Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Які недоліки писати в резюме?

Які недоліки писати в резюме?? - Питання дуже незвичайний і каверзне. Всім відомо, що в будь-який поважає себе фірмі або компанії з вами просто не захочуть розмовляти, попередньо не ознайомившись з вашим резюме. Резюме - це ваша коротка автобіографія, поєднана з особистою справою.У ньому ви можете зустріти питання не тільки про свої достоїнства, але і своїх недоліках.

Скласти правильне резюме - це мистецтво. Безумовно, ви повинні справити враження на роботодавця і піднести себе в максимально вигідному світлі. Однак переборщувати не варто,тому що занадто хвалебне резюме викличе риторичне питання з юморцой: «А чому ж ви до цих пір не Президент з такими то геніальними якостями?». Ось тому й існує таке питання, як ваші недоліки.

 

До загального щастя шукачів на серйозну вакансію питання про недоліки кандидата зустрічається досить рідко.До того ж цей параграф є не обов'язковим для заповнення. Спробуємо розібратися, що ж робити в такій ситуації.

В першу чергу звернемо вашу увагу на те, що наполягання з боку керівництва по даному пункту можна присікти фразою «У мене немає недоліків», а самим замислитися, чи варто вам боротися за місце в такому колективі.Запам'ятайте, що при відповіді на дане питання від вас ніхто не чекає занадто інтимних подробиць, зізнань у п'яних бійках або нездорову пристрасть до алкоголю. Така відповідь викличе питання щодо вашого розуму і логіки і швидше за все поставить хрест на подальшому співбесіді. Однак не відповісти теж якось некультурно. Виходячи з цього, Постараємося і рибку з'їсти, і кістки здати. Перетворимо питання про наші недоліки у відповідь про наші гідності.

Самим універсальним відповіддю є відповідь «трудоголік». У Японії це стиль життя і брак одночасно, наші ж боси просто обожнюють, коли людина готова віддаватися роботі 24 години на добу за стандартну ставку.При згадці про ваші задатках трудоголіка варто зробити маленьку ремарочку, що дане почуття у вас прокидається, коли ви бачите попереду мета чи коли робота вам шалено подобатися.
Сподобатися майбутньому босові і варіант зайвого педантизму при роботі з документами. Нормальний керівник завжди сам уважно читає всі договори або тому подібні документи, і вимагає такого ж підходу від своїх підлеглих.

Важко давати загальні поради з даного питання. Значно легше радити тоді, коли чітко знаєш,на яку посаду ви претендуєте. Відразу підкреслимо, що дуже багато залежить від вашої швидкої реакції і логічного мислення. При роботі з паперами, наприклад, варто згадати про свою зайвої педантичності. Якщо робота вимагає креативу, то напишіть, що захоплюєтеся і продумуєте ідею далі, ніж цього вимагає поставлене завдання. Словом,намагайтеся імпровізувати.

В кінці ми радимо вам не зациклюватися на питанні, які недоліки писати в резюме. Якщо не впевнені у своїх відповідях, просто залиште питання без відповіді, навіть якщо роботодавець почне наполягати. Свою відмову доведіть до нього ввічливо, але непохитно, можете послатися на таїнство особистого життя.Розумний керівник оцінить ваше вміння відстоювати власну думку і делікатно підносити своє рішення, а з дурним босом і починати працювати не варто.

Додати коментар


Захисний код
Оновити