Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дизайн квартир: китайський стиль

При виборі стилю, в якому буде оформлена квартира, досить важко зупинитися на чомусь конкретному, вибравши цілком певний дизайн. Досить непогане рішення - китайський стиль. Він вже протягом багатьох років залишається досить актуальним. Привабливість китайського стилю пояснюється його витонченістю і витонченість, які продиктовані прагненням до гармонії. Отже, розглянемо особливості китайського стилю в оформленні квартир.

Тут основний принцип - орієнтація на вчення Фен-Шуй в питаннях організації основного простору. І при виборі китайського стилю в інтер'єрі варто звернути увагу на це вчення, незалежно від того, як ви ставитеся до нього в повсякденному житті.

Ідеологія Фен-Шуй передбачає, що простір, в першу чергу. Повинно бути гармонійним, тут немає місця гострим кутах і різким лініях. Подібні принципи створюють вельми комфортний інтер'єр, в якому дуже приємно знаходиться і саме це і приваблює європейців. Всі елементи інтер'єру в китайському стилі оформлення повинні поєднуватися між собою, навіть можна сказати - бути залежними один від одного, це стосується не тільки меблів, але і предметів декору.

Також в китайському стилі оформлення присутній ще один принцип - це простота. Оздоблення в основному виробляється бамбуком або ж тканинами, зібраними в драпіровку. Найчастіше це шовк. Стіни можна прикрасити шпалерами на основі шовку або паперу, так як і той, і інший варіант активно використовується при створенні інтер'єрів у східному стилі. Основний колір тут - червоний, який символізує вогонь. Хоча краще зупинити свій вибір на більш приглушених відтінках, наприклад, пурпурний. Краще, щоб шпалери не були однотонними, вибирайте варіанти, коли на них є золотисті візерунки. Це можуть бути силуети драконів або гір, а також сосни та інші візерунки. В інтер'єрі також обов'язковою є наявність блакитного кольору, який є символом знатності і асоціюється з небом. Символом зростання в китайських інтер'єрах є зелений колір і найчастіше він присутній у вигляді різних рослин.

Вибираючи меблі, краще віддати перевагу простим геометричним формам, меблі в основному виконана з бамбука. Доречною буде також меблі, виготовлені з твердих дерев'яних порід, прекрасно буде виглядати меблі, виготовлені з дотриманням лакової техніки. Але навіть найпростіша на вигляд меблі зобов'язана бути прикрашеної - різьбленим орнаментом або традиційними китайськими візерунками, нанесеними золотим кольором.

Для інтер'єру в китайському стилі притаманний мінімалізм - тут зазвичай зовсім небагато меблів, крім основних елементів (ліжко, шафи) це можуть бути невеликі столики, які прикрашені кольоровим орнаментом або перламутром. З такими столиками чудово виглядають табурети, які вставлені один в іншій. Але незважаючи на мінімалізм в питаннях меблів, досить активно використовується все простір. Інтер'єр звичайно може бути прикрашений арками і нішами, різними підставками, які прикрашаються характерні для китайського стилю дрібнички. Це традиційні китайські вази, парасольки і віяла, невеликі за розмірами фігурки воїнів.

Фен-Шуй передбачає, що в кожному інтер'єрі повинні гармонійно поєднуватися п'ять стихій: земля, вогонь, вода, метали дерево. І вони знаходять своє втілення в інтер'єрах за допомогою спеціальних елементів. Приміром, вогонь символізують шовк і численні свічки. Керамічні статуетки є символом землі, символом води є наявність акваріума або невеликого водоспаду, а також скла. Саме тому в китайських інтер'єрах часто використовуються кольорові вітражі. Дерево відображається в елементах меблів, а метал - в аксесуарах і обробці інтер'єру.

Неможливо собі уявити повноцінний китайський інтер'єр без присутності в ньому рослин. Це може бути бамбук в скляних вазах, Бансай в дерев'яних діжках, а також хризантеми або півонії в букетах. Також в інтер'єрі широко використовуються не тільки скляні вази, але і традиційні порцелянові.

Також дуже важливий елемент китайського інтер'єру - наявність паперових ширм, які поділяють загальний простір на певні зони, а також є повноцінними елементами декору. Кожна така ширма сама по собі - повноцінне прикраса, тому що дуже часто вони прикрашені цікавими малюнками або шовковою вишивкою.

Завершальним етапом оформлення інтер'єру можуть стати дрібниці, які традиційно асоціюються з східним стилем - зображення китайських ієрогліфів, обрамлені в бамбукову раму, підлогові вази, співають вітру, нефритові фігурки, зображення драконів і декоративні завіси. Все це допоможе створить в приміщенні неповторний і оригінальний інтер'єр, втіливши слабкий Китай у власній квартирі. Адже тепер Вам відомі всі особливості оформлення інтер'єру в китайському стилі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити