Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Врятувати пральну машинку: порошок або гель

Делікатна проблема прання білизни виникає у багатьох господинь, які стикаються з величезним пропозицією на ринку і не можуть зважитися, яким саме засобом скористатися, щоб не тільки якісно відіпрати речі, але і не понести ніякого збитку в процесі прання.

Довгий час пральний порошок залишався єдиним одночасно доступним і зручним засобом для прання білизни.

Але з часом стало помітно, що він може нанести ушкодження пральному автомату і зіпсувати або просто не повністю відіпрати особливо важкі плями, однак якщо у вас на службі пральна машина Фея ця проблема їй не страшна,в неї сміливо можна засипати порошок. Завдяки запитам господинь була створена особлива формула рідкого прального порошку - гелю для прання. І зараз два ці кошти активно конкурують між собою, причому в європейських країнах останнім віддається все більшу перевагу.

 

Серед позитивних достоїнств сухого порошку можна виділити:

1.невисока ціна;

2. зручність в зберіганні та використанні;

3. доступність в магазинах будь-якого типу;

4. широкий діапазон вибору марок виробника;

5. якісне очищення плям.

Однак існує кілька мінусів, які здадуться для когось неприйнятними:

1. деформація білизни в процесі прання;

2. різкий токсичний запах;

3.екологічно нечистий склад;

4. нанесення ушкоджень пральній машинці при тривалому використанні.

Як очевидно, незважаючи на звичність у використанні прального порошку, сьогодні якість життя пред'являє для нього більш високі вимоги, яким він не завжди може відповідати. І в цей момент варто згадати про гелях для прання,які вже стали не просто новим словом завтрашнього дня, але й активно використовуються багатьма господинями по всьому світу.

Чим же гарні рідкі пральні гелі:

1. справляються з плямами будь-якої форми і складності;

2. дбайлива прання самих делікатних тканин;

3. підходять для ручного і машинного прання;

4. екологічна безпека;

5.не завдають шкоди для прального автомата.

Таким чином, можна наочно переконатися в різниці між сухим і рідким пральним порошком. Ціна питання також може стати вирішальною для покупниці, але не варто забувати, що заощадивши сьогодні, розплачуватися багаторазово більше доведеться вже завтра.Заміна деформованого прального барабана і запчастин для машинки обійдеться не тільки головним болем, але і втратою часу і капіталів. Гелі для прання допоможуть уникнути таких проблем і стануть справжньою підмогою для будь-якої поважаючої себе господині.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити