Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Два кращих способу поставити невидиму латочку на джинси

Щоб вийшла латочка на джинсах невидима, придумано кілька способів. Вибір залежить від конкретного випадку - місця, де розташовується дірка; характеру діри - рвана або протерта; естетичних завдань - використовувати джинси далі як зазвичай або приготувати для носіння на дачі, в походах і т. п. Ми розповімо про два способи, які універсальні і досить прості. Матеріали знадобляться також найпростіші - серпянка, нитки котушкові «в тон» або нитки, які входять в матеріали для вишивання, швейна машинка, сухий клей.

 

Спосіб перший - "ткацтво" (у двох варіантах).Цей спосіб поставити латочку на джинсах невидиму навіть при довгому розгляданні підходить для самого уразливого місця - в районі шва між ніг, де тканина найчастіше протирається. Зазвичай утворюється не рвана дірка, а протёртость з фрагментарно збереженими нитками основи. Однак, при необхідності і навичці,його можна використовувати на дірках будь-якої локалізації.

Варіант перший. Щоб реставрувати брюки, купите в магазині щільну серпянку - не будівельна, а швейну, її професійні назви дублерин, клейова на тканинній основі.Виріжте сегмент розміром більше дірки і приклейте із зворотного боку за допомогою праски і зволожувача (наприклад - звичайної вологої марлі).

Далі на швейній машині за допомогою ниток «тон в тон» починайте «збирати» діру, прокладаючи стібки спочатку по краях, потім через всю латочку. Коли серпянка буде міцно закріплена,отстрочите латочку із зовнішнього боку так, щоб рядки лягали паралельно ниткам самих джинсів. Якщо з першого разу не вийде зробити так, щоб латочка на джинсах невидима була зовсім, то в другій і подальші рази ваша майстерність буде зростати, а результат стане ідеальним.

Варіант другий. Він повністю аналогічний першому,просто замість серпянки використовують джинсову тканину того ж кольору. Бажано (але необов'язково), щоб вона була трохи тонше, адже на неї будуть настрочив нитки, а значне потовщення брюк в області паху не завжди зручно. З іншого боку, товста тканина, та ще й посилена нитками, значно продовжить життя брюк.

Спосіб другий - "технологічний".Він підійде для тих джинсів, де з'явилася випадкова невелика дірка (за щось зачепилися, впали на коліно і т. Д.) На видному місці. Щоб тканина реставрувати, загляньте в магазині у відділ, де продають матеріали для вишивання: виберіть там нитки в колір брюк, сухий клей, тонку клейову основу, бажано - німецького виробництва (вона довговічніше).

Підкладіть сегмент клейовий під дірку, змішайте порізані на дрібні-дрібні відрізки нитки і сухий клей, насипте суміш на діру, трохи захоплюючи цілі краї. Потім обережно покладіть зверху папір і пропрасуйте гарячою праскою як слід. «Технологічна» латка повністю закриє дефект.

Якщо в магазині не виявилося потрібних ниток,можна знайти на внутрішній стороні брюк «зайві» сантиметри тканини - знадобитися зовсім трохи, крихітний шматочок. Його можна відрізати з підворіть, внутрішніх кишень тощо. Д. Розпустіть тканину на нитки, поріжте їх і використовуйте, як описано вище.

Додати коментар


Захисний код
Оновити