Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як почати займатися розведенням породистих кішок

Багато любителів котів бажають не тільки насолоджуватися увагою до вихованцям, а й заробляти на їх розкішної родоводу. Почувши про великий доході, багато людей починають замислюватися про те, як почати займатися розведенням кішок. Але насправді це зовсім не так просто, як може здатися спочатку. І, природно, без великої любові до даних тваринам і самопожертви навіть і намагатися не слід.

Існує спеціалізована література, в якій детально описується, як слід починати розведення породистих кішок. Оскільки у кожної породи існують власні особливості, переваги і недоліки перед іншими. Важливим є і те, що дане захоплення вимагає знань у сфері генетики, зоології, ветеринарії. Розведення повинно бути частиною вашого життя, а не банальним хобі. Але давайте зупинимося на характеристиці самого процесу розведення.Почати слід з того, що займатися розведенням породистих котів істотно складніше, ніж звичайних. Оскільки слід пристосуватися до їх нарву, потурати звичкам, огороджувати від усіляких небезпек, стежити за ними в деяких випадках навіть цілодобово.

Перед тим як почати розводити певну породу, слід обов'язково добре все продумати і прорахувати матеріальні витрати. Оскільки тут, точно як і в будь-якому бізнесі, не отримаєш прибуток без початкових вкладень. Першочергово, це стосується щеплень, крім того, господарі «зоряних» вихованців стягують чималу плату за злучку. Крім цього у вашій «нареченої» або «нареченого» має бути «придане» а їм є доказ того, що кіт дійсно породистий, здоровий, з чистою родоводу. Важливу роль у цій справі відіграють і нагороди отримані у конкурсах, а взяти участь у них також коштує грошей, та й крім того великий ризик заразитися хворобами, які потім принесуть безліч турбот, з цієї причини дбайливі власники проколюють тваринам спеціалізовані препарати, призначені для підвищення імунітету . А ще, щоб все було без проблем, знадобиться допомога кваліфікованого лікаря при пологах і само собою, дана послуга є платною.

Розведення кішок може внести до звичний ритм життя безліч турбот. Слід бути готовим до далеко не приємним запахам. Однак якщо в будинку немає «племінного» самця, то хазяї не познайомляться з даними проблемами.

У домі має бути обов'язково великий простір, оскільки кошенята спочатку будуть жити певний час з вами. Іноді відбувається так, що кошенята народжуються неповноцінними, або часто хворіють. Продати їх неможливо, тому слід бути готовим залишити тварину, забезпечувати догляд або просто віддати бажаючим задарма. Але в переважній більшості випадків власники таких кошенят просто присипляють їх.

Для того, щоб пробитися «у світ», слід обов'язково брати участь у виставках. Вони допомагають дізнатися конкурентоспроможність, якщо звичайно так можна висловитися, вашого вихованця. На підготовку йде маса сил. Сучасні технології проникли і в дану галузь, з цієї причини привести в гідний вигляд свого вихованця буває просто не по кишені. Та й безлічі процедур кішки самі не задоволені.

Не слід даремно сподіватися, що вам відразу представиться можливість знайти пару, а для того, щоб вам була дозволена в'язка, кішці слід мати один титул. Для кота вимоги ще вище потрібно кілька титулів, відгуки, також важливо його вже вироблене потомство. Потомство має бути істотно краще, ніж батьки, з цієї причини при виборі пари оцінюють і родовід кішок, кошенята НЕ будуть вдалим, якщо у батьків є близькі родичі. Умови встановлює власник кота, саме він домовляється про гроші, або попросить певне число кошенят. Слід зауважити, що власники котів дуже уважно ставляться до процесу в'язки, яка триває парочку днів.

Після появи кошенят на світ настає дуже складний період, оскільки слід привчити їх до горщика, стежити за взаємовідношенням з кішкою, так як не всі породи відрізняються дбайливістю про потомство. Слід стежити і за обсягом молока його повинно вистачати кошенятам. Якщо молока мало, то необхідно набувати спеціалізовані суміші і годувати малюків з піпетки. Кошенятам необхідно вивести глистів та зробити щеплення. Продавати рекомендують не раніше виконання трьох місяців, коли вони повністю відвикають від молока мами. Раніше ні в якому разі не можна, оскільки може вирости неповноцінний котик.

Займатися розведенням породистих кішок неймовірно клопітка заняття. Та й до того ж необхідно стати членом визнаного суспільства з розведення кішок, щоб отримати право займатися розведенням. Починаючи займатися розведенням, слід завжди пам'ятати, що розводять котів не для збільшення чисельності кішок-якої породи, а саме для покращення даної породи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити