Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Задоволений клієнт для салону краси

Сьогодні, в сучасному світі, споживач послуг дуже вимогливий, досить обізнаний у багатьох питаннях краси і здоров'я, відмінно бачить і не прощає помилки і помилки працівників сфери обслуговування. Та й конкурентів зараз стало так багато, що не варто розслаблятися.

Фахівцям салону необхідно навчиться не тільки залучати,але й утримувати клієнтів, вибудовувати з ними тривалі відносини.

 

Перше звернення клієнта в салон краси в Мітіно починається розмовою з адміністратором, який є «обличчям» салону. Звичайно ж, такій людині необхідно бути приємної зовнішності, доброзичливим і привітним. Поганий настрій залишати за порогом.На самому початку спілкування з клієнтом потрібно буде його привітати. Фраза вітання включає представлення компанії, себе, і звернення до клієнта. Наприклад: «Салон краси« Аліса », адміністратор Марія, добрий день!». І тут же дізнаємося ім'я клієнта: «Як мені до Вас звертатися?» Такі нескладні фрази встановлять зі співрозмовником позитивні відносини.Це тільки перший крок.

Потім, слід дуже уважно вислухати клієнта, не перебиваючи його і не відволікаючись на телефонні дзвінки. У діалог вступайте після того, як співрозмовник закінчив свою думку. Для повного розуміння запитів клієнта, самим найкращим варіантом буде отримати від нього додаткову інформацію,проявивши зацікавленість до його потреб, дізнатися можливі заперечення.

Уважно вислухайте свого клієнта, і, зрозумівши його побажання, адміністратору салону необхідно постаратися вибрати оптимальне рішення.

Що б клієнт залишився задоволений обслуговуванням ще на початковому етапі, дуже важливо буде запропонувати йому послуги:

  • «Додаткова послуга» -наприклад, при виборі клієнтом стрижки порекомендувати йому догляд для його волосся;
  • «Супутня послуга» - паралельно обраної ним процедурі запропонувати ще яку - або.

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ АДМИНИСТРАТОРА - ЗАПРОПОНУВАТИ. КЛІЄНТ ПОВИНЕН ЗРОБИТИ ВИБІР САМ.

Ось прийшов час надання послуги. Майстер береться за обслуговування.На даному етапі рекомендується вселити клієнтові те, що він дуже необхідний салону, що салон його потребує. В ідеалі варто називати людину по імені, не вдаватися до суперечок, вести себе невимушено і спокійно. Майстру найкраще буде зосередити всю увагу на клієнті, намагатися посміхатися, а також ще і підтримувати контакт очей.При розмові демонструвати до клієнта доброзичливість, гармонію з собою і оточуючими, задоволеність життям, Не плохо б використовувати компліменти. Після закінчення процедури побажайте клієнту удачі, успіху, всього хорошого.

І якщо так вже вийшло, що клієнт висловив претензії і пішов незадоволеним, то його варто за це подякувати. Адже він показав, де тонко, і де необхідно виправити ситуацію. Немає сенсу піддаватися на конфлікти, краще постаратися в обуренні клієнта знайти здорове зерно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити