Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Інтер'єр і дизайн сучасної квартири

Будь-якій людині хочеться, щоб його житло, навіть саме крихітне, було комфортним, затишним, стильним і, головне, унікальним. Часто для досягнення цієї мети потрібно застосувати чимало зусиль і фінансових вкладень. Яким же повинен бути інтер'єр сучасної квартири?

Дизайн інтер'єру починається з проектування внутрішніх приміщень, потім обговорюється, в якому стилі буде виконаний дизайн-проект, які кольори будуть переважати, вибираються особливості обладнання і меблювання. Застосування сучасних матеріалів, які вражають своїм різноманіттям, допоможе досягти необхідного ефекту. При грамотному їх застосуванні можна візуально збільшити простір, додати глибину і обсяг, реалізувати найсміливіші побажання замовника. Але, мабуть, головна мета дизайну інтер'єру - не грамотне і естетична розстановка елементів декору, а спроба врахувати всі потреби і побажання людей, які будуть щодня перебувати в цьому приміщенні ..Існує думка, що великому простору легше надати гармонійний вигляд. Однак це не так. У невеликій кімнаті можна легко створити атмосферу затишку і комфорту, а от величезну кімнату краще надати в розпорядження професійного дизайнера. Складно витримати в такому приміщенні єдиний стиль, не створювати нагромадження меблів, предметів декору, від яких рясніє в очах. Такий об'ємної кімнаті необхідна цілісність в оформленні.

Якщо ви ще не визначилися, про якому інтер'єрі ви мрієте - не поспішайте, кілька разів все обміркуйте, щоб ваше житло було дійсно затишним і теплим. Щоб не опинитися в «чужому», що не підходящому вам приміщенні, грунтовно зважте всі плюси і мінуси обраного дизайну

Дуже модними як і раніше залишаються квартири - студії, в яких поєднані в одну зону кухня і їдальня. Це виглядає досить цікаво, однак у цього варіанту є свої мінуси. Великий простір, не розділене візуально на підзони, може з часом почати дратувати. Адже людині психологічно легше, коли приміщення функціонально розмежовано. Ми звикли спати в спальні, є в кухні, нам подобається, що можна закрити двері, побути одному. Однак з цієї ситуації є вихід - фахівці пропонують візуально розділити зони за допомогою дизайнерських хитрощів. Можна експериментувати з різною висотою підлоги і стелі, поставити декоративні колони або використовувати світловий завісу.

Таке житло буде виглядати красиво і остросовременного, але на практиці виникають певні складнощі - одяг і меблі вбирають запахи кухні, можливо, навіть забруднюються. Допомогти в цій ситуації може використання розсувної перегородки. Крім цього, перегородка в якійсь мірі буде заглушати звук.

Використовуючи сучасні можливості сучасних будівельних матеріалів, можна навіть самої непоказної квартирі надати унікальний вигляд

Збільшуємо невелике приміщення

У типовій квартирі, де всі приміщення крихітні, можна візуально збільшити простір за допомогою:

- Паркетного малюнка;

-Достатку скляних і дзеркальних дверей;

- Розосередженого освітлення.

Розширюючи кімнату з допомогою світлих тонів, важливо не перестаратися, інакше кімната стане схожою на лікарняні покої. Тому можна сміливо додавати яскраві елементи декору, або пофарбувати одну стіну в яскравий колір, а інші витримати в світлих тонах.

"Піднімаємо" стелю

У квартирі з низькими стелями можна, як це не дивно, зробити стелю ще нижче - але тільки в одному приміщенні, наприклад, в передпокої. Різнорівнева стеля створить при вході в кімнату відчуття, що вона набагато просторіше, легше. Також можна використовувати шпалери з вертикальною смужкою, а от бордюрів краще уникати

Занавеси

Штори, портьєри, тюль - важливий елемент декору кімнати. Без них в будинку стає порожньо і холодно. Крім того, з їх допомогою можна задрапірувати невдало спроектовані вікна, візуально збільшити кімнату, як у довжину, так і в ширину.

Фіранки сильно впливають на стиль кімнати. З усього їх розмаїття можна вибрати те, що підходить саме вам - від строгих римських штор до «багатих» фіранок з пишними збірками та бантами.

У спальні будуть доречні однотонні штори. Якщо ж такий варіант вам не подобається, то можна вибрати штори зі спокійним неяскравим малюнком.

У дитячій кімнаті, щоб порадувати дитину, можна вибрати фіранки з зображенням улюблених героїв книг або мультфільмів.

У вітальні будуть добре виглядати завіси з великим малюнком.

Килими

Використання килимового покриття допоможе візуально збільшити приміщення, розсунути його. Головне, щоб малюнок був ненав'язливим. Яскраві килимові покриття добре підійдуть до стін з гладкою текстурою, наприклад, пофарбованим. Не слід поєднувати в одному приміщенні декілька невеликих килимків, особливо якщо вони виконані в різному стилі або кольоровій гамі. Якщо килим займає всю поверхню підлоги в кімнаті, колір стін повинен неодмінно з ним гармоніювати. Пофарбуйте їх в колір килима, тільки виберіть відтінок світліше.

Картини

Підібрані зі смаком і грамотно оформлені картини здатні стати родзинкою будь-якого інтер'єру. Вони прикрашають будинок, притягують до себе погляд, якщо, звичайно, витримані в стилістиці вашого приміщення. Краще, якщо стіна, на якій розташовується картина, буде максимально гладкою і добре освітленою. Не дозволяйте шедевру загубитися на ваших фактурних шпалерах. Великі картини слід розташовувати вище, написані олійними фарбами полотна краще трохи нахилити вперед. Те ж стосується вишитих картин - такий нахил дозволить сповна насолодитися їх рельєфною текстурою.

Фотографії слід розміщувати трохи нижче рівня очей. Якщо вони рівні за розміром і однаково оформлені, то цілком припустимо розмістити їх в один ряд.

Колір

Вибір кольору стін - найважливіший момент для дизайнера, від нього багато в чому залежить, наскільки гармонійно виглядатиме ваш інтер'єр. Але головне - пам'ятати, що колір кімнати робить величезний вплив на настрій і на психологічний стан її мешканців.

Червоний і фіолетовий кольори неприйнятні для спальні та робочого кабінету, так як викликають збудження нервової системи і знижують працездатність.

Жовтий колір - має здатність заспокоювати, налаштовує на оптимістичний лад.

Зелений і блакитний - сприяють заспокоєнню, підвищують працездатність.

Отже, теплі відтінки добре підійдуть для зон відпочинку, холодні ж кольору відмінно впишуться в дизайн вашого робочого кабінету.

Не забувайте, що будь-який, навіть самий вдалий дизайн - це лише половина успіху. Найважче - це створити в квартирі атмосферу спокою, впевненості і любові. Неможливо зробити затишним будинок, мешканці якого постійно сваряться і кричать. Жоден, навіть самий талановитий дизайнер, не зможе це змінити. Погода у вашому будинку цілком і повністю залежить від вас!

Додати коментар


Захисний код
Оновити