Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати якісний посуд

Кухня є, мало не найприємнішим місцем у будинку, адже саме тут проходить процес приготування їжі і споживання кулінарних шедеврів. Тому посуд, що використовується для цього, повинна бути естетичною, зручною і, найголовніше, нешкідливою. У зв'язку з цим при виборі посуду слід звертати увагу на всі її основні характеристики.

 

Матеріал.

Сучасні виробники посуду використовують широкий спектр матеріалів, застосовуваних при її виготовленні. Однак важливо знати, що кожен матеріал призначений для різних цілей і має свої особливості. Так, тефлон досить зручний в експлуатації, але вкрай вибагливий і вимагає обережного поводження і особливого догляду.Також примхлива емальований посуд, так як її покриття зроблене з стеклоподобную матеріалу, але такі вироби не піддаються дії солей, харчових кислот і є безпечною для приготування і зберігання різних страв.

Особливими характеристиками володіє алюмінієвий посуд - вона легка й відрізняється гарною теплопровідністю, але недолік алюмінію в тому, що він м'який і може деформуватися при ударах.

Однією із самих гігієнічних вважаються вироби з нержавіючої сталі. Також вона володіє антикорозійними властивостями, що є гарантом того, що поверхня не покриється подряпинами і відколами.

Улюбленої всіма домогосподарками є скляна начиння,хоча вона має свої недоліки - дорога, важка і крихка. Однак сучасні виробники використовують скла з особливими складами, що дозволяють робити скляні каструлі, чайники розігрівати їжу в мікрохвильовій печі.

Дизайн.

Оригінальне оформлення найбільш актуально для столового посуду, так як їй належить залучати гурманів до столу.При її покупці завжди необхідно акцентувати увагу на іменитих брендах, наприклад, на таких як посуд Luminarc. Вибираючи тарілки, слід перевернути її догори дном і подивитися, щоб її краї чітко примикали до стільниці.

Виходячи з прийнятної ціни і оригінального оформлення, краще всього зупинитися на плоскому малюнку. Безперечно,опуклий візерунок більш цікавий, але менш практичний і часто заявлений як ручна робота, що збільшує вартість покупки.

Чимале значення грає колір посуду, адже саме він допомагає їй вписатися в інтер'єр - служити його прикрасою і розбурхувати апетит. Так, теплі жовті відтінки його підсилюють, сині тони - приглушують,а білий колір вважається найбільш відповідним для будь-якого типу інтер'єру.

Для сучасної людини вкрай важливі ємності, які можна використовувати для розігріву їжі в мікрохвильовій печі. Для цих цілей найбільш придатною є керамічні, скляні, а також пластикові вироби.При цьому слід виключити металеву і будь-який посуд з малюнком, виконаним «під срібло» або «під золото».

Отже, найкраще мати в кухонному арсеналі посуд різного типу, виду, виготовлену з різних матеріалів і відрізняється своїм дизайном. У цьому випадку домогосподарка буде володіти посудом, підходящої для всіх цілей і кулінарних ситуацій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити