Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Кондиціонер: користь чи шкода? Рятівна прохолода або шлях до застуди?

З появою ідеї про покупку кондиціонера мимоволі приходить думка про те, чи не принесе застуду прохолодне повітря. Неправильна установка і використання кліматичного обладнання може принести як користь, так і шкоду здоров'ю.

ЯК НЕ ДОПУСТИТИ застуди?

Багато хто саме влітку часто застуджуються і звертаються до лікарів з ГРВІ та ангінами.Звичним стало списувати це на кондиціонери. Однак звинувачувати в хворобах коштує не сам кондиціонер, а некоректне його використання.

 

Необхідно стежити за різницею температур на вулиці і в охолоджуваному приміщенні. Чим більше перепад градусів, тим легше захворіти. Безпечна для здоров'я різниця становить не більше 10 градусів, краще близько 6-8 ° С.Комфортною температурою для людини вважається 20-22 ° С.

Щоб не спровокувати застуду, не можна довго перебувати під потоком холодного повітря з кондиціонера. Важливу роль відіграє вологість приміщення: ризик застудитися більше в кімнаті як з дуже вологим, так і з вкрай сухим повітрям.Найбільш сприятливий і безпечний показник вологості складає близько 60%.

Не можна недооцінити користь кондиціонерів, встановлених не тільки в квартирі, але і в офісних приміщеннях. Кліматичне обладнання дозволяє поліпшити якість і температурний режим повітря в приміщенні з великою кількістю оргтехніки, що підвищує продуктивність праці працівників. Однак не варто нехтувати правилами експлуатації кондиціонерів.

ПИЛ ТА ВІРУСИ - НЕБЕЗПЕКА чи вигадка?

Існує думка про небезпеку кондиціонерів через скупчення в них вірусів,бактерій і пилових кліщів. Близько десяти років тому це було дійсно так. Кондиціонери несли ймовірність зараження легионеллами, що приводять навіть до пневмонії з летальним результатом. В даний час виробники відмовилися від застосовуваних раніше змішувальних камер. Сучасні фільтри дозволяють очистити повітря від небезпечних мікроорганізмів і алергенів.

Слід регулярно чистити кондиціонер. Пил, що скупчилася в ньому і забила фільтри, засмічує повітря. При цьому разом з прохолодою ви вдихаєте літаючу по кімнаті пил. Неправильний догляд за кондиціонером може призвести до алергічних реакцій: першіння в горлі, металевий присмак у роті, слезотечению. Необхідно особливо ретельно ставитися до правильному використанню кондиціонера і дотриманню гігієни людям з бронхіальною астмою і алергією.

Кондиціонер - гідне винахід для здоров'я і комфорту людини. Слідуючи рекомендаціям по правильній експлуатації,він стане для вас безпечним рятівником від літньої спеки і створить необхідний мікроклімат навколо вас.

Додати коментар


Захисний код
Оновити