Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Модний манікюр для офісу з гарними малюнками

Вони дуже прості у виконанні й будуть органічно виглядати з суворою офісної модою. Всі вони побудовані на основі класичного френча і місячного манікюру.

1. Білі квіти. Вони можуть бути досить великими і ажурними, що нагадують мережива. Зробити їх найкраще на кордоні з білим лаком на безіменних нігтях і доповнити 3 білими крапками,які потрібно поставити на вільній зоні нігтя. Зробити це можна лаком з тонким пензликом або спеціальним пристосуванням для складання красивих малюнків на нігтях. Їх можна купити в манікюрному магазині і вони відливаються за розмірами.

 

2. Ромашки. Вони будуть красиво виглядати, як на класичному манікюрі френч, так і на місячному манікюрі. Для того, Щоб їх зробити, потрібно використовувати 2 лаку: білий і лимонний. Білим лаком потрібно намалювати контури квітки, а потім поставити крапку жовтим лаком, або поставити жовтий або оранжевий страз для святкового манікюру. Готовий манікюр потрібно завершити прозорим гель-лаком із золотистими іскрами.

3. Хризантеми. Їх потрібно робити так само, як і ромашки,тільки без жовтої середини. Вони будуть виглядати дуже красиво, якщо ви будете використовувати прозорі листя на тлі природного манікюру.

4. Біла троянда. Вона буде красиво виглядати на овальних і трохи подовжених нігтях з класичним білим френчем.Для цього потрібно намалювати на безіменному пальці контури троянд і закріпити результат прозорим лаком з рожевими або бузковими іскрами.

5. Бантики. Вони можуть бути не тільки білого, але і чорного кольору. Їх краще всього розташувати на безіменних пальцях. Бантик може бути білого кольору в горошок чорного або червоного кольору, а так само чорного кольору,нагадує мужской краватку. Такий манікюр буде красиво виглядати на гострих і довгих нігтях, а так само на коротких нігтях квадратної форми.

6. Золоті квіти й розлучення. Різні візерунки, що нагадують локони і завихрення будуть красиво виглядати в будь-якому офісному манікюрі. Їх спочатку малюють білим лаком, а, коли він висохне, дублюю золотом.Це найпростіший варіант манікюру, який буде доречний в офісі і який зможе зробити навіть недосвідчений майстер.

7. Водний манікюр в шоколадних тонах. Він красиво виглядає на довгих і гострих нігтях, а зробити його в домашніх умовах дуже просто.У теплій воді потрібно змішати голкою 2 краплі перламутрового лаку в шоколадних тонах і краплю лаку молочного кольору. Вони повинні нагадувати за текстурою мармуровий шоколад. Потім потрібно занурити у воду ніготь і тут же обтерти з боків шкіру. Потім нанести захисне покриття. Такий манікюр буде виглядати дуже яскраво, але не вийде за рамки дрес-коду.

Додати коментар


Захисний код
Оновити