Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як знайти роботу, якщо вам за п'ятдесят

Як знайти роботу, якщо вам за п'ятдесят? - Достатньо актуальне питання в країні, де невеликий рівень пенсії не дозволяє прожити залишок життя по-людськи. Матеріальне становище сім'ї або окремо взятої людини - це основна причина пошуку роботи людьми старшого віку. Не виключається, правда і інша,адже дуже багато людей у свої п'ятдесят почуваються сильними і бадьорими. Душевна тяга до активної діяльності, помножена на хороший стан здоров'я, не дає таким особам сидіти вдома без діла.
На жаль наші бажання не завжди збігаються з нашими можливостями.Роботодавці зазвичай консервативні і не хочуть брати на роботу людей старшого віку. Чесно кажучи, і закони на їхньому боці, оскільки завжди можна знайти причину у вигляді іншої кандидатури, обраної за результатами конкурсу на вакантну посаду.

Додайте до цього той факт,що при всіх інших рівних навіть серед однолітків керівник швидше за все вибере чоловіка, ніж жінку. Такий вже наш менталітет, який асоціює жінку з господинею вогнища і слабкою жінкою. Саме тому в даній статті ми поговоримо про те, як жінкам старшого віку знайти собі роботу.
Не дивлячись на всі хитрощі рекламістів, наша людина,насамперед, шукає роботу в колі знайомих і родичів. Як не дивно, але цей шлях приносить набагато більше позитивних результатів, ніж оголошення в газетах, Інтернеті і т.д. Все досить просто - ваші знайомі добре знають вас і ваш потенціал. До того ж їх не лякає ваш вік, під який вони і роблять вам пропозиції.А от з оголошеннями якраз навпаки. У 70% випадків вам відмовлять відразу ж по телефону при спробі записатися на співбесіду. Причина проста - вік. У цьому випадку будьте м'якими, але наполегливими, постарайтеся домогтися запису на прийом і там вже доводити ваші переваги. Будьте готові, що проти вас заздалегідь скластися негативну думку,засноване на ваших роках. Зазвичай роботодавці вважають, що старше покоління не здатне продуктивно працювати, тому що:

1. Вік пов'язують з не дуже хорошим станом здоров'я, що загрожує лікарняними і низькою ефективністю роботи.
2. Закостенілість мислення старшого покоління зазвичай не дозволяє креативно мислити в сучасних умовах.
3. Дуже небагато жінок за п'ятдесят досконало володіють комп'ютером, що є важливим в більшості професій.
4.Близькість пенсії викликає побоювання керівництва, якому доведеться скоро шукати вам заміну.
Розповідаючи, як знайти роботу, якщо вам за п'ятдесят, ми не будемо малювати райдужних картин. Просто постараємося бути об'єктивним і перетворити слабку сторону - ваші року - в сильну. Припустимо, що вам висувають претензії, а ви на них відповідаєте.
1.Ваша перевага перед 20-річною дівчиною в тому, що ви не підете в декретну відпустку або відпустку по догляду за маленькою дитиною, адже у ваших дітей вже у самих є діти. Переконайте, що безглузду енергію молодості ви з успіхом можете замінити величезним досвідом організації праці, що дозволить заощадити час. Можете взяти з собою лікарняну картку,якщо в ній практично немає записів.

2. Не старайтесь здатися милою тихою домогосподаркою. На роботі треба бути веселою життєрадісною. Переконайте керівника, що нові ідеї завжди народжуються на базі старого досвіду. Принаймні ви точно знаєте, як не потрібно робити. Наведіть кілька прикладів зі своєї попередньої роботи,характеризують вашу бездоганну логіку і швидкість мислення.
3. Якщо ви володієте комп'ютером, а у вашій професії це необхідно, то обов'язково навчитеся. Існує безліч різних курсів, які допоможуть вам освоїти потрібну програму. Якщо ваш досвід користувача досить великий, то зробіть на ньому акцент при співбесіді. Можете сказати,що на відміну від юних дам ви будете працювати протягом дня, а не лазити по сайтах з зачісками і розпродажами.
4. Поясніть роботодавцю, що близькість пенсії - це фактор, який не дозволить вам скакати по робочих місцях. У цьому віці вас навряд чи турбують проблеми кар'єрного росту і необхідність міняти для цього роботу.Ви прийшли на це місце, щоб працювати, а не щоб отримати знання, а потім упорхнуть до конкурента.
Тепер ви розумієте, як знайти роботу, якщо вам за п'ятдесят. Залишився найважливіше питання: заради чого ви все це затіяли? Це питання дуже важливе і перегукується з питанням про заробітну плату. Справа в тому, що людина,який йде на роботу заради того, щоб йому просто не було нудно, трохи схожий на альтруїста. Зазвичай його не цікавить велика заробітна плата, йому важливе спілкування в колективі, важливо відчувати себе корисним суспільству. Саме тому ми не будемо далі обговорювати питання працевлаштування для такої категорії працівників.Зазвичай у них хороша пенсія або чоловік отримує непогані гроші, а робота є засобом від нудьги.
Тим, хто йде на роботу для поправки свого фінансового становища, питання зарплати дуже важливий. Тут ваш чекає справжній бій. Справа в тому, що переважна більшість керівників не дурні і розуміють, що шляхів відходу у вас небагато.Тому вам запропонують, м'яко скажемо, не зовсім гідний заробіток. Не радимо відразу ж погоджуватися, навіть якщо робота вам дуже потрібна. Не дарма є вираз «ринок праці», і акцент в даному словосполученні необхідно зробити саме на слові «ринок», тобто можна торгуватися.Спробуйте ще раз довести роботодавцю свої професійні якості та вміння, знання психології трудового колективу і т.д. Запропонуйте свій варіант заробітної плати. Обговоріть графік роботи, преміальну частину і умови її виплати. Пам'ятайте, що більшість господарів жаднюги (інакше у них просто не було стільки грошей),тому кожну копійку потрібно обумовлювати. В якості компромісу можете, в крайньому випадку, запропонувати варіант підвищення зарплати після 1-3 місяців роботи, коли керівник переконатися у ваших хороших кондиціях.
Боріться за свої права, здоров'я вам і творчих успіхів!

Додати коментар


Захисний код
Оновити