Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Макіяж для роботи

Половина успіху в будь-якій справі залежить від того, як представить себе людина. Не секрет, що зустрічають по одягу, тому більшість компаній розробило свій власний корпоративний дрес-код, що включає в себе певні вимоги до одягу - вона, як правило, повинна бути строгого стилю. Жінкам, крім дотримання цих вимог,необхідно пам'ятати, що важливим елементом створення єдиного образу є і макіяж. Мейк-ап офісного працівника слабкої статі повинен поєднуватися з костюмом і зачіскою. А оскільки костюм, що одягається на роботу, відрізняється строгістю і лаконічністю форм, то і в діловому макіяжі повинні бути дотримані елегантність і мінімалізм.

Офісний макіяж абсолютно не сприймає вживання блискіток і яскравих кольорів, його завдання - зробити ваше обличчя доглянутим і ідеальним. Однак намагайтеся уникати та переважання сірих і нейтральних тонів - краще, якщо ви зробите акцент на якомусь одному елементі - очі, губи або нігті.Подібні кольорові акценти необхідно поєднувати з використовуваними в одязі відтінками.

 

Приступаючи до створення макіяжу для офісу необхідно пам'ятати, що велику частину ділового дня працівник проводить при штучному освітленні, тому краще відмовитися від використання синіх і блакитних тонів, замінивши їх більш спокійними бежевими або персикового.Базою для будь-якого мейк-апу є правильно підібрана основа, яка, при нагоді, зможе чудово приховати ваш трохи втомлений вигляд, якщо ви не виспалися. Невчасно з'явилися прищики. пігментні плями або тіні під очима допоможе приховати коректор. На основу обов'язково нанесіть пудру,яка згладить переходи кольорів і надасть вашій шкірі деяку бархатистість. Будуть доречні і нанесення на вилиці рум'яна теплих відтінків.

Для додання більше виразності очам скористайтеся тонким олівцем, легким нанесенням світло-коричневих або бежевих тіней і якісної тушшю. Туш краще брати чорну,натуральним блондинкам підійде і коричнева. Зрозуміло, вії повинні бути ретельно, але не надмірно, прокрашени.

А ось помаду можна вибрати і яскравішою, але все одно необхідно використовувати відтінки приглушені - винні або вишневі. Для офісного стилю підходять помади нейтральних кольорів - тілесного, коралового або карамельного.Необхідно пам'ятати, що помади в коричневій гамі в штучному освітленні додадуть особі землистий і нездоровий відтінок. Олівець для губ в цьому випадку повинен збігатися з тоном помади.

Пам'ятайте - офісний макіяж повинен підкреслювати створений вами образ серйозного ділового партнера, а не робити з вас фатальну красуню.

Додати коментар


Захисний код
Оновити