Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Непростий характер сіамських кішок

У більшості людей кішки асоціюються з чимось неймовірно м'яким і теплим. Однак слід завжди пам'ятати і про кігтиках, які заховані під ніжним хутром. Складний характер сіамських кішок вже встиг добряче попсувати котячу репутацію, адже їх вважають добрими і лагідними тваринами, але в одночас дана порода підняла думку про кішок завдяки високій інтелектуальності.У нинішній час сіамська порода вважається однією з найбільш актуальних. Вони підкуповують людей обворожітельним і глибоким поглядом насичених блакитних очей, ну і, звичайно ж, своїм оригінальним забарвленням. Зовсім не даремно в давнину їх назвали «королівськими кішками Сіаму», добре знаючи їх складний характер. Саме зі столиці Сіаму, дана порода бере початок свого родового древа. Фахівці стверджують, що сіамських котів зовсім не схрещували з європейською породою, з цієї причини вони є чистими представниками східної породи, чим власне і обумовлений їх характер.

Сіамські кішки отличими норовистим характером, однак про них не можна сказати: «кішка, яка гуляє сама по собі». Дані кішки прив'язуються до свого власника, і жити просто не можуть без його уваги. У пориві ревнощів можуть навіть атакувати об'єкт ревнощів, однак це вже рідкісний випадок.

Не слід провокувати тварину, підвищуючи тон на власника, з тієї причини, що кішка не стане розбиратися, хто правий, а відразу стане на захист свого власника. Саме з причини прихильності до людини дану породу кішок, точно як і собак, називають вірним другом людини. Деякі представники даної породи навіть плавають не гірше собак. Сіами досить терпимо ставляться до інших тваринам, собаки - не виняток. До того ж дані коти першими не проявляють агресію, але на агресію дадуть відповідь обов'язково. Серед тварин обов'язково стануть боротися за лідируючі позиції і особливо за увагу з боку власника.

Лаяти їх слід тільки м'яко, вони й самі добре розуміють, коли нашкодив. Кішки цієї породи неймовірно полохливі. Коли бояться, стають просто не керовані. Деякі впевнені, що в Сіам проявляється мисливський характер. Високу вимогливість вони проявляють і при дефіциті уваги, і будуть залучати його до себе будь-якими способами. Незважаючи на власну злопам'ятність, увагою і турботою ви зможете повністю спокутувати перед даними вихованцем будь-яку образу.

Дана порода потребує спілкування, як люди - в повітрі. Після тривалої розлуки неодмінно зажадає прояву уваги з подвоєною силою. Сіами - неймовірно грайливі домашні вихованці, можуть самостійно залучати власника до гри. Обожнюють грати з дітьми, беруть участь у всіх їх витівках. У разі якщо вони випадково зроблять боляче Сіаму, вона не стане мстити, а просто піде. Характер проявляється і в їх любові до справедливості: вони завжди знають, коли завинили, але ніколи не пробачать покарання без вини, а після стануть тривалий час мстити. Обурення сіамських кішок власники здатні і почути. У більшості випадків образа виявляється в тому, що вони йдуть, ховаються в куточок і укладаються калачиком.

Сіами розумні, винахідливі, дуже кмітливі. Якщо грамотно виховати, кішка ніколи не полізе на стіл за залишеної їжею, вона стане випрошувати, тертися, ходити колами, але не стане «красти».

Враховуючи інтелектуальні здібності, характер сиамов вельми норовистий і впертий. Сіами цікаві, з цієї причини, поки не досліджують всю територію будинку, заспокоїтися не зможуть. Вони не люблять підкорятися примхам, однак за допомогою гри легко піддаються дресируванню, їх можна навіть навчити приносити предмети, стрибати з подоланням перешкод, давати лапу.

Незважаючи на певну відособленість, це ультраобщітельние домашні вихованці. Помічено, що вони люблять бути в компанії, і особливо в центрі уваги. До знайомих без страху стрибають на коліна. Однак до чужих ставляться насторожено, але відносно швидко звикають до нових мешканцям.

Сіами чутливі до настрою власника. Коли він сумує, кішка обов'язково стане муркотіти і заспокоювати, а почувши плач, неодмінно стане «підвивати» розділяючи занепокоєння свого власника. Спати, само собою, буде спільно з власником, вночі дана порода веде пасивний спосіб життя, з тієї причини, що в темряві бачить істотно гірше інших порід. Терпляче чекає, поки власник прокинеться, і лише тоді починає спілкуватися. Взагалі, дана порода кішок вельми балакуча, багато нявкає.

Деякі «котоводи» запевняють в тому, що негативні риси, наприклад, злопам'ятність, агресивність, відносяться до суміжної породі з схожим забарвленням, а саме тайським кішкам, інші говорять, що більш м'який характер мають сіамські довгошерсті кішки.

У випадку якщо ви дбайливий власник, кішка обов'язково перейметься до вас любов'ю, розділить всі ваші тривоги і радості, а її складний характер знайде зовсім інший зміст.

Додати коментар


Захисний код
Оновити