Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Випробувальний термін

Якщо вам пощастило пройти етап співбесіди на посаду, про яку ви мріяли останні кілька років, то попереду у вас офіційне оформлення на роботу у відділі кадрів. На багатьох підприємствах для новачків зазвичай передбачений випробувальний термін, після закінчення якого, стане ясно, чи послідує пропозиція подальшої співпраці від керівництва. Під час випробувального терміну будуть стежити не тільки за рівнем ваших знання і досвіду, але також за комунікабельністю і здатністю вливатися в команду професіоналів.Бувають випадки, коли в заяві про прийом на роботу розмір заробітної плати не зазначений або зазначений нечітко. Як у такому випадку чинити вам? По-перше, визначте свій ступінь довіри компанії-роботодавцеві. Якщо її репутація не викликає жодних сумнівів, то на час випробувального терміну можна погодитися з деякими умовами компанії. Невмотивована вимогливість або капризи створять всі умови для вашого звільнення ще до закінчення випробувального терміну.

Як же поводитися в колективі під час випробувального терміну? Що необхідно для зміцнення ваших позицій на робочому місці? Перший робочий день на новому місці завжди хвилюючий, навіть якщо свою роботу ви знаєте від А до Я. У кожному колективі свої порядки і ритуали, свій внутрішній корпоративний етикет. Не бійтеся задавати питання, не відмовляйтеся від пропозиції допомогти або підказати небудь.

Багато людей, опинившись у чужому колективі з встановленими нормами поведінки, надягають на себе маску зверхності і відчуження, закладаючи тим самим фундамент для непростих відносин із співробітниками. Всім відомо, що в чужий монастир не ходять зі своїм указом. Запам'ятайте цю істину і прийміть її. Щоб про вас не говорили, які б погляди не кидали, посмішка і добрий настрій - ось ваша зброя в боротьбі з помилками і нерозумінням.

Ви отримали роботу, якої домагалися певний час, залишивши позаду менш щасливих претендентів. Це головний мотив, який повинен спонукати вас до роботи і вливанню в колектив. Кожна нова робота (посада) додає вам професійного досвіду і навичок, відточуючи ваша майстерність і кваліфікацію.

У перший робочий день настійно рекомендується прийти за 15 хвилин до початку трудової діяльності штату. Це дасть вам можливість не поспішаючи і без хвилювань оцінити своє робоче місце і розкласти свої речі по шухлядах. Ввічливо вітайтеся з кожним прихожим співробітником, представляє і питайте його ім'я-по батькові. Перші хвилини знайомства з колективом найважливіші, вони визначать подальше ставлення людей до вашої персони.

Одночасно, не намагайтеся вразити всіх своєю красою. Особливо це стосується молодих жінок, які помилково вважають, що достаток золотих прикрас і одяг з останньої колекції дорогого бутіка автоматично зроблять їх улюбленицями всього колективу. Найчастіше реакція співробітників прямо протилежна: «старички» дуже не люблять новобранців «вискочок».

З перших же днів на новій посаді не нехтуйте ініціативою уточнити свої безпосередні обов'язки. Найкраще з цим питанням звернутися до вашого начальнику, попередньо вивчивши напам'ять його ім'я та по батькові (дуже незручна ситуація, коли замість «доброго ранку, Василь Петрович» ви, мило посміхаючись, проспіває «здрастуйте, Петро Васильович»). Дуже професійно буде виглядати, якщо ви попросите посадову інструкцію і добре її вивчіть, а після складете план дій на весь період випробувального терміну.

Однак не сприймайте випробувальний термін, як іспит з вищої математики в творчому вузі. Будьте самим собою, не бійтеся помилитися, проявляйте ініціативу і активність. Дуже рідко в серйозних компаніях, де співробітник пройшов жорсткий відбір під час співбесіди, звільняють після закінчення випробувального терміну. Винятки становлять компанії-шахраї, які за рахунок практично неоплачуваних випробувальних термінів, скорочують свої витрати і збільшують дохід. На щастя таких компаній небагато, тому що «сарафанне радіо», врешті-решт, зробить свою справу і такі фірми зазнають значних збитків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити