Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як правильно вибрати матрац?

До вибору матраца потрібно поставитися з повною серйозністю, адже від цього залежить не тільки якість сну, але і ваше здоров'я. Що потрібно враховувати при виборі матраца?

- Вага людини;

- Вік;

- Наявність або відсутність проблем з хребтом.

 

Якщо людина страждає проблемами з зайвою вагою, йому слід віддати перевагу матрацам, що не містить пружинний блок, з ортопедичним ефектом. У зворотному випадку під масою тіла, матрац буде деформуватися і видавати неприємні звуки, за рахунок пружин, при будь-якому русі. Враховуючи той факт, що у літніх людей слабкі кістки, їм варто спати на більш м'яких матрацах, це забезпечить здоровий корисний відпочинок. Діти повинні спати на напівжорстких матрацах. Такий вид матраца подбає про правильне формування хребта. Також така жорсткість матраца корисна для людей, що мають проблеми з хребтом.

Хороший матрац з ортопедичним ефектом буде відмінним варіантом, який підійде для будь-якої людини, хоча вони трохи дорожче. Ціна на матраци з ортопедичним ефектом починаються від 3000 гривень. Багатьох хвилює питання про те, який матрац краще вибрати, з пружинним блоком чи без нього. Головне, щоб вам було зручно, тут все залежить від особистих побажань і переваг. Матраци мають різні наповнювачі, якому ви віддасте перевагу також суто ваш вибір, головне, щоб матеріал був екологічно чистим, не викликав алергію і ціна матраца вписувалася в ваш бюджет.

Лікарі настійно рекомендують купувати матраци з ефектом пам'яті, під час сну вони здатні повністю повторювати всі вигини вашого тіла, запам'ятовуючи його форму. Такий ефект є дуже корисним для постави і спини в цілому. У якому б положенні не знаходилося ваше тіло під час сну, ортопедичний матрац не дасть прогнутися вашому хребту, що в свою чергу, не допустить його деформації. Подібного ефекту не досягти, якщо спати на звичайних матрацах. На жаль, дуже часто буває, так що люди звертаються до лікарів зі скаргами на болі в спині і викривлення хребта, а причиною цьому послужив неправильно підібраний матрац.

Матраци існують декількох видів:

- Жорсткі матраци

- Напівжорсткі

- М'які

Якщо ж матрац занадто м'який або навпаки сильно твердий, це теж не дуже добре. Вони провокують проблеми зі здоров'ям. На м'якому матраці спина буде занадто прогинатися, а на сильно жорсткому, навпаки хребет стабільно буде перебувати в напруженому стані. Слід вибирати золоту середину.

ЯК ЖЕ не помилитися у виборі?

Перед безпосередньою покупкою матраца спробуйте прилягти на нього, у багатьох магазинах це вітається. Людина повинна бути впевнений в тому, що вона відчуває себе максимально комфортно лежачи на ньому. Покупка повинна служити не один рік, тому вибирайте ретельно, уточнюйте усі нюанси про те, де і з якого матеріалу він зроблений, що служить наповнювачем і так далі. Завданням будь-якого матраца полягає в тому щоб забезпечити повне розслаблення вашому хребту, для того щоб людина змогла максимально розслабиться і відпочити під час сну.

Додати коментар


Захисний код
Оновити