Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Надомна робота в Інтернеті

Що являє собою Інтернет? Які його масштаби та переваги?

По-перше, Інтернет - це сукупна система різних комп'ютерних мереж, які об'єднані воєдино за допомогою певного пакету та протоколу.

По-друге, Інтернет - величезний світ з безмежною кількістю маршрутів і доріг, здатних об'єднати людей з різних кінців Землі.По-третє, Інтернет - це глобальна система з необмеженим обсягом інформації, зосередженої в певному адресному просторі.

По-четверте, Інтернет - це прогресивний в технологічному плані спосіб зберігати знання, інформацію і дані всього людства.

Інтернет, однак, не тільки джерело інформації. Останнім часом з'явилася величезна кількість методів заробітку в Інтернеті. Вибір настільки широкий, що будь-хто може знайти відповідний для себе варіант збільшення своїх доходів за допомогою Всесвітньої павутини. Давайте розглянемо найпоширеніші способи заробити в мережі Інтернет, в залежності від ваших бажань, навичок і знань.

 

Заробіток на створенні сайтів

Маючи власний сайт або кілька сайтів можна отримувати стабільний дохід. Однак для цього необхідно знати основи HTML, CSS і багато іншого. Можна, звичайно, і не знати, а довірити створення сайту профессіанали. Але для того, щоб заробляти за допомогою свого сайту або блогу, деяку інформацію вивчити не завадить.

Дохід від сайтів необмежений. Сайт з середнім рівнем відвідуваності може принести близько 300 доларів на місяць. А може і набагато більше ...

Якими ж способами можливо монетизувати власний сайт?

- Ви можете займатися продажем текстової реклами на основній сторінці сайту або блогу (+ 100 $ в місяць);

- Ви можете наповнити свій сайт контекстною рекламою. Тим більше, що пропозицій про встановлення блоків з такою рекламою в Інтернет досить багато (+150 $ в місяць);

- Ви можете продавати вільні місця на сторінках свого сайту всім бажаючим розмістити у вас банери або рекламні оголошення (+50 $ на місяць).

Торгівля на Форекс

Ця робота для тих, хто добре розбирається у фінансах, торгівлі валютою, а також для ризикованих і впевнених у собі людей. Тим, хто ще не в курсі, Форекс - це міжнародний ринок валюти, операції з якою можна проводити без фіксації значень і без обмеження.

Суть роботи на валютному ринку - у передбаченні вигідних курсів і купівлі-продажу валюти, що приносить певний дохід. Робота цікава, але нелегка: потрібно завжди відстежувати світові події, які можуть значно вплинути на валютний курс. Більш докладно про заробіток на Форекс в спеціальному розділі.

Непостійний заробіток (невеликий дохід)

Цей вид заробітку суттєво не збільшить ваші доходи. Його краще розглядати як заняття для новачків Інтернет-бізнесу, тільки осягають можливості мережі. Максимум, на який ви можете розраховувати - 30 $ на місяць. Однак і особливих знань від вас не буде потрібно.

Ви реєструєтеся на поштових спонсорах (Сарах) і переглядаєте сайти рекламодавців. За один переглянутий сайт ви будете отримувати 2-3 коп. або 0, 0002 $. Погодьтеся, це сущі копійки, але, можливо, ви придбаєте досвід, завдяки якому зможете почати більш серйозну діяльність в Інтернеті.

Як почати працювати віддалено без проблем і обману?

Робота в Інтернеті істотно відрізняється від роботи в офісі або на підприємстві. Головним чином тим, що ви не бачите вашого потенційного роботодавця або замовника наживо, а контактуєте з ним виключно за допомогою електронної пошти або інших сервісів.

Оскільки бажаючих заробити, не виходячи з дому досить багато, Інтернет-шахраї активно шукають нові способи скористатися бажанням користувачів поповнити свої веб-гаманці.

Наприклад, дуже багато заробляють написанням текстів на замовлення і наповненням сайтів якісним контентом. Тим, хто вирішить не користуватися послугами спеціальних бірж, а працювати безпосередньо, слід бути дуже уважними при виборі замовника. Багато власників сайтів дуже люблять дармової контент, за який є можливість не платити.

Якщо у вас виникають деякі сумніви в чесності замовника, подстрахуйтесь, попросивши передоплату за роботу і виславши за неї рівно половину свого матеріалу. Є можливість так закодувати текст роботи, щоб замовник, поверхнево ознайомившись з якістю і стилем написаного, при цьому не міг отримати задарма вашу роботу.

Це ж стосується і всіх інших працівників фріланса (віддаленої роботи в Інтернеті). Ось деякі заходи безпеки, про які не слід забувати копірайтерам, дизайнерам, програмістам і всім тим, хто працює віддалено.

- Виконувати різноманітні скрипти (на PHP або Perl-е) на замовлення можна підстрахуватися так: створіть безкоштовний сайт, який здатний підтримувати виконання скриптів, і помістіть туди форму разом з тим скриптом, який обробить форму. Замовнику одішліть посилання на форму. Так він упевниться в якості скрипта і зможе після оплати його отримати.

- Якщо ви створюєте сайт на замовлення, то після завершення роботи, відскануйте всі сторінки його, відкривши в будь-якому браузері. Снкріншоти покажуть замовнику вашу роботу, але скористатися ними до оплати він не зможе.

- Якщо ви займаєтеся перекладами, то в готовому матеріалі видаліть деякі абзаци. Замовник заплатив? Надсилайте повну версію.

- На створених вами банерах, графічних зображеннях поставте який-небудь значок або напишіть слово "TEST». Після оплати приберіть значок.

- Так само і з створенням ПЗ. Надсилайте на перевірку виключно exe-файл створеної програми або вимкніть одну з базових функцій в програмі. Є варіант і з введенням коду в роботу програми, без якого подальша її робота неможлива. Код, природно, висилайте після отримання гонорару.

Додати коментар


Захисний код
Оновити