Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати якісний пральний порошок

У нинішній час, щоб правильно вибрати пральний порошок, слід точно знати, що необхідно випрати і яким чином ви станете це робити. Руками будите прати чи все ж машиною? Пральні порошки для ручного прання і для машинного істотно різняться між собою. Пральний порошок для ручного прання ні в якому разі не можна застосовувати для пральної машини. Оскільки він формує великий обсяг піни, а це може завдати істотної шкоди техніці. Фахівці настійно рекомендують купувати для автоматичних машин спеціалізовані порошки з відповідною позначкою на етикетці. А ось пральні порошки для машин можна застосовувати і для ручного прання, але питання в тому - чи треба це робити. Крім того, перед застосуванням порошку слід уважно вивчити інструкцію по застосуванню і його зміст.На пачках можна виявити слово ензими або ж біодобавки. Наявність біодобавок допомагає відпирати сложновиводімие плями, з якими навряд чи впораються порошки без даних складових. При цьому слід пам'ятати, що даними порошками ні в якому разі не можна прати одяг виконану з вовни та шовку, з тієї простої причини, що біодобавки роз'їдають тканини, а отже - речі значно швидше зносяться. Для даних тканин існують окремі спеціалізовані порошки. Прання даними порошками слід ділити на два етапи, спочатку замочіть білизну на певний час, а після можете прати навіть при високій температурі. У випадку якщо ви застосовуєте біопорошок або іншої іншої при ручному пранні, то обов'язково одягніть рукавички, захищайте свої руки завжди. У випадку якщо ви маєте алергію, то переважно прати машиною.

У нинішній час відбілювачі на основі хлору фактично не застосовуються, оскільки давно загальновідомо, що дані відбілювачі псують тканину. Переважно для відбілювання набувати порошки, що містять активний кисень, при цьому слід пам'ятати, що порошки не люблять високу температуру. Оптимальною є температура в 40 градусів, оскільки при вищій порошки втрачають свої цінні якості.

Всі порошки сучасності можна розділити на три групи:

- Призначені для виробів, виконаних з вовняних і синтетичних тканин,

- Призначені для виробів, виконаних з бавовняних тканин,

- Універсальні СМС.

Не забувайте і про те, що навіть ультракачественний універсальний порошок завжди відпирає гірше, ніж спеціалізований, для певного типу тканини.

Актуальні в наш час і так звані «Дитячі пральні порошки», але насправді виявляється, що за змістом вони фактично не відрізняються від стандартних порошків. Порошки для дітей повинні бути безпечними, в їх утриманні не повинні бути хімічні та оптичні відбілювачі, сода. Перераховані речовини залишаються на одязі і після прання контактують з шкірою, і в підсумку ви ризикуєте отримати найрізноманітніші алергічні проблеми. З цієї причини набуваючи порошок для дітей, старанно вивчайте склад, зазначений на упаковці, хороший порошок зроблений на основі мила. Безліч мам перуть дитячі речі руками і традиційним господарським милом, не знаючи того, що воно так само згубно впливає на організм. Само собою, дитячим милом у разі ручного прання не завжди можна добре відіпрати, тому купуйте «Дитячий порошок» призначений для машинного прання.

Щоб вибрати хороший пральний порошок в магазині, слід знати елементарні правила. Упаковку підбирайте на свій смак, целофановий пакет не дасть відволожитися, а картонна коробка зручно розміститься на полиці. Взявши в руки пачку, спочатку переконайтеся в наявність інструкції зрозумілою вам мовою, а також подивіться: чи є дата виготовлення порошку. У разі якщо цифри змащені або зовсім відсутні, то це вірна ознака підробки. Проведіть мокрим пальцем по буквах і зображенні, у разі якщо фарба змаститься, то це також говорить про кустарному виробництві. Подивіться на полицю де стоять пачки, там не повинно бути розсипаного порошку, оскільки якісна продукція висипатися з пачки просто не може. Коли упаковка порошку сильно пом'ята і він прокидається, то переважно даний товар не набувати зовсім.

Уважно розгляньте порошок, який придбали. Якісні сучасні порошки випускаються у формі гранул, вони не утворюють «запорошене хмара», і саме з цієї причини вони не провокують сільновираженние алергічні реакції. У разі якщо придбали дорогий порошок, то він добре відпере ваш одяг лише в разі суворого дотримання інструкції, яка є на упаковці.

У змісті порошків є поверхносно-активні речовини, саме дані речовини видаляють забруднення, а також пом'якшують воду і сама білизна в процесі прання. Вважають, що істотно краще відпираються речі при високих температурах, але насправді це не так, оскільки при температурі в 90 градусів добре відпираються жирні плями, а от плями білкового походження переважніше виводити при температурі в 40 градусів.

За винятком поверхнево-активних речовин, у змісті порошків є активатори, в їх складі є перборати (призначені для відбілювання), ферменти (призначені для очищення органічних, а також білкових забруднень), поліфосфати (призначені для пом'якшення води) і природно ароматизатори.

В даний час існує великий асортимент пральних порошків, які гарні на будь-який смак і гаманець, але остаточний вибір залишається за вами, вибираючи уважно, ви проявляєте турботу про здоров'я як самого себе, так і близьких людей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити