Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Які щеплення необхідні домашнім тваринам

У разі якщо у вашого вірного друга видно проблеми зі здоров'ям, то затягувати з відвідуванням кваліфікованого ветеринара не можна. Так як багато хвороб можуть дістатися і вам, наприклад, лептоспіроз, чума, вони небезпечні не тільки для тварин, а й для людей.

Безлічі захворювань можна було б уникнути, якщо б господарі вчасно робили своїм улюбленцям щеплення. Всього один лише укол здатний захистити сім'ю від небезпечних вірусів. Про важливі щеплення, які необхідні домашнім тваринам, ми вам розповімо з даної статті.У разі якщо ваша собака перехворіє серйозним вірусом, то на собачій кар'єрі можна сміливо ставити жирний хрест. Після чуми переважна більшість собак втрачає власне чуття. Кожен досвідчений собаківник або мисливець без проблем визначить за якістю чуття, боліла собака чумою чи ні.

Шляхи зараження

Домашні вихованці заражаються хворобами через спілкування з вуличними тваринами. Романтичне обнюхування може закінчитися для них плачевно. Навіть у випадку якщо вихованець не виходить з дому, то немає гарантії, що життя буде спокійною і безхмарним. Оскільки безліч хвороб в будинок можна принести на власній взуття. Абсолютно ніхто не може гарантувати, що не принесе, наприклад, сечу хворої тварини, наступивши на неї гуляючи по вулиці. Кішці або собаці досить просто лизнути або ж обнюхати вашу взуття, щоб він зміг заразитися небезпечним вірусом. З цієї причини домашніх кішок, які навіть не виходять з дому, слід обов'язково вакцинувати.

Коли потрібно робити щеплення

Зовсім необов'язково мучити тварину безліччю уколів. Сучасні вакцини здатні захистити від кількох хвороб одночасно. У разі якщо їх зробити правильно і своєчасно.

Однак початку слід переконатися в тому, що ваш кошеня або щеня здоровий. Першу вакцинацію роблять у віці 6 або 8 тижнів. Наступну роблять по закінченні трьох тижнів, називають її ревакцинація. Вона є повтором щеплення, посилюючи і закріплюючи захисний ефект. У такому випадку ваша тварина вже до трьох місяців буде захищене від усіх небезпечних захворювань.

Дія щеплень засноване на тому, що тварині вводять ослаблений вірус. Він не викликає хвороба, а лише активує імунну систему. Коли тварині зроблені всі необхідні щеплення, його слід обов'язково посадити на карантин. Заборонено вигулювати тварину і дозволяти контактувати з родичами впродовж декількох тижнів.

У разі якщо в будинку з'явився собака, то її не можна відразу ж нести на щеплення. Оскільки в даний період у тварини і так великий стрес, спровокований зміною обстановки. Йому слід обов'язково звикнути до нових власників і звикнутися з обстановкою нового будинку.

Робити щеплення самостійно або звернутися до фахівця?

Деякі власники роблять щеплення самостійно, проте кваліфіковані ветеринари не рекомендують цього робити. Оскільки вакцина, придбана в магазині, може бути підробкою і нашкодити вихованцеві або навіть убити його.

До того ж при вакцинації в паспорт тварини робляться записи і ставлять відповідні печатки. Самостійно ви не зробите цього, до того ж у подальшому можуть виникнути проблеми, пов'язані з перевезенням тварини, у випадку якщо ви побажаєте їхати в поїзді або в літаку можуть зажадати паспорт. У разі якщо ви маєте намір їхати з вихованцем за кордон, слід завчасно подбати про те, щоб тварині зробили щеплення від лейкемії, перитоніту, хламідіозу, оскільки цього вимагає ветеринарне законодавство.

Слідкуйте за своїми тваринами і завжди робіть щеплення, оскільки тільки вони здатні захистити вихованця від захворювань.

Додати коментар


Захисний код
Оновити