Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

5 золотих правил для успішного бізнесу

Давно це було, але як зараз пам'ятаю, займався перекладом одного цікавого об'ємного матеріалу для учнівської одного гуманітарного вузу (факультету лінгвістики). Називався цей матеріал «Що повинен знати кожен бізнесмен?» Автора Герберта кесона. До речі, це була актуальна річ для часів 15-річної давності, коли тільки-тільки з'являлися перші натяки на комерційну діяльність.Підозрюю, що цей безцінний матеріал після успішної здачі його у вигляді курсової роботи та отримання відповідної оцінки, був благополучно забутий майбутнім асом лінгвістики. Однак я не забував про нього ні на хвилину. Я звернув свій погляд на інструкції кесонів, призначеним успішним бізнесменам, і став застосовувати їх щодо своєї діяльність. А робота моя відрізнялася свободою дій і думок. Я займався перекладами у фрілансі. Яким було моє здивування, коли я зрозумів, що поради ці «життєздатні», а просто необхідні для впевненого розвитку бізнесу.

Ніколи б не подумав, але це правда, що постійна незадоволеність своїми досягненнями, завзятість і відповідальність - головні складові успішного бізнесу. І вони виявилися застосовні не тільки для активного підприємця, але і для мене, що бажає досягти висот у своїй справі досвідченого перекладача.

Тому поспішаю запропонувати колегам і всім бажаючим основні позиції кесонів, які свого часу посприяли зміцненню моїх позицій на великому ринку перекладацької діяльності. Передаю їх скорочено, але досить зрозуміло.

Фактори, що займають провідну позицію у відношенні успіху або невдачі:

- Спеціальні навички та знання

- Місце розташування

- Індивідуальні якості

- Ефективність

- Власна популярність

- Надперевагою

Основним є не розмір магазину, а кількість минаючих повз потенційних покупців. Гарне місце для власного бізнесу - фундамент успішних справ.

Особиста популярність

Дивно, але факт, успіх власного бізнесу нерідко залежить від наявності вірного і підтримуючого оточення. Має широке коло друзів і знайомих має більше шансів досягти успіху у своїй справі.

Спеціальні навички та знання

У сфері комерції необхідно володіти як вродженим талантом бізнесмена, так і певними знаннями ведення бізнесу. Чому це так важливо? Від того, що знає комерсант професійно займатися збутом. А збут - це основа прибуткового і правильного бізнесу.

Індивідуальні якості

Такі риси характеру, як твердість, амбітність, націленість на успіх - якості справжнього бізнесмена. Однак ніхто не відміняв надійності, чесності та порядності. Такі, здавалося б, не ділові особливості особистості, не прискорять розвиток комерційного підприємства, але зроблять його набагато міцніше.

Ефективність

Завдяки цій якості, людина зможе перейти в своїй справі від статусу аматора до статусу професіонала. Тому що якісне планування і прийняття вивірених рішень дозволить бізнесу розвиватися адекватно і в правильному напрямку. Професіонал буде концентруватися на першочерговості своїх справ і на збільшенні власного прибутку.

Монополія - ось «блакитна» мрія будь-якого амбітного бізнесмена. І хоча мати монополію здатні лише одиниці, а утримувати її довго - і того менше, поважаюча себе компанія (фірма) повинна піклуватися про збільшення власних переваг на ринку.

Не менш важлива і певна спеціалізація компанії, тобто її відношення до якоїсь певної галузі виробництва чи послуг. Добре, якщо вона стане візитною карткою фірми. При вмілому маркетингу спеціалізація буде приносити чималий прибуток.

У століття надлишку інформації і товарів, вирватися вперед і стати затребуваним у своєму регіоні вельми непросто. Тут необхідно думати про те, що можна запропонувати пересичення споживачеві, як звернути його увагу на себе.

Надперевагою - фундаментальна якість крупного і вдалого бізнесу. Новачки комерції часто починають свою діяльність з елементарного наслідування. Вони вважають чужий успіх гарантією того, що їх задумка знайде аналогічні масштаби і форми. І прогорають.

Споживача сьогодні привертає неординарність і незвичність рішень і пропозицій. Він не буде лояльним по відношенню до комерційних «клонів» тільки тому, що звик довіряти першоджерела (фірмі, послугами або товаром якої користується вже давно).

Звичайно, схильність до нестандартного мислення присутня далеко не у багатьох бізнесменів. Навпаки, людина, замислюючись про високого прибутку, копіює вдалі бізнес-плани, не додаючи в свій проект індивідуальності. У підсумку, його бізнес якщо не затухає, то розвивається мляво і безперспективно.

Успішний бізнес - це детально продуманий бізнес. Хороший менеджер ніколи не зупиниться на одній вдалій ідеї. Адже йому достеменно відомо, що вчорашній «шедевр», завтра може «канути в лету» і стати незатребуваним.

Тому так важливо постійно нарощувати і створювати переваги у своєму бізнесі, удосконалювати тактику залучення споживачів, покращувати технології та обладнання, активно вводити рекламу і підвищувати кваліфікацію персоналу. Цей процес повинен носити постійний характер, тільки так компанія стане конкурентоспроможною та забере свою неповторну і прибуткову нішу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити