Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Інструменти домашньої аптечки для невідкладної допомоги

Інструменти домашньої аптечки для невідкладної допомоги - це речі, які здатні полегшити ваш біль, а іноді і врятувати життя.

Найпоширенішим інструментом вдома і в лікарні є шприц. Якщо бути трохи точніше, то одноразовий шприц. Сьогодні купити їх в аптеці і покласти в домашню аптечку простіше простого.З усього різноманіття об'ємом радимо вам зупинити свій вибір на обсягах 2 мл і 5 мл. Зверніть увагу, щоб зі шприцами в упаковці були голки, інакше вам їх доведеться купувати окремо. Купуйте по 3-5 шприців кожного виду: місця вони займають мало, не пропадають, є не просять. З їх допомогою ви завжди зробите потрібний укол,не чекаючи лікаря швидкої допомоги. Єдиним правилом застосування шприців для ін'єкцій є герметичність упаковки.

 

Якщо упаковка порушена, то не варто викидати шприц. Для уколу він вже не годитися, а от для інших процедур цілком підійде. Не надягаючи голку, таким шприцом можна відмірювати потрібну кількість сиропу для дитини,використовувати в якості піпетки для закапування у вушка, очі і в ніс. Шприци об'ємом 20 мл можна використовувати для промивання ран.

Буваючи в лікарнях, ми звертаємо увагу, що всі медсестри ходять у рукавичках. Саме латексні рукавички є неодмінним атрибутом вашої аптечки. За законами медицини обробляти рани варто тільки в рукавичках.З одного боку ви не занесете в рану інфекцію, яка може перебувати у вас на руках, з іншого - захистити від попадання інфекцій у ваш організм через кров потерпілого. Самим банальним прикладом є СНІД, який передається через кров. В принципі, для домашньої аптечки вам підійдуть і звичайні нестерильні рукавички,які всупереч своїй назві мають достатню ступінь чистоти. Радимо вам покласти в аптечку кілька пар рукавичок на всякий випадок.

Інструменти домашньої аптечки для невідкладної допомоги повинні включати такий простенький предмет як піпетку. З її допомогою ви закапати очі, вуха, ніс. Якщо зняти гумовий наконечник, то змащена і введена в задній прохід трубочка допоможе позбутися немовляті від газіков. За допомогою піпетки ви безболісно видаліть кліща з вашої шкіри.Для цього достатньо капнути на кліща олією і почекати кілька хвилин. За цей час масло обволочет паразита, і він розтисне свою мертву хватку.

Спринцовка - важливий елемент аптечки. З її допомогою можна промити рану, зробити дитині клізму.
Пінцет - не найголовніший, але необхідний елемент аптечки.З його допомогою легко дістати сторонній предмет з рани, скалку (якщо вона повністю не пішла під шкіру), видалити промасленого кліща. Пінцет вам стати в нагоді, якщо ви любитель риби, і риб'яча кісточка вирішила застрягти у вас в горлі. Перед тим, як торкатися відкритої рани обов'язково продезінфікуйте пінцет спиртом, розчином аміаку, на худий кінець горілкою.Не купуйте занадто великий пінцет, так як їм буде незручно працювати. Якщо ви вважаєте, що це зайва витрата грошей, то на худий кінець вам допоможуть звичайні щипчики з маминого манікюрного набору.

Ножиці - хороший інструмент, з яким легко розрізати перев'язувальний матеріал або видалити звисає «на волосинці» шматочок шкіри. Вони незамінні,коли потрібно зрізати одяг при опіках, з поламаною ноги або руки. В принципі їх не обов'язково купувати окремо, адже можна використовувати звичайні домашні ножиці. Якщо ж ви повністю хочете спорядити вашу аптечку, то придбайте спеціальні ножиці із закругленими краями, при цьому у вушка повинні влазити навіть татові товсті пальці.У деяких випадках постраждалого необхідно охолодити. Таке трапляється, коли у нього сонячний удар, серйозний удар чи розтягнення. Крім цього, при всіх травмах, пов'язаних з ампутацією частини тіла, переломами або роздробленості, показано охолодження пошкодженої ділянки. Холод допоможе при носових кровотечах, зменшенні алергічних реакцій,в тому числі і при введенні в організм отрути комах (бджіл, ос, павуків і т.д.). Добре, якщо у вас в холодильнику завжди в наявності лід. У цьому випадку ви просто завертаєте його в пакет, потім в ганчірочку, і тільки тоді прикладаєте до травми.

Все це необхідно робити, якщо ви вважаєте за краще не користуватися сучасними технологіями. Взагалі-то кажучи, для таких випадків технічний прогрес придумав холодоелементи і охолоджуючий пакет. Холодоелементи - це спеціальний пластиковий пакет з водою. Його поміщають в морозильну камеру, і там він чекає відповідного випадку для використання. Якщо ви йдете в похід або просто вирішили відпочити на природі,то холодоелементи необхідно помістити в спеціальну термосумку. Вона допоможе довше зберегти необхідний холод. В принципі в даному випадку ви маєте справу з таким же шматком льоду, тільки злегка окультурених.

Якщо у вас є такі інструменти домашньої аптечки для невідкладної допомоги як охолоджуючий пакет,то вам не варто особливо турбуватися про температуру навколишнього середовища. Справа в тому, що лід і холодоелементи (що в принципі одне й теж) боятися високих температур, оскільки починають танути і нагріватися, при цьому втрачаючи свої корисні властивості. З охолоджуючим пакетом справи йдуть трохи по-іншому.Принцип його роботи заснований на певних хімічних реакціях. Маючи у своєму складі спеціальні хімічні сполуки, пакет прикладається до травмованого місця. Далі речовини вступають в хімічну реакцію і під дією температури тіла починають виділяти холод. Говорячи простіше, пакету потрібно забрати у вас тепло, щоб виробити вам холод.Такий підхід дозволяє охолодному пакету мати значно більший термін придатності, ніж холодоелементами. Його з упевненістю можна брати в похід або в село.
Більш високі технології аж ніяк не означають, що ви можете залишати пакет на сонці. Справа в тому, що його необхідно зберігати в прохолодному місці,щоб не спровокувати мимовільно хімічну реакцію під дією високої температури навколишнього середовища. У поході покладіть його в тінь або подалі від краю рюкзака. Удома він може лежати просто в приміщенні, не займаючи місце в морозильній камері.

Додати коментар


Захисний код
Оновити