Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як себе вести якщо людина набридла своїми розмовами

Як себе вести, якщо людина набрид своїми розмовами? Питання дуже актуальне, оскільки не всі люди володіють даром стриманості. Буває, зустрінеш людину, а у нього рот не закривається. Півбіди, якщо справа відбувається на відпочинку, а якщо така птиця-говорун завелася у вас на роботі або пристає до вас зі своїми безглуздими думками в транспорті?Проблема полягає в тому, що викорінити причину такої словесного проносу практично неможливо. З проблемою можна боротися тільки в тому випадку, якщо її усвідомлюєш. А люди, які не закривають рота, просто вважають, що це в порядку речей. У них або жага спілкування перехоплює через край, або з психікою не всі в повному порядку.Пояснити такій людині, що краще трохи помовчати, нереально.


Додаткова складність в тому, що до такої людини не можна застосувати стандартні правила виходу з ситуацій. Наприклад, з адекватною особистістю перервати бесіду досить просто. Людину можна просто попросити помовчати, зробити йому зауваження, дати зрозуміти своїм виглядом,що розмова закінчена, нагрубити зрештою, щоб людина образився і пішов. У нашому випадку нічого з цього не допоможе. Просити «балакуна» мовчати марно, оскільки його мова живе незалежно від мізків. Щось показувати своїм виглядом безглуздо, так як на вас просто не звертається увага (ви потрібні як слухач, а не як особистість).Зауваження він пропустить повз вуха, так як з його точки зору все в повному порядку. Образити таку людину можна, але зазвичай період образи тривати всього кілька хвилин, від сили півгодини, а потім все продовжитися з тією ж невблаганною наполегливістю, хіба що може змінитися тема монологу.
В якості привінтивний заходів,які допоможуть вам на деякий час впоратися з невгамовним словоізліянія, пропонується наступне:

1. Почати перебивати людини з приводу і без оного. Ставте йому питання, просто перебивайте, висловлюючи свою думку, вставляйте ремарки і т.д. Людина, яка завжди говорить сам, дуже не любить, коли його перебивають.Погравши таким чином хвилин 10-15 в словесний пін-понг, ви змусите базіки ненадовго залишити вас у спокої для усвідомлення того, що відбувається.
2. Поставте йому каверзне запитання, на який постійно вимагайте чіткої відповіді. Зазвичай словоплети люблять «розтікання думки по древу життя», але в загальному їх мова містить мало конкретної інформації.Ваші вимоги конкретики зрештою поставлять базіку в глухий кут, що змусить його деякий час помовчати і подумати.

Найбільш правильним поведінкою в даній ситуації буде повна апатія до співрозмовника - ось як себе вести, якщо людина набрид своїми розмовами. Необхідно просто з невгамовного говоріле зробити фоновий шум.Більшості людей навіть вчитися цьому не треба. Багато хто з нас постійно живуть в компанії фонового шуму. Це може бути телевізор вдома, радіо в машині, навушники при пішій прогулянці. Якщо людина працює на виробництві, то такий шум виникає від монотонно працюючого обладнання. До речі,справжній фахівець визначає перші ознаки поломки верстата саме за його змінився шуму.
У даній ситуації ваше завдання полягає в тому, щоб не робити акценту на його словах. Базіка не перестане говорити, зате ви повинні перестати слухати. Налаштуйтеся на його слова, як на фон. Це не так просто як здається, зате все у вас нормалізується.Допоможе вам те, що зазвичай розмова базіки неголосний і монотонний, тобто мало відрізняється від фонового шуму. Якщо вас почнуть окликати, то просто скажіть що-небудь невлад. Цій людині якого-небудь «ага» буде достатньо в якості зворотнього зв'язку.
Все б добре б, але зі пліткарями у вас такий номер не пройде. Пліткар - це людина,який вимагає від вас постійної уваги, як кажуть у науці зворотного зв'язку. Вони чекають від вас не тільки уваги до своїх слів, але і реакції на розмову. Вони збирають інформацію заради інформації, щоб потім виплеснути її нестримним потоком. Найкращим способом позбутися пліткаря є повне його ігнорування.Навіть на запитання «чому ти зі мною не розмовляєш?» Краще промовчати. Після кількох спроб така людина на вас образиться і відстане, що відновить тишу біля вас на досить тривалий час. Справа в тому, що пліткарі на відміну від базік досить образливі і злопам'ятні,тому швидше за все в майбутньому будуть шукати новий об'єкт докладання своїх пліток.
Проте є ситуації, коли з пліткарем сваритися не можна. Це може бути ваш хороший колега по роботі, друг або подруга. У цьому випадку сварка не принесе вам морального задоволення. Тоді є один вихід - розмова. З людиною необхідно поговорити і по-дружньо пояснити, що їх словесний потік викликає у вас головний біль або легке роздратування. Якщо справа стосується колеги по роботі, то спробуйте роз'яснити, що в даний момент у вас більш важлива ділова завдання, ніж слухати новини про все і вся.
Є ще один спосіб, що не відвадить від вас пліткаря,але хоча б ви отримаєте задоволення від спілкування. Просто направте розмову в потрібне русло, тобто на тему, яка вам цікава. Це можуть бути новини про футбол або проблеми на роботі. Пам'ятайте, що в масі словесної інформації все одно знайдеться зерно правди, яка може стати в нагоді вам надалі.
Як себе вести,якщо людина набрид своїми розмовами, але є вашим керівником? Тут, на жаль, варіантів дій мінімум. У більшості випадків вам доведеться просто сидіти і слухати начальника. Ображати його не слід, не звертати уваги також, і перевести розмову в інше русло навряд чи вийде. Єдине ваша перевага полягає в тому,що шеф не може годинами сидіти з вами і розмовляти, так як йому іноді треба і працювати. У крайньому випадку ви можете увірватися в паузу і нагадати, що у вас скоро запланована зустріч або необхідно встигнути виконати його доручення.
У будь-якому випадку ми не радимо вам витрачати свої нерви на роздратування і злість.Найкраще вирішити ситуацію мирно і пам'ятати про своє здоров'я.

Додати коментар


Захисний код
Оновити