливо якщо рослини поставити в один контейнер, пріпрятивая землею проміжки між горщиками. Якщо вітальня не велика, розміщуйте горщики на підвіконнях, підвішуйте на стінах, обов'язково чергуючи квітучі і зелені рослини.

Кімнатні рослини для дитячої

У дитячій кімнаті можна тримати не кожне рослина. Добре вирощувати в даній кімнаті герань, кімнатний клен, різноманітні цитрусові, фіалки. Іонізує повітря і робить благотворний вплив на нервову систему герань, кімнатний клен має дуже цікаву форму і вашому чаду обов'язково сподобається їм милуватися. Цитрусові чудово знімають роздратування і тонізують. Цікаво вашим дітям буде подивитися, як цвіте і приносить плід рослина. Для розвитку естетичних почуттів гарні будуть фіалки.

Якщо ви прийняли рішення озеленити дитячу, старанно вибирайте рослини, віддаючи свою перевагу тим, які роблять позитивний вплив на психічний стан. Якщо ваша дитина має алергію, обов'язково порадьтеся з кваліфікованим фахівцем, перед тим як завести квітучі рослини. Якщо дитина маленька, слід неодмінно подбати про безпеку, обов'язково дізнайтеся, які з рослин отруйні. Наприклад, ні в якому разі не можна вирощувати диффенбахию, оскільки чадо може перекинути на себе горщик або поранитися про колючки, та й у будь-якому випадку квіти слід ставити якомога вище, щоб дитина ні в якому разі до них не дотягнувся.

Кімнатні рослини для спальні

При виборі кімнатних вихованців для даної кімнати, слід повністю відмовитися від усіх які пахнуть і мають яскравий Вншній вигляд. Оскільки вони стануть дратувати органи чуття і заважатимуть повноцінно відпочивати. Віддавайте перевагу тим, які мають заспокійливу вплив. Доречні такі рослини, як пеларгонія або лаванда. Вони роблять благотворний вплив на нервову систему і випромінюють практично не вловимий і ніжний аромат. Небажано містити в спальні кактуси, оскільки їх присутність провокує відчуття напруженості. Кріптанус і фіттанія, а ще примула і бегонія стануть якісно виглядати на комоді і прікроватних столиках.

Кімнатні рослини для передпокою

Вибір для передпокою досить обмежений, оскільки складно знайти рослину, здатне сприятливо рости в одному з найбільш темних місць будинку. Циссус і аспидистра самі доречні рослини. До того ж вони стійкі до протягів. Якщо світла в передпокої зовсім мало, то можна просто розмістити в передпокої композицію виконану з сухоцвітів. Сухоцвіти зовсім не потребують будь-догляді і найбільш тривало зберігаються саме в місцях, де погане освітлення.

Кімнатні рослини для кухні

Для кухні гарні декоративні плодові дерева. Наприклад, мандарини та лимони, але необхідно пам'ятати і про те, що вони потребують систематичному поливі і дуже люблять світло. Обов'язково слід в зимовий час переносити цитрусові в більш прохолодні місця вашого будинку. Копоть та інші забруднення, різкі перепади температур і постійні протяги досить складно перенести будь-якій рослині. Відповідні для мікроклімату кухні є наступні рослини: плющ, герань, сансевьера, акаліфа, хлорофітум, аспидистра. Але всі квіти на кухні слід раз на кілька днів протирати вологою серветкою видаляючи з них осів бруд,. Вирощують і пряні трави: мелісу, кінзу, кріп, базилік і багато інші види, та й до того ж свіжа зелень завжди буде під рукою, а ще пряні рослини приємно пахнуть і завжди красиво виглядають.

Корисні рекомендації

При оформленні інтер'єру слід обов'язково врахувати, що рослини не повинні притягувати все увагу до себе, оскільки вони є лише приємним доповненням в інтер'єрі. Не зловживайте і чисельністю. Дуже важливо, щоб і рослина комфортно почувалося у вашому домі. Також далеко не всім рослинам сподобається, коли їх переставляють з місця на місце. Слід враховувати і їх вплив на емоційний фон. Наприклад, розкриттю творчих потенціалів сприяють фіолетові кольори, заспокійливо впливають блакитні і білі, кольору червоного, помаранчевого і жовтого підсилюють збудження. Ніколи не купуйте рослини лише тому, що вони вам сподобалися, пам'ятайте про те, що рослини повинні ще й вписуватися в інтер'єр.

Додати коментар


Захисний код
Оновити