Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дитяча кімната в стилі Hello Kitty

Вже кілька років поспіль мила кішечка з червоним (рожевим) бантиком на вушку і носом-гудзичком підкорює не тільки маленькі серця, а й дорослі. Але, до речі, якщо прислухатися до тих думок, які говорять люди, то кожен з них описує цього персонажа по різному. Наприклад, деякі стверджують, що цей герой з японського фольклору,де чарівна кішечка вважається священним створенням.

 

Коротенькі ІСТОРІЯ

Кітті народилася 1 листопада в Лондоні, але за традицією її вага мірятися в яблуках. Так, зростання у неї - 5 яблук, вага - 3. Цей персонаж дуже любить готувати пиріг з яблук і печиво за рецептом мами. Але найцікавіше, Кітті дуже любить захоплюватися іноземною мовою,музикою і малюванням.

Але ось в принципі на цьому варто зупинитися і приступити до оформлення кімнати.

Отже, почати слід з того, що тони цього стилю мають наступні колірні рішення: блакитний, білий, малиновий і рожевий. Виходячи з цього і створюватиметься дитячий інтер'єр в межах спального місця.

1. Меблі.Зараз у hello kitty магазині можна придбати дитячі меблі в цьому стилі і спільні додаткові аксесуари. Але чи в будь-якому випадку, можна зробити на замовлення, взагалі, з цим не повинно виникнути жодних питань і труднощів, так як зараз все доступно.

2. Стіни. Можна їх оформити фото шпалерами із зображенням Кітті,а також використовувати спеціальні вінілові наклейки в якості доповнення. Вікна можна оформити шторами нейтрального колірного відтінку.

3. Додаткові елементи. До цього пункту відноситься ліжко і всі супутні постільні приналежності. Потрібно буде придбати повний комплект постільної білизни або одне покривало із зображенням Kitty.Що стосується підлогового килимка, то він не обов'язково повинен бути з аналогічним малюнком, досить підібрати його під колірну гамму кімнату або зробити його, взагалі, нейтральним. Але найважливіший елемент цього стилю - це, звичайно, ж тематичні іграшки та статуетки білої кішечки hello kitty.

У тому випадку, якщо виникнуть якісьнебудь питання або труднощі, можна буде проконсультуватися з досвідченими дизайнерами свого міста, адже, вони в ряд чи вони будуть брати плату за подібну інформацію ?! Так, взагалі, можна обійтися і без цього, якщо під рукою є доступ до Інтернету, де можна не тільки почитати подібні статті, а й переглянути короткометражне / повне відео.

Додати коментар


Захисний код
Оновити