Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сумки для перенесення собак

У разі якщо бажаєте, щоб собака завжди супроводжувала вас, то, швидше за все, вам доведеться придбати зручну і важливу річ, а саме сумку для перенесення собак. Само собою, мова йде про маленьких собаках (до п'яти кілограмів) і про щенят. У даній статті ми розповімо вам про види даних сумок.

Сумки для собак є практичною річчю. Головне їх призначення полягає в зручній транспортуванні тварини. Якісна сумка повинна бути зручною і для собаки, і для її власника. Собака отримує максимально можливий комфорт і безпеку, а власник звільняє руки.

До того ж, даний аксесуар надасть додаткову свободу, оскільки за допомогою перенесення ви зможете взяти свого вихованця туди, куди без сумок просто не пускають. І при цьому вам не доведеться переживати про безпеку тварини, залишеного, наприклад, прив'язаним біля входу в магазин. Важливо і те, що, будучи в перенесенні вірний друг не зможе ні з ким контактувати, за винятком свого власника, і ви будете позбавлені від її конфліктів і з собаками, і з людьми.

До вибору сумки для собак потрібно ставитись дуже уважно. Оскільки від того, як правильно ви підберете її для власного вихованця, залежить не просто лише комфорт вашого переміщення, але ще і безпеку вашого вихованця.

Першочергово, слід оцінити конструкцію і якість сумки, розмір, форму, наявність бічного віконця для повітря і багато чого іншого.

Розмір визначають розміром самої тварини, особливостями характеру, звичками. Спокійну собаку можна помістити і в маленьку сумку. Для неспокійного вихованця або звиклого до активного руху замкнутий простір стане справжнім стресом, з цієї причини вам буде потрібно сумка більшого розміру. Однак у кожному разі вихованець повинен мати можливість нормально лежати, вільно стояти, без проблем повертатися, будучи в сумці. У разі якщо плануєте застосовувати сумку для авіаперельотів разом з улюбленим вихованцем, то не забудьте уточнити, які саме вимоги висуває авіакомпанія до конструкції сумок.

Так як в деяких авіакомпаніях установлені обмеження розміру, наприклад 50 сантиметрів у довжину, а для інших це зовсім не істотний момент. У разі якщо не плануєте відправлятися в політ разом з псом, то при виборі розміру орієнтуйтеся виключно на розмір вихованця. Однак не можна забувати і про те, що якщо собаці зручніше у великій сумці, то господареві, навпаки, буде зручніше застосовувати сумку якомога меншого розміру, тому шукайте компроміс.

За винятком розміру, велике значення має і вагу на який розрахована дана переноска. Завжди запитуйте про це параметрі, у випадку якщо не бажаєте, щоб сумка просто розвалилася або стала небезпечною для життя тварини.

Бічне віконце потрібно для того, щоб тварина отримувало повітря. У переважній більшості випадків дане віконце закрито спеціалізованої сіткою, щоб собака не змогла крізь неї вибратися. Але в деяких сумках є можливість повністю відкривати вікно, щоб улюбленець зміг вільно висовувати свою мордочку.

Дно в якісній перенесенні повинно бути жорстким, щоб в процесі застосування не деформуватися, що не ламатися і не згинатися. З тієї причини, що сумку в будь-якому випадку доведеться ставити на найрізноманітніші поверхні, а всередині буде рухатися тварина. Але при цьому слід пам'ятати, що собаці повинно бути завжди комфортно перебувати всередині.

Оцініть ремені, застібки. Найбільш зручною вважають застібку - «блискавка». Вона дозволяє легко і швидко відкривати і закрити переноску. Але в деяких випадках в декоративних цілях, застосовують інші типи застібок, можна знайти сумки застібаються на кнопки, гачки або ж гудзики. 

Ремені повинні бути зроблені обов'язково якісно точно так, як і в будь-якій іншій хорошою сумці. Ремені повинні добре і просто кріпитися до перенесенні, обов'язково бути широкими, а також регульованими по довжині.

Матеріал, з якого виконана сумка, може бути найрізноманітнішим. У переважній більшості випадків, перенесення виробляють зі штучної шкіри або спеціалізованих тканин. Застосовують вищевказані матеріали і в комбінації з натуральними шкірою та хутром, проте безліч виробників вважають не коректним застосування натуральних матеріалів для виробництва аксесуарів для тварин. Для полегшених сумок, застосовуваних в літній час, найбільш важливим є здатність матеріалу пропускати повітря.

Для зимових варіантів потрібні щільні матеріали, здатні захистити улюбленця від холоду і негоди. У переважній більшості випадків для зимових та літніх сумок застосовують текстиль, оскільки він значно краще пропускає повітря влітку, і краще веде себе на морозі. А навесні і восени значно практичніше застосовувати сумки з штучної шкіри. Вони добре переносять дощову погоду, просто чистяться і миються.

Переважно, вибирати штучну шкіру високої якості, так як вона витримає вплив погоди, а до того ж не стане шарудіти або скрипіти, а отже не дратуватиме вихованця. Внутрішня частина сумки повинна бути виконана з урахуванням того, що тварина буде не тільки лише сидіти або стояти в перенесенні, а й обов'язково спробує її погризти, подряпати і т.д..

З цієї простої причини матеріал обов'язково повинен бути досить міцним і якісним, щоб тривалий час витримувати зубки і кігтиками. Деякі елементи сумки можуть бути виконані повністю з сітчастої тканини, так ви зможете спостерігати за собакою і її поведінкою.

Крім зазначеного, в сумці можуть бути різні допоміжні елементи. Наприклад, карабін для пристібання собаки за нашийник, кишені розташовуються на зовнішній стороні для того, щоб завжди під рукою були важливі дрібниці, важлива і бирка для інформації про улюбленого вихованця і своїх координатах.

Само собою значущим фактором може виявитися і вартість сумки. Так, сумка, виконана з простих матеріалів і з простою конструкцією, коштувати буде дешевше. Однак головне, щоб на користь бюджету не довелося пожертвувати зручність і безпеку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити