Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як поводитися на роботі щоб тебе поважали

Як поводитися на роботі, щоб тебе поважали? Цим питанням задаються дуже багато, але, в першу чергу, ті, які мають безпосередній і постійний контакт з одними і тими ж людьми.
Проблема взаємовідносин серед співробітників в деяких колективах стоїть досить гостро. Особливо важко доводиться адаптуватися новим співробітникам.Ми постараємося допомогти таким людям радою.

Хоча, якщо гарненько подумати, особливо Америку відкривати не доведеться, оскільки робота - це всього лише більш висока ступінь у житті, ніж школа та інститут. І оточуючі люди при цьому залишаються такими ж, тільки більш добрішими, хитріший або зліше.Просто необхідно трохи підкоригувати свої знання спілкування в соціумі під нові умови. Якщо у вас був до цього досвід роботи на іншому підприємстві, то спокійно проаналізуйте його і постарайтеся не допускати помилок на своєму новому робочому місці.
З самого початку зауважимо, що ми розглядаємо ситуацію,коли людина приходить на роботу не керівником, а простим співробітником. До нового співробітнику відразу виникає підвищена увага не тільки з боку керівника, але і з боку товаришів по службі. Всі розуміють, що новий людина повинна зануритися в нову роботу з подвійною енергією. За це вам ніхто поганого слова не скаже, тільки керівники оцінять.А от якщо ви будете на кожному кроці з приводу і без приводу блищати своєю ерудицією, то на вас почнуть поглядати. Помилка в даному випадку полягає не в тому, що ви показуєте себе розумною людиною, а в тому, що це не потрібно робити занадто наполегливо. Покажіть свої знання та ерудицію у справі - попросіть керівництво дати вам більш складне завдання,внесіть пропозицію, що відрізняється своєю новизною, знайдіть нестандартний вихід із складної ситуації.
Що стосується співробітників, то намагайтеся допомагати їм радами або справами, але тільки в тому випадку, коли вас про це попросили. Пам'ятайте, що нав'язлива допомога буде виглядати як мінімум недоречно. Тільки не перестарайтеся з допомогою,щоб потім не виконувати всю задачу самому. Постарайтеся не пропустити той момент, коли на вас спробують скинути проблему. Припиняючи спроби дуже ввічливо, але непохитно.

 

З часом вашу якісну роботу помітять керівники. Можливо, вас трохи підвищать, можливо просто добрим словом або грошовою премією почнуть виділяти з решти колективу. Ви відчуєте, що розумні люди почнуть вас поважати як професіонала, однак не варто втрачати увагу. От саме зараз настає момент,коли разом з повагою до вас починають живити почуття заздрості, лестощів і тихою ненависті. Поставтеся до цієї ситуації спокійно і продовжуйте робити свою справу.

Особлива позиція - це чисто людські взаємини. Часто трапляються ситуації, коли ближньому необхідно підставити своє плече у важку хвилину,надати моральну або невелику безвідплатну фінансову допомогу. Ніколи не відмовляйте людині в біді, тільки коли ця біда справжня, а не уявна. Допомогти людині в горі - це добре, а от дати людині гроші на опохмел і тим самим повністю вивести його з ладу на найближчий робочий день - просто дурість. Якщо ви по-справжньому дбаєте про людину, то зробіть йому краще гарячий міцну каву і дайте з'їсти половину лимона.
Не старайтесь завойовувати повагу - воно прийде до вас саме, якщо ваша поведінка правильне. Якщо ж вас все-таки не поважають, то в чому тут може бути проблема? У першу чергу це можуть бути ваші ділові якості.Якщо ви погано виконуєте свою роботу, то поваги в колективі вам не бачити. Далі зверніть увагу на свої взаємини з іншими співробітниками. Люди ніколи не будуть поважати підлабузника, хама, пліткаря або істерика. Ви повинні відрізнятися адекватною поведінкою і тверезістю розуму, тільки тоді до вас будуть прислухатися і цінувати вашу думку.Як поводитися на роботі, щоб тебе поважали, якщо ти керівник? Це трохи інша ситуація, яка вимагає особливої поведінки. Почнемо з того, що ви не повинні виділяти в колективі улюбленців, не прислухатися до пліток і не терпіти біля себе підлабузників. Вони, безумовно, можуть дати вам певну інформацію,проте чи буде така інформація вірною, неупередженої?
Наступним етапом будуть ваші вказівки і прийняті рішення. Яка б не була ситуація, «стратити» або «милувати» ви не повинні в пориві емоцій. Керівники, дії яких залежать від того, з якої ноги вони встали, з часом викликають тільки антипатію,бо такі рішення рідко відрізняються адекватністю. Більше того, покарання повинні відбуватися відкрито, щоб вони не були новиною для підлеглого.
Далі варто сказати про те, що професіоналізм - це запорука поважного ставлення в будь-якому колективі. Підлеглий навіть при отриманні догани буде знати,що керівник компетентний і дійсно знає, що до чого.
Нерідко буває така ситуація, коли ви все робите правильно, трудіться як віл, допомагаєте іншим і т.д., а до вас ставляться якось не так. Тоді постарайтеся просто придивитися, в якому колективі ви працюєте. Найчастіше буває так,що колектив - це комунальна квартира зі знаменитого твору «Золоте теля», де рівновага підтримується протистоянням окремо взятих блоків. Так і в колективі іноді люди дружать не друг з одним, а проти когось. Лестощі, заздрість, підлабузництво, сплетничество і упередженість є невід'ємними рисами даного колективу.Цих людей не цікавлять ваші професійні якості, а вашу допомогу вони сприймають як належне. За людські стосунки говорити взагалі не приходиться, так як ви маєте справу з клубком цілуються змій. Повага у них є тільки до себе коханим.
Якщо ви дійсно потрапили в таку ситуацію, то радимо вам поставитися до неї філософськи.У вас є три варіанти: спокійно попрацювати і перейти на вищу посаду, просто змінити місце роботи або змусити людей боятися себе. З першими двома пунктами все ясно, а от боятися можна змусити різними способами: задавити морально, показати свою фізичну силу, обзавестися солідними зв'язками і т.д.Пам'ятайте крилату фразу: боїться - значить поважає. Якщо люди не хочуть жити по-хорошому, то іноді їх необхідно змушувати жити по-поганому. Хай краще вони витрачають нерви, чим ви будете витрачати свої.

Додати коментар


Захисний код
Оновити