Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ідеї для поліпшення вашої садової ділянки

Думаю, у кожного на ділянці знайдуться місця, які хочеться замаскувати, приховати. У даній статті ми розповімо вам, як зробити з садової ділянки місце відпочинку і праці серед гарного ландшафту. Щоб впоратися з поставленим завданням самостійно, досить часто не вистачає досвіду і фантазії.

А в деяких випадках особливості ділянки не дозволяють уникнути «проблемних» місць. Нижче ознайомимо вас з ідеями для поліпшення садової ділянки.Ландшафтний дизайн здатний допомогти вирішити будь-яку, навіть найважчу проблему. А проблеми можуть бути самими різними - починаючи з грунтових вод, особливостей грунту, рельєфу і закінчуючи освітленістю.

До всього приєднуються ще й об'єкти, що знаходяться на території, спиляні або ж старі висохлі дерева, компостні купи, сараї і багато інше.

Адже не можна позбутися компостної купи, оскільки садовому ділянці вона потрібна. Рослини просто не зможуть існувати без мінеральної підгодівлі. Без таких НЕ привабливих об'єктів господарська діяльність на садовій ділянці не можлива.

Найкращим варіантом буде застосувати прийоми декорування, які візуально приховають «проблемні» місця в саду або допоможуть зробити з таких об'єктів справжній витвір дизайнерського мистецтва.

Ідеї для поліпшення садової ділянки


Коли в саду темно

Часто буває, що будови сусідів або ваші власні перекривають доступ променям сонця. У даній ситуації найрозумнішим рішенням стане фарбування всіх будов, наявних на ділянці, світлою фарбою. Крім того, можна перефарбувати навіть паркан - таким чином ви створите велику освітленість, а також візуально розширите простір.

Крім того, при озелененні ділянки слід застосовувати рослини з строкатим листям. Матеріал для доріжок потрібно вибирати світло-сірого або бежевого кольору. У разі якщо на садовій ділянці є скульптури, то вони повинні мати металевий блиск або бути повністю білого кольору.

Якщо на ділянці є ями, западини, промоїни

Зовсім не обов'язково в даній ситуації вирівнювати грунт з метою поліпшення ділянки, оскільки можна застосувати всі нерівності поверхні садової ділянки. Наприклад, з глибокої канави можна зробити гарний штучна водойма, який в теплу пору року неодмінно стане радувати своєю свіжістю. У місці промоїни можна зробити високу клумбу. Ну а на місці западини можна зробити цікавий місток з кріпленням на стовпчиках-опорах.


Якщо в саду є гострі кути, вузькі проходи

У даному випадку необхідно в дизайні застосувати округлі форми, а також діагоналі. Створіть майданчик для відпочинку або ж ігор овальної, круглої форми. Найкращими помічниками стануть прикраси у формі кулі або красиві світильники мають круглі плафони. Щаблі теж потрібно робити закругленими. У тупиках допоможуть садові дзеркала, оскільки вони створять видимість його відсутності. А застосувавши рослини, можна успішно приховати межі «вузьких місць».

Глухі паркани

Паркани даного виду не приносять абсолютно ніякого естетичного задоволення. Щоб «оживити» такий паркан, слід застосувати розпис, підвісні контейнери з квітами, а ще вертикальне озеленення. У паркані можна викласти ніші, поставити цікаві лавочки або альтанку.

Якщо в якомусь місці ділянки відкривається не привабливий вигляд

Доречно зробити з сітки рабиці високу конструкцію, що закриває потрібний об'єкт, а по ній пустити кучеряві квіти. Шафа для балона з газом можна також успішно задекорувати витким рослиною.

Компостну купу заховати високими трав'янистими рослинами, колодами, чагарниками. Можна застосувати такі квітучі рослини, як дельфініум, декоративний соняшник або наперстянку, або рослини з декоративними гарними листами - наприклад, кохия, доречні будуть і овочі, наприклад - ревінь, кукурудза. Класичним прийомом є посадка на компостній купі настурції або гарбуза, ці рослини перетворять купу в красиву клумбу.

Бочки, що застосовуються для поливу городу або підставлену під водостічні труби, можна прикрасити розписом або різьбленням. Красиво стануть виглядати бочки, пофарбовані в колір будинку, візерунок можна нанести тієї фарбою, якою перетворилася дах або навпаки. Стару ванну або бочку, в якій стоїть вода для поливу, можна розписати або обкласти мозаїкою з плитки та природного каменю.

Робочий стіл, під яким зберігаються відра, будматеріали, садовий інвентар, можна приховати за шторкою, виконаної з душовою фіранки або цікавою клейонки.

Що можна зробити для перетворення ділянки?

Починаючи з кінця липня і по серпень місяць, можна зайнятися втіленням наступних ідей:

- Зробити красиві контейнери для висадки рослин. У них можна пересадити вирощені з насіння багаторічники або посіяти літники насінням, наприклад, сортову календулу, яка ще встигне вирости і зацвісти. Такі контейнери можна декорувати найрізноманітнішими способами, в даній справі все безпосередньо залежить від вашої фантазії;

- Створити красиву садові ширму, таке пристосування забезпечить вам у спекотні дні обширний тінистий куточок. Ширма являє собою дерев'яний каркас, на який можна насадити абсолютно будь-який матеріал. Це може бути і очерет, і очерет, зібраний на найближчому озері, або сітчаста тканина, прикрашена кольоровими кільцями. Ширму можна сплести з білої, товстої мотузки, а після прикрасити її зірочками і черепашками;

- Саме час зайнятися декоруванням меблів, оскільки в цей час року в переважній більшості випадків обіди сервіруються на свіжому повітрі. Меблі можна прикрасити декупажем, розфарбувати або ж зробити самому;

- Якщо в саду є «вузькі» місця, де у вечірній час темно, то саме час зайнятися освітленням, можна встановити ліхтарі, а плафони декорувати фарбами.

Застосовуйте ідеї для прикраси саду - і ваша ділянка стане ще затишніше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити