Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Хлебопечка: характеристики та особливості покупки

Всі сучасні хлібопічки мають схожу конструкцію: машина для замішування тіста, ємність для вистоювання, піч для запікання. Така техніка повністю автоматизована, а всі процеси управляються комп'ютером. Незважаючи на це, при її виборі слід враховувати деякі параметри, які і допоможуть вам тут вибрати відповідну хлібопічку:

 

1. Потужність коливається між показниками 400 - 1650 Вт Такий показник впливає саме на швидкість виконання всіх функцій приладу. При цьому варто пам'ятати, що чим більша потужність, тим вище кількість споживаної електроенергії.

2. Обсяг впливає як на вагу, так і на кількість випічки. Природно, що чим більше місткість,тим і вище розмір і вага випічки. Звичайно, для великої родини слід купувати прилад, що може приготувати булку вагою 1-2 кг, але можна придбати і варіант поменше - якщо немає необхідності в такій кількості продукту.

3. Форма випічки в більшості сучасних моделях стандартна - квадратна із закругленими кутами.Деякі виробники також докладають різні додаткові форми: для булочок, багета або маффінів. Панель управління може бути двох типів: кнопкова та сенсорна. Тут особливої ​​різниці немає і вибирати слід виходячи з особистих побажань.

4. Програми роботи. У кожній моделі хлібопічки є стандартний набір завдань і режимів.Загальна їх кількість буває від 1 до 15 і змінюється в залежності від виробника, ціни та марки. Так, в деяких моделях, є варіації по типу випічки хліба: пшеничного, бородинского або безопарного. До інших функцій відносяться: варіння джему або безглютеновая випічка. Додатковою, але досить корисною є програма відстрочки запуску,що готує випічку за відсутності господині. Наявність функції підтримки температури, злегка може підігріти хліб або підтримувати його температуру деякий час після випікання.

5. Конструкція хлібопічки може бути різною і залежить тільки від виробника. Так, наявність диспенсера - отвір для додавання начинок, впливає на вартість апарату. При цьому, додати необхідні продукти, можна і піднявши кришку, відповідно, це заощадить гроші при покупці.

6. Додаткові програми є практично в кожній моделі хлібопічки. У більшості випадків, встановлюються такі: готовка йогурту або джему; приготування масла; режими захисту від перегріву;

7. Розміри приладу. Купуючи хлібопіч, слід розуміти, скільки місця потрібно для її встановлення. Справа в тому, що невеликий простір негативно впливає на її роботу. Оскільки, в процесі готування хлібопіч виділяє багато тепла, що затримується навколо неї, якщо простір обмежене.

Додати коментар


Захисний код
Оновити