Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Маленька кухня? Дизайнерські рішення

Якщо "пощастило" жити в квартирі старого планування, або малометражної, то можна сміливо себе називати "власником маленької до ухні", так як в більшості випадків кухня має вельми скромні розміри.

Раніше з цим фактом якось мирилися. Холодильник у коридорі, обідній стіл в залі - такий стан речей був не рідкістю. Кухонні меблі,якщо пощастило її взагалі придбати, була стандартною. Та й достатку побутової техніки, як зараз, тоді не спостерігалося.

 

У наш же час, тим, у кого маленька кухня, доводиться особливо важко. Хочеться одночасно і функціонального використання простору, і наявності сучасної побутової техніки, та ще й щоб можна було вільно заходити,а не протискуватися бочком.

Трохи збільшити кухонний простір може зняття двері. Це і звільнить стіну і зробить вхід в кухню більш просторим.

Варто звернути увагу на підвіконня при заміні вікна в кухні. Він не повинен сильно виступати, але його ширина повинна бути достатньою.Широкий підвіконня може послужити відмінним місцем для зберігання невеликих дрібниць, бути підмогою при приготуванні їжі і при цьому не бути перешкодою.

Одне з найцікавіших рішень - стільниця, прикріплена до підвіконня. Задоволеною вдале розташування столу, до того ж дуже компактне і мобільне одночасно.Якщо на кухні досі не поміняні радіатори опалення, то необхідно це зробити. Сучасні батареї дуже компактні, що дуже зручно для маленьких площ. До того ж труби можна приховати в стіну. Звичайно робота ця копітка і брудна, але якщо найняти фахівців, вони зроблять все максимально швидко і акуратно.І з'явиться більше можливостей для втілення дизайнерських задумок.

Якщо стандартний готові кухні здаються занадто громіздкими і мало функціональними (а часто так воно і є), варто розглянути варіант виготовлення індивідуального комплекту меблів, з урахуванням особливостей планування і особистими уподобаннями. Тільки треба бути готовим до того,що такі меблі обійдеться в рази дорожче готового гарнітура. Але зате продумати можна все до дрібниць. Якщо таке рішення не підходить, завжди є можливість придбати меблі модульно, тобто окремими предметами, як кажуть, тільки те, що дійсно потрібно.

Проблемою маленьких кухонь вже давненько займаються дизайнери меблів,так як тема ця не нова і як завжди актуальна, тому в проектуванні приміщення можна звернутися до професіоналів або ж просто взяти на озброєння деякі їх задумки. Різні відкидні і висувні поверхні, скриньки, полички, забираються стільці і складні столи -все це для вирішення питання економії простору і поліпшення умов користування кухнею.

Зараз дуже модним стає наявність барної стійки на кухні. І якщо в великій кухні це данина моді або ж особисті переваги, то для маленької кухні це один із способів економії простору. Але такий варіант не підійде,якщо в будинку маленькі діти або літні люди, так як мати і обідній стіл і стійку в маленькій кухні не вийде, і доведеться вибирати.

На сьогоднішній день варіантів маса, і варто звернути увагу на останні новинки і зробити кухню своєї мрії навіть в обмеженому просторі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити