Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Офісні сукні

У гардеробі жінки здавна присутній плаття - поширений вид верхнього одягу. Історики моди порівнюють плаття з другої шкірою і вважають, що воно заряджає жінок особливої ​​магією.

Правильно підібране плаття може прикрасити, показати переваги і сховати недоліки. Під час покупки потрібно враховувати зовнішність, особливості фігури і внутрішнього стану, а також багато інші основоположні нюанси.

 

На роботі або на місці навчання необхідно дотримуватися дрес-код - особливі вимоги до одягу і зовнішності. Правила встановлюють керівники компаній для співробітників і керівництво навчальних закладів для школярів і студентів.

За Дрес-кодом потрібно носити одяг чорних, коричневих, сірих і синіх відтінків. Термін «дрес-код» придумали англійці, потім розповсюдили по всьому світу.

За вимогами до одягу і зовнішності можна визначити приналежність персоналу до певної професійної групи. Велике значення в довірі клієнтів до фірм має належний зовнішній вигляд.Тому в трудових контрактах керівники більш докладно обумовлюють вимоги до одягу і зовнішності. За порушення передбачають санкції.

Підібрати моделі офісних суконь за основним критерієм дуже просто. У крої, довжині, елементі, моделі, кольорі і принте повинна обов'язково бути присутнім стриманість.Сукня для роботи або навчання потрібно вибирати з урахуванням вимог дрес-коду. Якщо вони не надто суворі, можна придбати виріб в клітинку, смужку або дрібний горошок. Для роботи в більш строгих умовах найкраще вибрати однотонне плаття.

Деякі організації просять персонал носити одяг певних малюнків і забарвлень. Інші компанії дозволяють носити одяг будь-якого кольору в рамках доречності і почуття смаку.

Сьогодні дизайнери створюють красиву офісну одяг класичних кольорів різного ступеня насиченості. У продажу можна побачити вироби з комбінаціями кольору і візерунків. У них можна виглядати доречно і елегантно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити