Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Аксесуари для дитячого майданчика у дворі

Ви хочете створити оригінальну дитячий майданчик для дитини у власному саду? Ви шукаєте цікаві доповнення і деталі, які зроблять так, що дитячий майданчик буде унікальною? На ринку ви можете знайти весь спектр аксесуарів для дитячого майданчика - драбини, кріплення, біноклі, керма і багато іншого.

 

ГОТОВА ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК - ЧИ ВАРТО ЇЇ КУПУВАТИ?

Готова дитячий майданчик може коштувати досить дорого. Все залежить від використовуваних матеріалів і розміру конструкції. До ціни самих матеріалів, слід записати ще й роботу. Однак, якщо у вас є час і бажання, ви можете не обмежуватися дитячими гойдалками для дому,а зробити повноцінну дворову дитячий майданчик самостійно. Маючи проект, необхідно придбати матеріали: балки, дошки і всілякі аксесуари, які додадуть конструкції, незвичайного зовнішнього вигляду. Які аксесуари знадобляться для створення власної ігрового майданчика?

Заглушки для БОЛТІВ.

Перша річ, про яку варто подумати,створюючи дитячий майданчик у дворі - це заглушки для болтів. Їх завданням є маскування болтів, гвинтів, заклепок і т. Д., Щоб підвищити безпеку дітей. Стануть в нагоді не тільки на будівельному майданчику, але і в інших конструкціях. Заглушки можуть мати до 12 см в діаметрі і різні кольори. Підходять для всіх типів гвинтів.

НАКЛАДКА НА БАЛКА.

Пластикові накладки на балку ви можете вибрати різного кольору і розміру. Доступні квадратні й круглі накладки - залежно від форми балки, використовуваної в будівництві. Характеризуються міцністю і довговічністю, а також стійкістю до дії опадів і УФ - випромінювання.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ УСТАНОВКИ гойдалки, драбинок та інших елементів.Створюючи дитячий майданчик у дворі, варто подумати над тим, як будуть встановлені всілякі гойдалки, драбинки та інші іграшки для дітей. Одним із способів є використання скоб. Залежно від форми балки вибирайте круглий або квадратний хомут. Скоба витримує навантаження близько 200 кг, стійка до впливу атмосферних умов.Іншим способом монтажу, наприклад, гойдалки, є монтажний кріплення. На верхній частині застосовується ковпачок і гайка.

СІТКИ ГОТОВІ АБО виготовлені самостійно.

Сітка - це ідеальне місце для лазіння і зміцнення м'язів рук і ніг. Можна придбати готові сітки для лазіння. Проте, маючи мотузку і перехресні з'єднувачі,ви можете виготовити її самостійно. Перехресні з'єднувачі дозволять виготовити вузли в конструкції. Один з'єднувач складається з двох половинок. Між ними кладуть мотузку і міцно стискають. Останнім кроком є ​​захист повністю прикріпленим гвинтом. Для установки кронштейна необхідні гвинти, які не входять у комплект.

АКСЕСУАРИ ДЛЯ ГРИ на дитячих майданчиках.

Звичайна дитячий майданчик може перетворитися на базу або вежу спостереження, коли на ній ви встановите бінокль або телескоп. Також може стати підводним човном, якщо ви додасте перископ. Управління капітана - це елемент, завдяки якому дитячий майданчик стане справжнім кораблем.У комплект можна додати вороняче гніздо, яке буде не тільки точкою огляду, а й місцем для розгойдування.

Додати коментар


Захисний код
Оновити