Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як правильно розставити меблі

Як правильно розставляти меблі в квартирі мало хто знає. Однак це питання дуже актуальне для тих, хто хоче не тільки напхати в свій будинок різного роду начиння, а й отримати від цього максимальну користь.
Відразу скажемо жінкам, що не варто ставитися до своєї квартири як до комори. Ви - не білочка, ваша квартира - не дупло,а меблі - не запаси на зиму. Не захаращуйте кожен вільний кут кімнати стільцем або столом.


Як каже давня китайська культура, нас і весь навколишній простір пронизує енергія ци. Щоб у господарів було здоров'я, їм супроводжувала удача в справах, у будинку був завжди затишок і тиша, цю енергію необхідно правильно розподілити.Саме цьому вчить нас китайське мистецтво фен-шуй, згідно з яким все в будинку повинно займати своє місце і спільно з іншими предметами створювати гармонію.
Згідно стародавнім вченням, людина постійно харчується і витрачає енергію, поєднуючи періоди неспання і відпочинку.Саме під час відпочинку людина заряджає свій внутрішній акумулятор енергією. У цей момент він максимально беззахисний і вимагає правильної організації енергетичних полів навколо себе. Ось чому спальня є найважливішим місцем для застосування знань в області фен-шуй.
Ліжко - місце відпочинку і релаксації.Людина для якісно поповнення своєї внутрішньої енергії під час сну має встановити ліжко в оптимальному місці. Кращим варіантом вважається, коли людина зі свого ложа бачить дверей спальні. Не обов'язково ставити ліжко так, щоб ви лежали ногами до дверей. На Русі це вважається поганим знаком, тому досить,щоб ви просто могли бачити дверний отвір. Якщо планування вашої спальні не дозволяє встановити ліжко в такому місці, то вийти з положення тут досить просто. Вам необхідно повісити на стіну дзеркало таким чином, щоб у ньому відбивався дверний отвір - от і все!

При всій своє проникливості енергія ци дуже не любить громіздких предметів меблів. Величезний старий комод або великий сучасний шафа, встановлені поруч з ліжком, служать досить серйозною перепоною для цілющої енергії. Саме тому категорично не рекомендується встановлювати в спальні масивну меблі, тим більше з вашим ложем.Ви будете намагатися відпочити усіма можливими способами, проте ні провітрювання кімнати, ні тривалий час відпочинку не принесуть вам відчуття легкого пробудження. До речі, психологами давно виведена закономірність, що відсутність нормального відпочинку є першопричиною всіх депресивних і пригнічених станів. Пам'ятайте,що здоровий і правильний сон може з легкістю нейтралізувати величезну кількість негативної енергії, якої ви насичуються за день. Ось чому важливо, щоб ваша спальня не була захаращена меблями, особливо високою.
Фен-шуй розповість вам, як правильно розставити меблі. Говорячи про спальню, не варто забувати і про подружнє ложе.Якщо ви перебуваєте в шлюбі, то бажано, щоб ви спали на одному великому ліжку з єдиним матрацом. Сполучені разом два матраца можуть символізувати тріщину в сімейних відносинах.
Ліжко і подушки на ній стоїть зорієнтувати так, щоб під час сну дивилися головою на схід. Це важливо, оскільки вважається,що висхідний на сході сонце, дасть вам додаткову енергію.
Стародавня мудра філософія говорить нам про те, що підліжковий простір не варто перетворювати в комору зі старим мотлохом. Старі і непотрібні речі накопичують негативну енергію, може бути тому їх зберігають на занедбаних горищах і далеких Коморка,в які з незрозумілих причин моторошно заходити. Старий мотлох за рахунок згустку негативної енергії провокує безсоння, яка може стати досить сильним ворогом для вашого здоров'я.
Додаткову позитивну енергію у ваш будинок принесуть пейзажі. Їх варто повісити на стіни не тільки в спальні, але і в більшості кімнат.Крім чисто естетичного умиротворення, пейзажі здатні нейтралізувати темну сторону енергії ци, тому енергетика вашого домашнього гнізда повинна стати ще чистіше і благоприятней.
Любителькам великих підлогових ваз і масивних статуй варто гарненько подумати, перш ніж розставляти їх по будинку. Справа в тому,що ці речі істотно коригують поширення ци по кімнатах, що може призвести до створення вогнищ з негативною енергетикою. Ми не говоримо, що від таких речей необхідно взагалі відмовитися, проте ними не варто сильно захоплюватися, зосереджуючи велика кількість ваз і / або статуй на невеликому житловому просторі.
Якщо переходити до зали,то особливу увагу приділіть «точці достатку». Вона розташована в лівому верхньому кутку кімнати, якщо дивитися на зал, стоячи у дверному прорізі. Саме в цьому кутку по фен-шую повинні стояти кімнатні рослини з великими округлими листками. Горщики з такими рослинами можна поставити на підлогу, спеціальну підставку для квітів або столик для кімнатних рослин.Письмовий стіл завжди повинен знаходитися біля вікна, незалежно в якій кімнаті він знаходитися. На сам стіл сонячні промені повинні падати рівномірно, на поверхні столу можна розташувати не тільки письмове приладдя, але і символи вашого щастя. Зазвичай це морська мушля, пірамідка для прес-пап'є і т.д.Якщо ви впевнені в їх позитивних властивостях, то радимо одну таку поставити на шафу.
Господиням з великою кухнею обідній стіл потрібно розташувати так, щоб він не торкався стіни жодної зі своїх сторін. Такий стан обіднього столу називається вільним і сприяє процесу прийняття їжі.Стільці при цьому розташовуються навколо столу або засуваються під його кришку.
Якщо говорити про дитячій кімнаті, то по-можливості ліжко там не повинна розташовуватися біля дверей або вікна. Постарайтеся поставити її біля вільної стіни.

Додати коментар


Захисний код
Оновити