Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як швидко навести порядок в домі?

Найкраща мотивація екстреної прибирання квартири - несподіваний прихід гостей. Це змушує поглянути іншими очима на звичний і навіть милий бардак і швиденько привести житло в прийнятний вигляд. Оскільки господиня, яка постійно підтримує в будинку порядок, який не соромно показати стороннім людям, зустрічається вкрай рідко, то треба знати кілька правил, які допоможуть облагородити квартиру буквально за півгодини. Таким чином, ви виглядаєте в очах гостей ідеальною господинею при мінімумі витрат часу і сил.Перша оцінка - вашому зовнішньому вигляду

Перше і головне, на що звертають увагу гості, - це як виглядає господиня. Пил на шафі помітить далеко не кожен, а от розтягнуту футболку і недбало заколоті волосся відзначить навіть самий неуважний. Тому обов'язково, нехай навіть на шкоду вей решті квартири, виділіть перед приходом гостей кілька хвилин для себе. Звичайно, не треба надягати щось вигадливе або офіційне. Але для таких випадків тримаєте напоготові комплект чистої та зручного одягу. Це можуть бути звичні вам джинси і футболка, але випрасувані і підходять за розміром. Зовсім не потрібен макіяж і хитромудра зачіска. Досить освіжити обличчя тоніком і зібрати волосся в акуратний вузол.

Куди ви запросіть гостей?

Гості зазвичай не ходять по всіх кімнатах квартири, а обмежуються вітальні. Ось нею і треба зайнятися в першу чергу. А всі інші кімнати можна закрити разом з творчим безладом, який їх заполоняє.

Поклади

Саме вони створюють враження захаращеності кімнати. Тому почніть з самого заваленого кута і розкладіть речі по місцях. У вас не тільки з'явиться додаткові метри кімнати, але і візуально кімната стане більше, просторіше і красивіше.

Дрібні речі

Якщо кімната повна дрібних речей, які потрібно розставити на ще не підготовлені місця, то прискорять процес прибирання два великих мішки для сміття. Прибираючи дрібні речі, відразу сортуйте їх на потрібні і непотрібні. І, відповідно, потрібні в один мішок, непотрібні - в іншій. Мішок з непотрібними можна відразу ж викинути. А з потрібними - поставити в комору, ви розберете його пізніше, після того, як гості підуть. І тоді всі речі знайдуть своє законне місце. Головне, похапцем не переплутайте мішки.

Стать

Запам'ятайте, що сміття на підлозі набагато швидше буде помічений, ніж ідеальний стан меблів. Брудний підлога може звести нанівець всі зусилля з прибирання на полицях і диванах. Тому підлогу в першу чергу треба підмести, пропилососити, а може, і помити. Чистий підлогу створить враження прибраній кімнати, навіть якщо навколо будуть розкидані речі.

Ванна і туалет

Напевно, вашим гостям знадобиться в туалет або хоча б вимити руки. Тому чистота місць гігієни дуже важлива і відчутна гостями. Тому перше, що ви повинні зробити, починаючи прибирання, це залити миючим гелем унітаз, раковину умивальника і ванну. Закінчивши прибирання в кімнаті, ви, після закінчення часу, легко відмиєте всю сантехніку, яка порадує гостей стерильною чистотою.

Аромати

Неприємний запах, який панує в квартирі, скаже вашим гостям про те, що ваш будинок чистий тільки зовні. У кімнаті, де чимось неприємно пахне, гості довго не затриматися і враження про вас залишиться як про поганий господині. Запахи можна заглушити, щедро розпорошивши освіжувач повітря. Але його різких запах не багатьом краще, ніж той, проти якого він бореться. А сам факт використання освіжувача скаже гостям про те, що ви намагаєтеся замаскувати неприємний запах. Тому на самому початку збирання треба розкрити вікна і гарненько провітрити приміщення. А потім у кімнаті бризнути туалетною водою.

Останній штрих

Порядок в будинку краще підтримувати щоденно, ніж наводити його швидко час від часу - це відомо всім. Але ми не завжди встигаємо помити підлогу або вчасно викинути сміття, не кожен з нас здатний підтримувати ідеальну чистоту цілодобово, поєднуючи це з роботою. Нехитрі способи створити видимість порядку врятують вас до нежданому приходу гостей, але не виручать, якщо використовувати такий метод збирання постійно.

Вже доведено, що приділяти порядку в будинку хоча б мінімум часу, але кожен день, набагато ефективніше, ніж розгрібати накопичені гори сміття зрідка. А тим більше в момент цейтноту. Звичайно, ми забуваємо винести сміття, не встигаємо витерти пил. Чистота в домі вимагає наполегливої щоденної роботи, а ми зайняті чимось іншим, більш важливим. Звичайно, краще трохи прибирати, але кожен день, ніж присвятити цьому справа цілий день каторжної праці. Але якщо гості застали вас зненацька, але наведені вище поради допоможуть вам впоратися з ситуацією і зберегти реноме хорошої господині.

Додати коментар


Захисний код
Оновити