Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Прибирання в квартирі: 4 правила чистоти

З давніх часів відомо, що чистота-це запорука здоров'я. Щоб у вашому домі завжди було чисто потрібно дотримуватися елементарних правил збирання, саме з ними ми вас і ознайомимо в даній статті.
Меблі

Протираючи пил з шаф, ніколи не лінуйтеся застосовувати стілець-драбину. Адже прибираючи з закинутою головою, ви сильно перевантажуєте шию,порушуєте кровообіг і можете отримати напад запаморочення або втратити свідомість. Та й до того ж із стільцем-драбиною або якимось іншим пристосуванням ви приберете істотно качественєє.

 

У разі, якщо у вас поліровані меблі, то не економте і обов'язково придбайте спеціалізований засіб,яка містить у своєму складі антистатик. У такому випадку, коли ви водите по полірованої поверхні ганчіркою, меблі накопичує заряд і починає сильніше притягувати частинки пилу. З цієї причини і виходить, що пилу після збирання стає ще більше.

Підлога

У першу чергу підлогу потрібно пропилососити. Перед тим, як включити техніку в розетку, відкрийте вікна, щоб вам не довелося вдихати пил, підняту апаратом. Працюючи з пилососом, завжди стежте за тим, щоб потік відпрацьованого повітря був направлений туди, де прибрано, оскільки в іншому випадку квартиру огорне пил.

Необхідно відрегулювати довжину ручки пилососа, вона повинна завершуватися на рівні грудей,щоб не доводилося нахилятися і надто перевантажувати свій хребет.

У разі, якщо обходитесь без пилососа, то щоб розправитися з пилом, застосувавши віник, потрібно змочити його, щоб пил не піднімалася вгору в процесі замітання.

Коли бруд прибрана, можна взятися за миття підлог. Багато людей вважають за краще робити це без швабри, присівши навпочіпки.Однак така поза вкрай шкідлива для здоров'я, оскільки сильно приливає до голови кров і хребет відчуває навантаження. З цієї причини, якщо ви вирішили обійтися без швабри, то встаньте на карачки, оскільки дана поза найбільш безпечна.

Килим

Запам'ятайте: вологе прибирання підходить тільки для синтетичних килимів. Природно, вовняні килими теж можна чистити мокрою щіткою, але тоді доведеться шукати місце для сушіння. Килим повинен сохнути тільки в підвішеному стані, під прямими сонячними променями, тому що в іншому випадку в ньому будуть розмножуватися згубні мікроорганізми.
У разі,якщо застосовуєте спеціалізовані хімічні склади для чищення килимів, то не забудьте видалити засіб за допомогою води, так як безпечної хімії просто не існує.

Санвузол

Вимиваючи ванну і кахель, не застосовуйте засоби, які містять у своєму складі кислоту, оскільки вони можуть зіпсувати поверхню ванни,в результаті чого вона стане шорсткою. Відносно плитки, слід зазначити, що «кислотні» кошти добре відмивають кахель, але псують шви. Витримати агресивні миючі засоби можуть тільки шви, які оброблені спеціалізованими епоксидними матеріалами. Так само слід повністю відмовитися від застосування мила,оскільки воно здатне залишити на кахлі плями й розлучення, які вкрай важко усунути.

Додати коментар


Захисний код
Оновити