Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Постільна білизна з бавовни

Вже багато століть людство використовує бавовна в пошитті одягу. Цей матеріал цілком заслужено знаходиться на самому верху списку кращих текстильних волокон. У цій статті ми розглянемо, які ж бавовняні тканини найбільш часто використовують з метою пошиття постільної білизни.

Які ж основні функціональні якості бавовни:

 

• Гігроскопічність (здатність з легкістю поглинати пару);

• Міцність;

• Легкість у догляді;

• Зносостійкість;

• Гіпоалергенність.

Саме завдяки цим п'яти якостям бавовна залишається популярним вже так багато років. А от якщо говорити про постільній білизні, одне з найбільш купованих на сайті, то бавовна підходить ідеально,адже володіє всіма тими якостями, які необхідні для пошиття саме постільної білизни.

Не треба забувати, що бавовна - це тільки назва сировини, використовуваного для пошиття тканин. А ось вже самі якості тканини залежать від того, яким чином були сплетені нитки. Крім того, також потрібно брати до уваги вид волокна і той спосіб,яким це волокно було оброблено.

А зараз ми коротко перерахуємо ті бавовняні тканини, які використовуються в даній сфері. Насправді, перелік достатньо великий.

Ситець. Найчастіше використовується в пошитті дитячої постільної білизни. Відрізняється міцністю і м'якістю. Дана тканина дуже легка, до неї приємно торкатися. Мінусом є те, Що ситець не прослужить дуже довго.

Мадаполам. Різновид ситцю. Основними характеристиками є жорсткість і гладкість.

Бязь. На сьогоднішній день ця тканина - одна з найпопулярніших. Волокна, з яких вона виготовлена, середньої довжини. Позитивним є те, що ця тканина є досить зносостійка і міцна. Правда,на дотик трохи грубувата. Але це пояснюється тим, що постільна білизна з цієї тканини можна прати близько трьохсот разів.

Бязь-люкс. Як вже зрозуміло, це різновид попередньої тканини. Правда, трохи більш високої якості. Це пояснюється тим, що в процесі виготовлення цього матеріалу використовують більш тонкі нитки,що в результаті дає високу щільність. Як наслідок, бязь-люкс буде набагато міцніше і приємніше на дотик, ніж звичайна бязь.

Поплін. Дану тканину можна відзначити тим, що у неї дуже хороша шовковиста поверхня. Такий цікавий ефект досягається за рахунок того, що тканини, які використовували в процесі виготовлення, були різної довжини.Поплін використовують як матеріал для кольорового постільної білизни, адже його можна прати багато разів. Це, безумовно, великий плюс.

Ранфорс. Ця тканина досить тонка, але це ніяк не впливає на її міцність. Її люблять як виробники, так і покупці, адже цей матеріал дуже приємний на дотик. Використовується в пошитті дитячої постільної білизни.Перкаль. Її називають ще «королівської тканиною». Таку гучну звання вона заслужила через те, що вона і тонка, і м'яка, і міцна. А це, погодьтеся, дорогого коштує. Головний метод, який використовують у пошитті цього матеріалу - переплетення з бавовни, в якому довгі волокна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити