Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Обстановка однокімнатної квартири для однієї людини, пари або сім'ї з дитиною

В однокімнатній квартирі не так багато квадратних метрів, тому необхідно особливо ретельно розпланувати їх використання.

Планування однокімнатні КВАРТИРИ ДЛЯ СІМ'Ї З ДИТИНОЮ

Коли планується створення інтер'єру вже для трьох осіб, то важливо виділити самому маленькому члену сім'ї свій шматочок особистого простору.Можна розташувати спальні місця в два яруси.

Другий варіант - конструкції-трансформери, які можуть легко «ховатися» (наприклад, дитяче ліжечко, яку можна засунути під диван) ось адресу сайту на якому є великий вибір складних ліжок. Виділити ігрову або спальну зону допоможе велика шафа, стелаж або ширма.Для того щоб упорядкувати дитячі іграшки, слід придбати підвісні мішки або спеціальні контейнери.

Сучасна багатофункціональна меблі, гарна освітленість і наявність дзеркал зроблять вашу квартиру просторіше і світліше.

Планування однокімнатні КВАРТИРИ ДЛЯ ОДНІЄЇ ЛЮДИНИ.

Якщо житло призначене для однієї людини,то кращим рішенням буде створення квартири-студії. Цей варіант дозволить збільшити житловий простір і найбільш раціонально його використовувати. Якщо інтер'єр продумується ще на етапі будівництва, то краще відразу домовитися про демонтаж стіни. Такий крок дозволить відразу отримати технічний паспорт з новим плануванням.Якщо передбачається ремонт вже в готовому приміщенні, то обов'язково має бути зроблено узгодження у всіх інстанціях.

Весь простір варто поділити на функціональні зони, які можна виділити за допомогою кольору, світла або меблів.

Якщо поставити велику ліжко, то кімната буде сприйматися як спальня,що може створити незручності при прийомі гостей. Тому в якості спального місця добре підійде розкладний диван, в ящику якого помістяться постільна білизна, ковдра з подушками і, можливо, ще які-небудь речі. У зоні для відпочинку і сну краще використовувати м'який і розсіяне світло.

Для зберігання речей підійдуть шафи-купе,навісні полиці і ніші в стінах. Дзеркальні двері в шафах допоможуть візуально збільшити простір.

Кухню і житлову зону допоможе відокремити барна стійка, стелаж або ширма з кімнатними рослинами. Барна стійка може бути як обідніми, так і робочим столом. Меблі повинна приносити максимальну користь і займати мінімум простору.Тому організувати порядок на кухні допоможуть навісні шафи, полиці, тумби з висувними полицями і накопичувачі.

Планування однокімнатні КВАРТИРИ ДЛЯ МОЛОДОЇ ПАРИ

Молодим сім'ям для комфортного співіснування в попередні правила слід внести невеликі поправки. Перш за все, стіну між кухнею та кімнатою краще залишити.Тому що іноді людині потрібно небагато самотності і особистого простору. Якщо розмістити на кухні телевізор або компактне робоче місце, то додатковий шум не заважатиме засипати ввечері або будити вранці.

Вільне місце можна використовувати і по вертикалі за допомогою сучасних меблів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити