Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Кавовий столик у вашому будинку

Кавовий столик, або, як його люблять у нас називати, журнальний, займає впевнені позиції у вітальнях жителів нашої країни, гармонуючи з уже розташувалися на своїх місцях диванами, шафами, кріслами і т.д.
Історія створення даного предмета інтер'єру порівняно нова. Так, перший в Європі стіл даного типу в 1868 році створив Евард Вільям Годвін, Але самий перший варіант був істотно вище кавового столика сучасності.

 

Свій вигляд столик придбав трохи пізніше, але спочатку його висота складала 70 сантиметрів.

Про появу низького і довгого столика в єдиній думці фахівці так і не зійшлися. Тому до цих пір існує дві версії, що розповідають нам про те,звідки запозичили дану цікаву ідею. Перша говорить нам про те, що висоту і форму даний столик запозичив з культури Османської імперії, де довгі низькі столики часто застосовували для чаювань. Якщо вірити другої версії, то виникнення кавового столика прямо пов'язане з культурою Японії,яка була популярною в Європі кілька століть тому.

Перші кавові столики робили виключно з дерева, але у зв'язку з активним розвитком нових технологій асортимент матеріалів, задіяних у його виробництві істотно збільшився. Тепер даний столик роблять не тільки з дерева, але і зі скла, пластику, металу, шкіри,природного або ж штучного каменю.

Кавовий столик обов'язково знайде місце у вашому домі. Але перед його придбанням, слід визначити ті функції, які ви хочете, щоб він виконував. Оскільки даний столик вже давно може виконувати не тільки функцію, яка закладена спочатку. За винятком кавових чашок, на ньому можна зберігати журнали,а всередині - найрізноманітніші речі.

Сучасні столики-трансформи дозволяють навіть розбирати столик з маленькими поличками на стіл і табуретки. Крім того, він може стати красивим аксесуаром, навіть твором мистецтва або ж просто зручною річчю, за якою приємно сидіти ввечері з чашкою ароматної кави.

Деякі типи столиків навіть можуть бути акваріумом для рибок. Всі столики розрізняють ще й за формою стільниці, яка може бути і овальної, і круглою, і квадратної, і прямокутної, і неправильною.

Дизайнери сучасності працюють з цим предметом, зраджуючи йому все нові і нові форми і функції, створюючи моделі, які зовсім не схожі на колишні.

Вибираючи кавовий столик, необхідно керуватися тим призначенням, яке ви в нього закладаєте. Як часто ви плануєте застосовувати столик? Або він буде грати виключно декоративну роль? Не потрібно поспішати з вибором, оскільки вам необхідно вибрати столик, який не просто відповідає вашим вимогам,але ще і щоб він органічно вписувався в інтер'єр вашого будинку.

Для віталень і всіх приміщень, які виконані в таких сучасних стилях, як хай-тек і модерн, найбільш підходять саме скляні столики, так як вони прості, але при цьому елегантні. До класичного інтер'єру добре підходять дерев'яні столики,виконані в найрізноманітнішому стилі, мають різну форму, різьбу або фарбування.

Незалежно від стилю, в якому виконана ваша кімната, для якої ви купуєте столик, головне, щоб вам від нього було затишно. Щоб знати, який саме столик буде затишним, слід трохи розбиратися в тому, яких видів бувають дані столи. Та й до того ж,це знання допоможе вам вибрати форми і функцій, які повинен мати ваш столик.

Зменшений «обідній стіл» є найбільш поширеним типом кавових столиків. Від традиційного обіднього столу він відрізняється лише розмірами. У нього може бути чотири ніжки або ж одна опора.

Комплект столиків.Даний набір маленьких столиків зовні схожий на зростаючі під деревом гриби. Столів може бути два, а може - і п'ять, вони відрізняються між собою висотою і формою. Їх можна розставити по квартирі так, як буде зручно чи можна зібрати в одній певній точці.

Прідіванний столик за своєю формою схожий на поставлену боком букву «П». Його низ-опора зручно засувається під диван, в той час як стільниця висить над сидінням.

Справжнім журнальним столиком вважають той столик, який спеціально сконструйований саме для зберігання газет, журналів. У ньому обов'язково є спеціальні ніші для преси (ящики або полиці).

Столики трансформери.У цих столів можна за своїм бажанням змінювати висоту або розмір стільниці - і разом, і окремо.

Столик-вітрина. Даний стіл має прозору скляну стільницю, під якою розташовується ще одна полиця, на якій можна сміливо розкладати декоративні дрібнички, наприклад, намиста, черепашки, камені, квіти тощо
Декоративний столик.Цей стіл є самим примхливим, оскільки він створений для того, щоб їм милувалися, але ніяк не складали на нього чашки або пресу. У більшості випадків до них відносять кофейні столики, мають незвичайну форму, створені іменитим дизайнером з будь-яких новітніх матеріалів.
В даний час придбати кавовий столик просто.Вам потрібно лише налаштуватися на його придбання, визначити призначення і уявити, як кавовий стіл буде виглядати в інтер'єрі, і в такому випадку процес вибору доставить лише задоволення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити