Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Навчання через Інтернет

Якби всі абітурієнти вибирали майбутню професію згідно з позиціями її на ринку праці, то багато спеціальностей просто-напросто зникли б з лиця землі. Подаючи документи в той чи інший вищий навчальний заклад, майбутні студенти часто керуються зовсім іншими принципами: маленьким прохідним балом, невисокими вимогами до навчання, незвичайною назвою факультету.У процесі навчання багатьох осяває думка, що застосувати отримані в вузі навички і знання, у звичайному житті вони навряд чи зможуть. А якщо і зможуть, то свій професійний багаж доведеться гарненько оновити (модне слово «апгрейд» знайоме всім) перед тим, як підкорювати кар'єрні вершини. Дуже часто фахівці, бакалаври і магістри приймають рішення отримати додаткові знання у вигляді курсів або навіть нового вузу.

А що, в наш час бути неосвіченим - доля ледачих і пасивних. Вчитися ніколи не пізно, було б бажання. Ось тільки дорослим людям деколи елементарно не вистачає часу на отримання нової освіти. Чи жарт, бігати щоранку на пари, коли в колясці мирно сопе двійня, а родичі сприймають навчальний порив як прагнення втекти від повсякденних обов'язків.

На щастя всіх тих, кому нове утворення просто необхідно, але часу на нього немає, набуває широкої популярності дистанційне навчання через Інтернет. Така форма навчання стрімко набирає обертів у всьому світі. Навіть в Україні, де онлайн-навчання багато хто вважає екзотикою, деякі успішно здобувають другу вищу в європейських чи американських навчальних закладах.

Давайте розглянемо деякі нюанси дистанційного навчання, зокрема навчання за допомогою Інтернету.

Вибір спеціальності

Дистанційне навчання завжди і скрізь платне. Тому організаторам такого навчання вигідніше продавати курси, попит на які досить високий. Сьогодні найбільш затребувані короткострокові курси по бухобліку, юриспруденції, іноземних мов, менеджменту, високим технологіям, економіці. Однак бажаючим осягнути ази нумерології, бальних танців або гри на баяні Інтернет-простір надає і такі можливості.

Процес навчання

Дистанційне навчання принципово відрізняється від звичайного по багатьом параметрам. Головна відмінність у тому, що зі своїми викладачами ви не будете зустрічатися офф-лайн, навчальні матеріали в більшості випадків будуть електронними, а доходити до суті того чи іншого предмета ви будете самостійно.

Але не все так вже понуро. Багато в чому якість онлайн-навчання залежить від тих, хто його власне і організував. У хороших організаторів майже завжди високопрофесійний педагогічний склад. Вам же залишиться лише виробити в собі посидючість, наполегливість і велике бажання отримати знання в тій чи іншій області. Адже стояти над вами щодня ніхто не буде, тут все засновано на відповідальності слухача курсів.

Що ж включає в себе типовий Інтернет-курс? На всьому протязі навчання вам будуть надаватися навчальні матеріали, частіше в електронному вигляді, але буває і в друкованому (взяти хоча б курси ЄШКО). Ваше завдання самостійно вивчити присланий матеріал і виконати підсумкові завдання або тести, які обов'язково будуть перевірені закріпленим за вами викладачем. В кінці навчання вам належить пройти атестацію (письмовий іспит у вигляді есе, тесту, завдань і т. п.), після якої ви отримаєте відповідний вашої спеціалізації сертифікат або навіть диплом.

Не дивлячись на відносну нестандартність дистанційного навчання, така форма має масу переваг. По-перше, ви уникнете стресових станів у передекзаменаційного період (хто не пам'ятає безсонні ночі з десятками викурених сигарет і літрами випитої кави?). По-друге, спілкування з викладачем буде менш напруженим, а, отже, більш ефективним як з боку вчителя, так і з боку студента. А по-третє, всі відповіді на питання, всі завдання і лекції будуть зафіксовані в письмовому вигляді, а це означає, що ви завжди можете скористатися своїм матеріалом.

Результати

Навчання за допомогою Інтернету - це ідеальний вибір для тих, хто бажає отримати нову спеціальність або підвищити кваліфікацію вже наявної. На жаль, в Україні цей метод навчання поки ще має цілий ряд обмежень і перешкод. Багато вітчизняні роботодавці просто не сприймають всерйоз сертифікати та дипломи дистанційного навчання. А деякі потенційні студенти вважають таке навчання звичайним самостійним вивченням підручників, за яке немає сенсу платити гроші.

І все ж, попит на навчання через Інтернет постійно зростає, а значить, бажаючих отримати нову цікаву спеціальність не зменшене, що говорить про гарний прогнозі для онлайн-навчання в Україні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити