Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вибір пилососа

Кожному знайома проблема появи пилу невідомо звідки. На вологу ручне прибирання йде досить багато сил і часу. У цій ситуації допоможе якісна побутова техніка. Як вибрати хороший пилосос і на що звертати увагу?

Перш за все, потрібно звернути увагу на потужність. Від цього показника залежить ефективність використання техніки.

Якщо в квартирі з підлогових покриттів присутні тільки килими або паркет, підійдуть пилососи Rowenta середньої потужності. Як правило, на упаковці вказано, скільки Ватт споживається, а не скільки йде на всмоктування під час прибирання, тому завжди потрібно дивитися документи про товар.Для якісного видалення пилу необхідно купувати пилосос потужністю від 300 Ватт.

 

Ще однією важливою деталлю є пилозбірник. У деяких моделях вони встановлюються паперові або тканинні. У першому випадку агрегат дуже швидко зношується, у другому пропускає невеликі частинки пилу.Найоптимальнішим варіантом є пилозбірник з пластику. Він надійний і легкий у зверненні. Для очищення потрібно просто протерти його вологою ганчіркою або обполоснути водою. Недолік пластикового пилозбірника - сильний шум під час прибирання. Найякісніший вигляд - з водяним фільтром, але і коштує він дорожче інших.Також потрібно звернути увагу на рівень шуму, цей фактор є для багатьох важливим. Існують норми максимально допустимої гучності шуму. Для пилососів вона коливається від 71 до 80 дБ. Зазвичай цю характеристику можна побачити на упаковці або в документації.

В даний час можна придбати техніку з різним типом збирання: суха, волога,комбінована. Якщо необхідно очистити меблі, підлогу без килимів, паркет та інші поверхні, де використання води не потрібно, підійде сухий тип. Вологе прибирання можна здійснювати за допомогою миючих пилососів. Вони дозволяють розпорошувати і збирати вологу, промивати килими з довгим ворсом, кахель, плитку і безліч інших покриттів.У магазинах техніки є величезний вибір насадок для пилососів, тому здійснюючи покупку, слід звернути увагу на цю деталь. Зазвичай в набір входять насадка для підлоги і для килимів. Іноді є можливість перемикати їх між собою. Насадка-кисть використовується для очищення м'яких меблів. Для прибирання паркету є спеціальна щітка з довгим ворсом,дозволяє уникнути подряпин на поверхні під час миття.

Додати коментар


Захисний код
Оновити