Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вирощуємо цитрусові вдома!

Хто ж не мріяв, купуючи ароматні мандарини або лимон до чаю, щоб такі екзотичні фрукти росли вдома? Фахівці кажуть, що в цій мрії немає нічого нереального. Але ось деякі особливості все-таки знати варто.
Почнемо з того де і як вибрати рослину. Якщо ви вирішили купити його в магазині, то краще зверніться у відділ,який спеціалізується на цитрусових. Там вам розкажуть як правильно доглядати за деревцем і коли чекати бажаних плодів.

 

Вибираючи рослина, зверніть увагу на його зовнішній вигляд. Листя повинні бути рівного зеленого кольору, міцно сидіти на стеблі. Грунт не повинна бути дуже вологою.Крім того на деревце не повинно бути слідів недавнього видалення гілок. Це може свідчити про те, що обрізали просиджують ділянки, а збереглося дерево таки залишилося хворим. Хороший знак - нові бруньки, з яких от-от здадуться молоденькі листочки. Це говорить про те, що дерево розвивається і проблем з ним не передбачається.Якщо вибір зроблено, подбайте про те щоб цитрус пересадити і продовжити правильно вирощувати вдома. Як правило, в магазинах рослини знаходяться в спеціальній удобреному грунті, яка підтримує дерево у відмінному стані, живлячи різними мікроелементами. Але з часом ресурси цієї землі виснажуються, і дерево, не отримуючи поживних речовин,може загинути.

Розглянемо далі як же вирощувати цитрус будинку. Пересаджуючи цитрус в новий грунт, спеціально підібрану для нього, ви повинні дотримуватися деякі запобіжні заходи. По-перше, рівень землі повинен залишитися незмінним. Іншими словами, не можна укореняти рослина. По-друге горщик повинен бути лише трохи більше попереднього.Третє правило як посадити і вирощувати цитрус будинку - слід дотримуватися такого порядку грунту - на дні горщика повинні бути камені, потім трохи піску і лише потім насипаємо землю, акуратно притримуючи цитрус на середині горщика щоб коріння були у вільному стані, без загинів.

До цього бажано наскільки це можливо максимально звільнити коріння рослини від попередньої землі. Тримаючи дерево за стовбур, поступово насипайте навколо нього землю, дійшовши до рівня вкорінення, можна злегка придавити грунт. Тепер залишається справа за поливанням. У перший раз полити рослину потрібно рясно, так щоб вода показалася на піддоні.Це свідчить про те, що коріння в повній мірі отримали вологу.

Ще один важливий момент того як вирощувати цитрус будинку - після пересадки рослина може почати хворіти. Це абсолютно нормальне явище, адже приміщення з одного середовища в іншу - це стрес.Допомогти деревця можна добривами і правильним доглядом. Останнє передбачає вдалий вибір місця для квітки, де багато світла але немає прямих сонячних променів, регулярний помірний полив, і своєчасне купірування відростків - формування крони.

Якщо ви все зробили правильно, то через два-три роки рослина порадує вас першими квітами і ви зрозумієте як здорово вирощувати цитрус будинку. Цвітуть цитрусові досить рясно. Треба сказати, аромат квіти випромінюють просто божественний. Потім з декількох десятків квіток залишаються близько п'яти зав'язалися плодів, зріти які будуть близько дев'яти місяців. Погодьтеся,приємно одного разу підійти до власноруч вирощеному дереву і зірвати красивий яскравий апельсин або жовтобока лимон до столу. Як стверджують досвідчені рослинники, за хороший догляд, дерево дякує рясними і смачними плодами. І немає нічого приємнішого ніж насолодитися плодами власної праці, виростивши цитрус будинку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити