Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Без досвіду роботи

У списку роботодавців нерідко на першому місці стоїть графа «з досвідом роботи». Одночасно, вона є основною перепоною для фахівців, тільки вчора закінчили вищі навчальні заклади і бажають застосувати отримані знання на практиці. Не всім вдається знайти роботу за фахом, ще менше можуть отримати за свою працю гідну винагороду.

Так уже повелося, що свіжа кров в особі вчорашніх студентів може розраховувати на досить невисокий оклад в компаніях і фірмах, люб'язно надали молоді робоче крісло. Однак багато націлені на успіх молоді фахівці раді й тому, що є, сподіваючись показати себе з найкращої сторони і отримати за це неодмінний бонус у вигляді підвищення.Хтось скаже, що так і має бути, що фахівці без досвіду роботи не можуть стояти на одному рівні з маститими і досвідченими професіоналами. З іншого боку, безліч недобросовісних компаній використовують працю юнаків і дівчат для економії власних коштів.

Як працює їх схема? Дуже просто! Компанія оголошує набір на «високооплачувану» роботу, не ігноруючи при цьому фахівців без досвіду. Обіцяє, наприклад, щомісячний оклад у 500 доларів. На диво цих самих недосвідчених фахівців, в кінці місяця вони отримують конверт, в якому всього ... 200 доларів. Природно, такий штат співробітників моментально розсіюється. Компанія ж знову і знову проводить набір на «високооплачувану» роботу, тим самим, множачи свої доходи шляхом урізання зарплат. Інтернет вже рясніє «чорними списками» компаній-кидал. Ошукані менеджери, продавці, секретарі та бухгалтери таким чином намагаються оповістити народ про афери на багатьох підприємствах.

Аліна Вереніщіна ділиться своєю історією: «Збулася моя мрія, я отримала можливість займатися тим, що люблю і вмію. Мене взяли в газету для молоді. Не затьмарило навіть те, що оклад становив всього 4 гривнів (у 2000 році). Я чекала і сподівалася на хороше підвищення заробітної плати, але за три роки моєї наполегливої трудової діяльності вона збільшилася на 130 гривнів. Природно, що далі залишатися на цьому місці особливого бажання не було. Я звільнилася ».

Розповідає Олексій Сухарєв: «Те, що сталося зі мною, можна вважати справжньою аферою керівництва. Мене прийняли на роботу в одну досить відому компанію, що продає послуги зв'язку і телефони. Зарплату пообіцяли гарну, в межах 400 доларів. І що ви думаєте? Через місяць я отримав всього 24 бакса (!). Мене відразу попередили, що протягом робочого місяця нараховувалися штрафні санкції. Виявляється, мене штрафували, причому за сущі дрібниці (5-хвилинне запізнення або перекус в недозволений час), без мого ж відома! Такий підлості я стерпіти не міг і відразу ж звільнився.

Найчастіше молодим фахівцям доводиться займатися некваліфікованою працею, який і оплачується відповідно (в районі 1-2 тис. гривнів). Буває, що молодь запрошують на роботу в більш привабливі місця: банки, торгові центри або рекламні агентства, але це буває нечасто і оклад, знову-таки, невисокий. Активно зазивають молодих людей і в рекламу, свіжі ідеї та нестандартне мислення дуже цінуються представниками рекламної сфери.

У «всесвітній павутині» оголошень про високооплачувану роботу для фахівців без досвіду просто величезна кількість. Запитайте у Google «без досвіду роботи» і він вам видасть цілий список вакансій від різних компаній. Причому гонорари їх просто захмарні. Наприклад, оголошення про пошук адміністратора мережі з з / п в $ 10 000 містить або друкарську помилку, або прихований намір.


Деякі компанії готові навчити потрібного їм фахівця, якщо той володіє придатними особистісними якостями. В основному, їм потрібні офіс-менеджери, логісти, продавці-консультанти, ріелтори. Тому, відсутність робочого досвіду ще не привід для зневіри. Покажіть себе цілеспрямованою, комунікабельною працівником і ви без праці отримаєте те місце, про яке завжди мріяли.

Додати коментар


Захисний код
Оновити