Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як розібратися в собі і зрозуміти чого ти хочеш

Як розібратися в собі і зрозуміти чого ти хочеш? Це питання завжди приходить на розум, коли людина повністю заходить у глухий кут. Бувають ситуації, коли не ладиться щось одне: робота, особисте життя, домашні справи або всякі дрібниці. У цьому випадку неприємності забуваються за допомогою іншого аспекту життя, якому починаєш приділяти більше уваги. Наприклад, При неприємності будинку багато хто починає бути трудоголіками і проводити більше часу на роботі. В іншому випадку труднощі на роботі дають поштовх для позитивних змін в особистому житті. Що ж робити, коли немає такої віддушини і у вас все валиться з рук?


ЦЕ ПРОБЛЕМА! Тут не допоможе тупа безцільна перестановка меблів або ваз у вашому будинку,проведений у позі страуса цілий день на городі додасть вам тільки болі в спині, але не розвіє ваші думки і не підкаже вихід із ситуації. У цьому випадку вам допоможе улюблене крісло і тиша, можливо легка музика. Коротше кажучи, вам необхідно створити для себе максимально комфортні умови для розмови з самою собою. Сядь і подумай,що тебе не влаштовує. Тобі просто-напросто необхідно з'ясувати причину свого внутрішнього дискомфорту.
Найчастіше причиною втрати рівноваги бувають надмірні фізичні чи психологічні навантаження. Так буває тому, що людина або не вміє дозувати роботу, або намагається в неї сховатися від інших проблем.Фізичні та психологічні перевантаження рано чи пізно приведуть вас до глибокої депресії. Організм витрачає занадто багато сил, у нього їх просто не залишається для того, щоб радіти життю. Про таких людей кажуть «загнана кінь». Прийміть рішення, що вам просто необхідно відпочити і розслабитися.
По-перше,перестаньте перенапружуватися на роботі, по-можливості візьміть відпустку або відгули на роботі. Головне, щоб ви в процесі відпочинку не зустрічалися з тими проблемами, які вас дістали. Вимкніть телефон, поїдьте на море або турбазу в лісі, катайтеся на лижах т.д. Повірте, що відпочинок відновить ваші сили,і ваш психологічний стан стане набагато краще.

Ще один фактор втоми - це невміння працювати в команді або скидати з себе роботу. Багато людей вважають за краще абсолютно все робити самі, не довіряючи іншим. Це неправильно. Все самому зробити неможливо, тому необхідно підключати в допомогу собі оточуючих. Так, наприклад,на роботі підпорядкованим можна доручити зробити чорнову роботу, а самій сконцентруватися на головному. Будинки спантеличте чоловіка або дітей елементарними речами: прибиранням, винесенням сміття, чищенням картоплі на борщ і т.д. Якщо вже вам не терпиться прийняти участь у всьому, зведіть вашу функцію до контролюючої і роздає цінні вказівки. Розвантаживши себе,ви заощадите сили, нерви, що неодмінно позначиться на вашому загальному самопочутті.

Розповідаючи про те, як розібратися в собі і зрозуміти чого ти хочеш, не можна забувати про гніт боргів. Багато людей важко сприймають борговий тягар. Розділимо це питання на фінансові борги і моральні. Фінансові борги - це відносно просте питання.Якщо ви не знаходите час, щоб віддати 100 рублів сусідці по майданчику, а вона постійно вам про це нагадує, то проблема вирішується елементарно. Підніміть попу з дивана і просто віддайте гроші. Якщо мова йде про велику суму і підходить термін віддавати, то домовтеся про відстрочку, перезайміте,в крайньому випадку відмовте собі у чергових обновках і віддайте гроші.
Моральні борги віддавати значно складніше. Всім знайома ситуація, коли потрібно йти на день народження, де вам заздалегідь буде огидно спілкуватися з гостями. Або вам нудить від походу до «улюбленої» свекрухи, а діватися нікуди. Є два виходи: «захворіти» або піти,переступивши через себе. Для скорочення часу «відбування номера» можна домовитися з кимось про несподіване виклик на роботу або щось в цьому роді. У будь-якому випадку тут дуже підходить приказка «раніше сядеш - раніше вийдеш». Сходіть на зустріч і забудьте про неї.
Ще один варіант для небажаних зустрічей заснований на східній мудрості,яка свідчить, що в негативному слід шукати тільки позитивне. Йдучи до подруги, яку ви перетравлювати не можете, надіньте сові найкрасивіше плаття. Скористайтеся моментом показати себе суспільству і обзавестися корисними або цікавими знайомствами. У випадку зі свекрухою приведіть в порядок свого чоловіка і дітей,у відповідь на її виразки зробіть акцент на те, що час не вистачає, так як держите її сина та її онуків в порядку. Вивудити у неї кілька кулінарних рецептів. Навіть якщо вони вам не сподобаються, ви зрозумієте, як не потрібно робити.
Розбираючись у вашому душевному стані, ви повинні чітко визначити, що вас не влаштовує. Кар'єра,ставлення коханої людини, загиджена квартира і т.д. Визначивши проблему, в більшості випадків ви відразу ж побачите шляхи вирішення проблеми. Можливо, це буде зміна роботи, спроба знайти нового парубка або серйозна розмова зі старим, ремонт у квартирі або зміна меблів. У будь-якому випадку ви повинні активно діяти.Як тільки ви вирішили діяти, вам знадобитися план. Візьміть ручку і листочок і розпишіть свої дії на день, тиждень, місяць, можливо рік. Постарайтеся не розтягувати тимчасові рамки, оскільки поблажки цього роду призводять до розслабленості і розмивання акцентів. Встановлювати занадто жорсткі часові проміжки також не варто,так як вам доведеться напружуватися, і втома незабаром знову вас підкосить.
Майже закінчивши розповідь, як розібратися в собі і зрозуміти чого ти хочеш, не можна не згадати про життєві дрібниці. У більшості випадків саме дрібниця ставати останньою краплею, що переповнила чашу, і причиною скандалу. Не дарма кажуть,що колода ламає остання соломинка. Щоб уникнути напруженості, постарайтеся прибрати дратівливі дрібниці зі свого життя. Організуйте самі, підбадьорити своїх домочадців або колег по роботі, і все у вас вийде.
Частенько буває так, що людина не може знайти собі місце через те, що не може чітко визначитися в своїх пріоритетах.З одного боку потрібно прибрати в будинку, а з іншого - дуже втомився на роботі. І таких Ділема у нас в день по кілька штук, а то й десятків. Порада проста: навчіться приймати рішення і втілювати їх у життя. Для цього потрібно розставити пріоритети або знайти компромісне рішення. Компромісом можна вважати півгодинний відпочинок після роботи.Якщо ж ви чітко вирішили, що вам необхідний новий макіяж замість додаткової години сну, то сприймайте своє рішення з позитивної сторони. Головне, ніколи не шкодувати після про прийняте рішення - не псуйте собі нерви, адже все одно вже нічого не зміниш.
Бажаємо вам душевного спокою в будь-яких життєвих ситуаціях!

Додати коментар


Захисний код
Оновити