Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як правильно вибрати захисні засоби від комарів

Як тільки настає літня пора, з'являються комарі, а виробники без зволікання починають винаходити все нові і нові засоби боротьби з даними комахами.

Але які кошти є найкращими? Як правильно вибрати засоби від комарів, якщо всі виробники запевняють в тому, що лише їх засіб дійсно може допомогти пережити літо?

В даний час є два види боротьби з цими комахами: вбивають і відлякують.Але далеко не всім підійдуть лосьйони або ж крему від комарів. Наприклад, годуючим мамам або людям, що мають високу чутливість до якого-небудь із складових крему, повністю протипоказана така боротьба.

Тому виробники і придумують нові види захисних засобів. Ось у цьому році були актуальними: лампа-пастка, що вбиває комах електричним струмом, ультразвуковий відлякувач, браслети, призначені для маленьких дітей, ну і звичайно ж величезна безліч різноманітних свічок і спіралей.

Відлякують кошти діють наступним чином: у їх зміст входять ефірні масла (наприклад, гвоздичне, евкаліптова, цитронеллова), що відлякують комах. Зовсім недавно в магазинах з'явилося кошти призначені для відлякування комарів основою яких є цитронеллова масло.

Цитронеллова спіралі і свічки доречно застосовувати не тільки вдома, але і на дачі. Їх розставляють на відстані декількох метрів один від одного в будинку або ж на вулиці. Спіраль або свічка при горінні виділяє аромат, що відлякує любителів крові. Діють вони від 4 і до 8 годин, до тих пір, поки масла повністю не вивітряться.

Засоби, що мають у змісті екстракти трав або ж ефірні масла, впливають не тривалий час і можуть бути небезпечні навіть для самої людини, в цьому нас досить часто запевняють. Проте насправді зовсім не так, тому як якщо речовини природні, то організму людини немає ніякої шкоди. Фактично всі ефірні масла мають сильний аромат. У разі якщо концентрація буде завищена, то побічна дія буде не тільки комах, але і людям. Оскільки ефірні олії здатні викликати головний біль, кашель, алергію, висип, сильне першіння в горлі.

А от саме на комарів дію масел зовсім незначно. І вони вже точно не зможуть забезпечити вам абсолютний захист. Всі цінтрогелловие спіралі і свічки зможуть допомогти, тільки у разі якщо комарів буде мало. В іншому випадку дані засоби малоефективні.

Браслети для маленьких дітей покликані відлякувати комарів. Вони стали користуватися великим попитом, тому як переважна більшість інших засобів від комарів не радять застосовувати маленьким дітям. До того ж ці браслети мають запах дорогого мила і їх активно розкуповують. За словами виробників, спровокувати алергію даний браслет не здатний. Браслети пофарбовані в кілька кольорів: голубенькие - для хлопчиків і рожеві - для маленьких принцес. Вони просякнуті екстрактом трав, відлякує цих кусючих комах. Даний браслет одягають на зап'ясті, або підвішують на коляску. Діє він близько 150 годин.

Всі кошти від комах зобов'язані пройти перевірку, а вже після цього їх можуть продавати. Ефективність даних браслетів зовсім не тестувалося. І у випадку якщо цей засіб має різкий аромат, то цілком може спровокувати алергічну реакцію.

Але в даний час можна знайти кошти, що видають не тільки аромат. Є спіралі і свічки не мають запаху, але зате вони містять синтетичні речовини, що вбивають комарів. 

Засоби, що містять дані речовини, значно результативніше засобів, що містять природні речовини. Добре вони допомагають і всередині будинку, і зовні, але якщо застосовувати їх на вулиці, то не слід забувати, що пориви вітру стануть розносити інсектициди й абсолютного захисту гарантувати не зможе ніхто.

Самим простим у застосуванні на даний момент є ультразвуковий відлякувач. Працює він наступним чином: прилад відтворює звук, що відлякує комах, але звук нечутний людині. Виготовлювачі таких відлякувачів гарантують, що ближче, ніж на метр комар до вам не підлетить, а деякі запевняють в тому, що комахи не можливо побачити в радіусі тридцяти метрів. Ультразвукові відлякувачі не менш популярні у порівнянні з іншими засобами. Як повідомляють фахівці, даний відлякувач взагалі не діє на комарів.

Тому, як б не описувала унікальність засоби від комарів красива реклама, кожному споживачеві слід вірити тільки документації підтверджує, що спіраль, свічка, браслет, ультразвуковий відлякувач, лампа-пастка чи інші новинки насправді пройшли перевірку.

За законом, кожному покупцеві продавець повинен надати на перше прохання інформацію про товар. Але покупці повинні повинні розуміти і те, що реєстрація кошти не дає повної гарантії. Дана експертиза в лабораторії може підтвердити тільки те, що засіб не зашкодить і певною мірою допоможе відлякати комах. А ось знищити комарів повністю здатна лише осінь.

Можна застосувати при бажанні і протимоскітні сітки. Але дивіться, щоб сітка не прилягала до шкіри, оскільки прилягаючи вона не стане перепоною для укусів. Якщо, наприклад, відпочиваєте на риболовлі або на природі, можна придбати протимоскітні намет. Або ж зробити його самостійно застосувавши протимоскітну сітку.

Слід знати і про те, що аромати здатні не просто відлякати, але і, навпаки, залучити. Запах поту якісно приманює комарів, люблять комарі ще й тепло, і вологу. Тому, якщо вирішили відпочити на березі озера, та ще й увечері, то будьте готові до атаки кровососів.

Доречно застосувати буде і народні методи боротьби. Наприклад, евкаліптова олія, корицю, цінтронеллу, м'яту і розмарин, вони добре допоможуть у боротьбі. Можна відлякати комах димом.

Думаю по прочитанню цієї статті ви зможете, правильно вибрати засоби захисту від комах і ваших відпочинок ніщо не зможе зіпсувати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити