Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як знайти роботу?

Не дивлячись на досить високий рівень безробіття, сьогодні ринок праці може запропонувати досить широкий вибір вакансій. Половина з них, звичайно, варіант роботи, на якій практично неможливо заробити і впевнено почувати себе в майбутньому (в основному, це мережевий маркетинг, «робота в офісі з навчанням» або надомна робота). Однак якщо придивитися уважніше, то можна виявити і цілком підходящі вакансії для кваліфікованого фахівця.Знайти роботу можна самими різними способами: за рекомендаціями, через газету чи рекрутингове агенство, за допомогою Інтернету. Останній варіант стрімко набирає оберти популярності. Це відбувається, головним чином, через значне збільшення числа користувачів Всесвітньої мережі. Якщо задати в пошуковику Яндекс або Гугл словосполучення «вакансії робота», то він вас дико обрадує достатком ділових пропозицій і різноманітних вакансій.

У випадку якщо ви не змогли знайти підходящих вашої кваліфікації вакансій в Інтернеті, на багатьох сайтах є можливість розмістити своє резюме і чекати відповіді роботодавця. Сьогодні велика кількість людей працевлаштовуються саме таким способом. Інтернет полегшує роботу не тільки претендентам, але і підприємствам, які активно укомплектовують або поповнюють свій штат. Наприклад, менеджерам по кадрових питаннях тепер варто лише відкрити базу необхідних резюме і вибрати для співбесіди підходящі кандидатури.

Що за звір такий, тайм-менеджмент?


Статистичні дані останніх років свідчать про те, що люди стали значно більше працювати. Не варто згадувати про шкоду трудоголізму (про нього і так пишуть достатньо), але робота для сучасної людини вийшла на перший план, залишивши позаду особисте життя і дозвілля. Найцікавіше, що серед трудоголіків не так вже багато молодих фахівців або студентів, а серед некваліфікованих робітників - і того менше.


Основна маса добровільно обрали кар'єру своїм сенсом життя - це кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи. Багато з них намагаються поєднати основну діяльність з різними підробітками. Причин для цього вистачає: від елементарної нестачі коштів для гідного існування, до патологічного страху раптової бідності.

Мало хто поєднує абсолютно протилежні види діяльності. Найчастіше відбувається так: досвідчений адміністратор мережі, що працює в стабільно процвітаючої компанії, одночасно співпрацює з парою дрібних фірм в якості звичайного програміста. А випадок з мільярдеркою Джоан Роулінг взагалі показовий. У часи своєї роботи секретаркою однієї лондонської компанії, вона встигала писати книги ... про кого б ви думали? Правильно про очкарик Гаррі Потера.

Робота і ви: хто кого?

Це манливе слово «підробіток». Для когось вона стала фактично другою роботою, а хтось лише мріє «подкалиміть». Можна підробляти без відриву від основної роботи, але в цьому випадку горезвісний тайм-менеджмент повинен стати для вас наукою № 1. Інакше ви не тільки підірвете авторитет на основній роботі (ваш ККД може значно впасти), але і власне здоров'я, яке «помститься» вам хронічним безсонням, неврозами або соматичними захворюваннями. До того ж не кожен керівник потисне вам руку за те, що ви по ночах бомби на своїй машині, а на роботі ходите з червоними від недосипу очима, відлякуючи клієнтів.

Є варіант перетворити своє хобі або таланти в хороший джерело доходу. Наприклад, без докорів совісті красти ідеї в'язаних джемперів в бутіку, де ви працюєте, і продавати їх під своєю маркою «Марь Іванна». Але краще, якщо хобі залишиться тільки хобі. Адже людині без захоплень ніяк не знайти душевний спокій і безтурботність. А якщо у бренду «Марь Іванна» з'явиться клієнтура, здатна прогодувати вас не тільки хлібом, але і червоною ікрою, то основну роботу в бутіку краще залишити, щоб серйозно розвивати свій бізнес.

Як би там не було, а підробіток іноді приносить користь. Причому не тільки матеріальну, а й моральну. У вас з'явиться впевненість у завтрашньому дні, а значить і оптимістичний настрій. Настрій же, в свою чергу, додасть фізичних сил працювати. До речі, про людей, які здатні підробляти в позаурочний час, кажуть, як про сильні, цілеспрямованих особистостей. А з такими приємно мати справу, як роботодавцям, так і звичайним людям.

Додати коментар


Захисний код
Оновити