Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Бізнес ідея: Заробіток на власній перукарні

На шляху людини бажаючого відкрити власний бізнес стає найголовніша проблема - відсутність необхідної суми для початкового вкладення. Однак витрачені кошти при розвитку бізнесу дуже швидко окупаються. Одним з таких варіантів є відкриття перукарні, яка починає приносити дохід з перших днів відкриття. Для правильної організації перукарні, необхідне дотримання наступних рекомендацій.

 

1. Вибираючи приміщення, перевагу краще віддати тому, яке знаходиться в багатолюдному місці поруч з великою кількістю багатоповерхових будинків.

2. Ідеальним варіантом є придбання приміщення у власність, однак за відсутності достатньої суми,можна і орендувати. Слід враховувати, що оренда приміщення в спальних районах набагато дешевше розташованих в центрі міста.

3. Приміщення під перукарню напевно зажадає ремонту, який додасть відповідну атмосферу затишку і комфорту.

4. Необхідну мийку для перукарні та інше професійне обладнання купити можна тут,є також і витратні матеріали.

5. Щоб уникнути черг і своєчасного обслуговування кожного клієнта, в перукарню потрібно в середньому 4 працівника.

6. Персонал можна знайти за допомогою оголошень розмінних в різних джерелах, газетах або мережі Інтернет. Заробітна плата, як правило,становить близько 60% від отриманих коштів виручених даним працівником.

7. Спочатку приймати на роботу краще майстри з досвідом, який згодом зможе навчити стажистів, які готові працювати весь час навчання і поки проходить практика, за меншу суму.

8. Після відкриття перукарня потребує реклами.Для цього можна дати оголошення в місцевій газеті, розмістити рекламні щити. Найважливішим є наявність вивіски і при необхідності спеціальних покажчиків на вхід в перукарню. Вивіска має бути яскравою, пам'ятною і привертає увагу перехожих. Крім того при відкритті можна організувати різні акції і знижки,що теж вплине на кількість залучених клієнтів.

9. З одержуваної виручки щомісяця будуть оплачуватися комунальні платежі, орендна плата і податки. Заробітна плата персоналу у вигляді відсотка від виконаної роботи, за попередньою домовленістю може виплачуватися двічі на місяць або щодня.

У процесі діяльності перукарні,доведеться регулярно докуповувати різні матеріали та інструменти, без яких неможливо здійснювати послуги.

Перукарня, при вірному підході до її організації починає приносити дохід досить-таки швидко, в деяких випадках це відбувається через півроку, а в середньому витрати окупаються через рік інтенсивної роботи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити