Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вибираємо постільну білизну на літо - на який матеріал варто звернути увагу

Хоча може здатися, що постільна білизна не має нічого спільного з якістю сну і оточуючим вас комфортом, то немає нічого більш далекого від істини.

Як вибрати постільну білизну на літній період.

Правильний вибір постільної білизни є дуже суттєвим. Всупереч розхожій думці, це дуже важливе рішення, оскільки деякі матеріали можуть навіть призвести до появи алергії, і це все тому, що виготовлені з штучних матеріалів.

Звідки відомо,що постільна білизна гарантує вам здоровий і повністю комфортний сон? Нижче наводяться ради, які є для вас допомогу в ухваленні остаточного рішення.

 

Бавовняна Постільна білизна.

Це одна з найпопулярніших тканин, з яких виготовляється постільна білизна. Саме під бавовною ваша шкіра зможе вільно дихати,одночасно відводячи надлишок вологи. Крім того, надзвичайно приємна для тіла. На ринку існує безліч її варіантів, що відрізняються не тільки кольором, але і малюнком. Крім того, догляд за бавовняним постільною білизною не є жодною мірою складною процедурою, тому що бавовна можна прати навіть при високих температурах.Шовкова постільна білизна.

Коли високі температури заважають вам нормально функціонувати, немає нічого кращого, ніж придбання унікальної розкоші, такий, як постільна білизна, виконане з ніжного шовку. Не тільки приємний на дотик, але і забезпечує чудовий повітрообмін, і, що найголовніше - матеріал досить холодний.Ще однією перевагою є те, що шовкова постільна білизна не притягає пил, так, що ідеально підходить для людей з алергією. Така білизна характеризується блиском, гладкістю, а також тонкої на дотик фактурою. Багато хто вважає, що шовкова постільна білизна благотворно впливає на стан шкіри - допомагає зберегти пружну і молоду шкіру.Сатинове постільна білизна.

Сатин - це бавовна з домішкою, що сприяє збереженню всіх переваг бавовни, одночасно маючи гладкий і ніжний блиск. На жаль, догляд за сатиновим постільною білизною є набагато більш складним, ніж у випадку класичного бавовни. Справа в тому, що якщо ви хочете надовго зберегти первісну форму білизни,потрібно прати його, перевернутим на виворітну сторону. Крім того, поверхня сатинового постільної білизни, трохи холодна, тому рекомендується використовувати влітку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити