Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Яку професію обрати?

З дитинства людина мріє про-якої професії. Діти нерідко представляють себе льотчиками, акторами, спортсменами і навіть бізнесменами. Деяким вдається втілити свої мрії в реальність, інші так і залишаються зі своїми дитячими мріями, вибравши більш реальну професію.

Часто перед людиною постає дилема: вибрати професію за покликом серця або працювати там, де платять більше. Хтось вибирає останній варіант і спокійно «сурмить» від дзвінка до дзвінка на зненавидженої роботі. Хтось щасливий віддавати всього себе обраній професії за копійки. Так чи інакше, робота дає людині фінансову та моральну незалежність, а людина дає роботі свою енергію і емоції.При виборі професії дуже важливо враховувати не тільки її престижність або доступність, але і власні особистісні характеристики, схильність до тих чи інших наук, темперамент. Це ж стосується і роботодавців, які здійснюють пошук необхідних фахівців.

Сьогодні протестувати людини на предмет творчого потенціалу і особливостей характеру можна за допомогою психологічних тестів, астрології і навіть нумерології. Нумерологія вважається найбільш доступною для звичайної людини. Вона розкриває глибинний сенс людської поведінки і особистих характеристик людини. Велику популярність нумерологія набуває саме сьогодні, коли цифрам і числах надається велике значення.

Як розрахувати число Долі (число вашого втілення та кармічних завдань)? Дуже просто! Напишіть повну дату свого народження ось так:

21 березня 1980, переведіть всі в цифри і складіть кожну окремо: 2 +1 +0 +3 +1 +9 +8 +0 Отже, у вас вийшло число 24, його також підсумовуємо до однієї цифри: 2 +4 = 6 .

Тепер розглянемо відповідні числу якості характеру і діловий потенціал.

Число Долі Один (1)

Дуже динамічний, самостійний і незалежний у судженнях і поглядах. Пунктуальний, вміє чітко структурувати свій час. Активний в роботі, здатний вселяти впевненість у оточуючих, що дозволяє одиниці займати керівні пости.

Робота для володаря одиниці - спосіб самоствердження і самореалізації. Ідеальною роботою для одиниці вважається та, в якій можна їздити у відрядження, спілкуватися з людьми і вирішувати глобальні задачі. Це може бути духовна та соціальна діяльність, юриспруденція, менеджмент.

Число Долі Два (2)

Дуже серйозно і відповідально ставиться до роботи. Трохи повільний, але робить все акуратно. Планує свої завдання на робочий день, виділяючи головні деталі, невидимі іншим. Дуже надійний і рідко підводить з термінами і якістю роботи. Йому можна довірити найважливіші проекти.

Однак не дуже комфортно почуває себе на адміністративних посадах і на роботі, де потрібна швидка реакція і нестандартне мислення. Він трудяга, але не першопроходець.

Число Долі Три (3)

Великий інтелектуал і оптиміст. Має добре розвинену уяву, численні інтереси і рухливий розум. Трійку можна з упевненістю назвати генератором креативних ідей та проектів. Невиправний ентузіаст, завжди націлений на успіх.

Для нього ідеальний інтелектуальна праця, що дає можливість щоразу шукати щось нове і незвичайне. Йому підійде віддалена робота на комп'ютері, закордонні поїздки, діяльність, що вимагає мозкового напруги і ризику. Трійка буде мати успіх у ЗМІ, банках, фондових біржах та маркетингу.

Число Долі Чотири (4)

Обожнює стабільність і грунтовність у роботі. У колективі дуже чесний і готовий стати на захист інтересів колег. Любить порядок у справах і на робочому місці. На авантюри і ризики йде дуже неохоче і не за своєю ініціативою. Нові проекти починає тільки після ретельного аналізу і перевірки.

Не підійде робота без соціальних гарантій і стабільності. Фріланс точно не для Четвірки. Сумнівну роботу представник цього числа воліє обходити десятою дорогою.

Число Долі П'ять (5)

Хороший організатор і адміністратор, який поважає корпоративні порядки і правила. Для нього краща робота, в якій можна досягти високих кар'єрних результатів. Здатний швидко приймати рішення і робити правильні висновки. Об'єктивний та чесний.

Протипоказана монотонна діяльність без багатообіцяючих перспектив.

Число Долі Шість (6)

Шістка сама працьовита з усіх знаків. Він щиро вважає, що головне - це компанія і колектив, а потім вже він сам. Дуже надійний, комунікабельний і відповідальний працівник. Колективна робота для нього предпочтительней самостійної праці.

Число Долі Сім (7)

Завжди впевнений у своїх силах і компетентності, що дозволяє йому працювати як спільно, так і поодинці. Часто підвищує кваліфікацію або отримує додаткову освіту, так як допитливий і схильний до розумової праці. Обожнює вчитися. Якщо працює копітко і неспеша, домагається хороших фінансових і кар'єрних успіхів. Вміє швидко просуватися по кар'єрних сходах виключно завдяки проникливості і аналітично здібностям.

Число Долі Вісім (8)

Великий натхненник і ентузіаст. Аналітичні здібності допомагають йому в просуванні своїх ідей і проектів. Він дуже вірний своїм принципом і просто так відступитися від наміченого шляху не захоче. Його робота - колектив і спільна мета. Допомагаючи іншим, він, тим самим, досягає фінансових успіхів і кар'єрного росту.

Число Долі Дев'ять (9)

Дуже сприйнятливий до критики, наділений тонким смаком і почуттям прекрасного. Творча робота якраз для Дев'ятки. Він може процвітати одночасно в кількох справах, завдяки жвавому розуму і цікавості. Дуже ініціативний і воліє улюблену роботу дохідної. Може продуктивно працювати як сам, так і в колективі однодумців.

Додати коментар


Захисний код
Оновити