Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Особистий зріст людини, як його досягти?

Розвиток людини - це процес постійний і безперервний. Оскільки життя не стоїть на місці, то людина, заспокоївшись сьогоднішнім своїм рівнем, ризикує дуже швидко відстати від реальності і стати нецікавим іншим. А це неодмінно позначиться на реалізації даної людини, у тому числі професійної.Все частіше і частіше його бажання будуть натикатися на неможливість свого здійснення, що обов'язково зробить його незадоволеним життям, оточуючими, собою, і як наслідок, нещасливим. Безсумнівно, особистісний ріст дуже важливий для людини.

 

1) Визначтеся з пріоритетами
Тут постає одвічне питання - що первісніша курка чи яйце. Багато хто вважає,що розвиток своєї особистістю - питання далеко не першорядний, тому займатися їм потрібно тільки тоді, коли всі нагальні проблеми будуть вирішені. А до них в першу чергу відносяться матеріальні, питання кар'єрного росту, здоров'я та особистого життя. Але в такому разі ставлення до життя поставлено з ніг на голову. Чи не розвиваючись,людина може застрягти в своєму особистому кам'яному столітті, і в такому випадку ні про які успіхи на роботі, та й особистого життя говорити не доводиться. А з цих проблем неодмінно виростуть матеріальні труднощі. Щодня потрібно збагачувати себе чимось новим, актуальним, тоді ви будете затребуваним людиною і на роботі, і в особистому спілкуванні.

2) конкретизуйте бажання
Щастя - поняття складне для визначення. Щоб отримати від долі такий подарунок, його потрібно конкретизувати, причому до найменших подробиць. Подумайте - чого ви дійсно хочете і що буде, якщо ваше бажання здійсниться. Складіть список своїх бажань в порядку убування їх важливості і, звичайно,виключіть взаємовиключні бажання. Бажання повинні бути не тільки конкретні, але і реальні. Не варто бажати того, що вам не потрібно, а лише можна або престижно. Залиште польоти в космос фанатам цієї справи, якщо вам більше подобається бути домогосподаркою і ваша справжня мета - красивий, затишний будинок. Не женіться за чужими цілями.Навіть якщо ви їх досягнете, вони не зроблять вас щасливими. Тим більше, що невідомо, чия мисси більш почесна - космонавта або його матері. Ваша мета повинна бути ясна і продуманна, тоді шлях до неї буде чіткіше видно, і рух до неї не буде гальмуватися ідеалістичними уявленнями.

3) проведіть огляд військам.
Оцініть себе - хто ви, які знання у вас вже є, які маєте схильності і риси характеру, ніж ви вже займалися і які ваші успіхи. Який ваш особистий багаж на даний момент життя? У письмовому вигляді складіть список ваших досягнень і тих факторів, які допомогли вам їх отримати.Окремо напишіть список невдач і причин, за якими вони трапилися. Проаналізуйте свій характер, свої сильні і слабкі сторони. Згадайте людей, які вам допомагали протягом всього вашого життя і які вам заважали.

4) складіть докладний план
План - це не тільки алгоритм дій. Ще на стадії написання він допоможе вам знайти ваші помилки,зрозуміти в якому напрямку треба рухатися. Потім з ним необхідно буде звірятися, щоб зрозуміти чи правильно ви рухаєтеся. Це дозволить вчасно коригувати ваші дії, зрозуміти причини невиконання задуманого. Але головним чином, план - це чіткий перелік необхідних дій, розписаних за часом. Він висвітить слабкі ланки ваших розрахунків,що дозволить вчасно і правильно реагувати. План - це логічний ланцюжок подій, створюваних вами. Ці події об'єднані причинно-наслідковим зв'язком, і кожен наступний ваш крок грунтується на попередньому. Навіть якщо ваша мета, здавалося б, мало залежить від вас, почавши писати план ви зрозумієте,що її рішення тягне за собою безліч інших нюансів вашого життя. Вирішивши їх ви наблизитеся до доленосної мети. Наприклад, ваша головна мета на даний момент - вдало вийти заміж. План цього завдання буде поділений на безліч інших, більш залежних від вашої волі - зайнятися зовнішністю, освітою, потрапити і постійно знаходиться в тих місцях,де мешкають цікаві кандидатури. Кожен план сам по собі до заміжжя не приведе, але їх комплексне здійснення змінить вас як особистість, що неодмінно призведе і до змін в особистому житті.

5) усвідомте свої страхи і поборіть їх
Одвічний страх людини - страх перед невідомим. Починаючи новий виток свого життя, кожен,навіть найуспішніший в минулому, боїться потерпіти невдачу в майбутньому. Зміна своєї особистості - це важливий крок, але важливий він саме власним вибором і власної рішучістю. Зізнайтеся, що ви боїтеся. Чітко і чесно собі дайте відповідь - чого? Змін? Вони в будь-якому випадку будуть позитивними, тому що ви дізнаєтеся щось нове,і перед вами відкриються нові, незнані досі горизонти. Боїтеся, що не будете чемпіоном у вибраній справі? Але невже вам дійсно це потрібно? Чемпіон дуже далекий від гармонії, до якої прагнете ви. Він однобічний, тому й чемпіон в одній справі. Ваша мета - розвинути в собі багатогранність, а значить першість у чому-то одному вам ні до чого. Ви завжди зможе зупинитися, якщо зрозумієте що це вам нецікаво або неактуально. Страшить працю? Але без праці людина перетворюється на диванну амебу. Ставтеся до процесу зміни себе як до мети, адже цікавий сам процес, впізнавання чогось нового, особливо якщо нове таїться у вас самих.

6) радійте результатуЧим би не зайнялися - ваша мета змінити себе. А ці зміни, може навіть непомітні перший час, будуть відбуватися щодня. Надавайте їм велике значення, проміжний результат дуже важливий для мотивації на подальші дії. Кожен день робіть хоч маленький крок до наміченої мети, на кожному занятті отримуйте щось нове,закріплюйте отриманий навик і стаєте досконаліше. Щовечора визначайте результат, якого ви досягли за день і хваліть самі себе за успіхи. Дрібненькі успіхи поволі будуть накопичуватися у велику перемогу. Але неї дуже далеко, і саме оптимізм і віра в щоденний результат не дозволить вам зійти з дистанції. Звичайно,пройде багато часу, перш ніж ви з гордістю можете сказати, що досягли вагомих результатів і тепер фахівець в тій чи іншій галузі. Але важливий кожен крок, особливо в перший час. До того ж це дозволити визначати ефективність ваших занять і при необхідності коректувати навантаження.

Особистісне зростання не відбувається сам по собі.Їм треба займатися, приділяти йому багато уваги і сил. Першими вашими ворогами буде ваша особиста лінь та інертність. Не дозволяйте собі розслаблятися, дотримуйтеся плану, суворо контролюйте самі себе. Вам знадобиться жорстка самодисципліна і сила волі. Над вами немає і не буде наглядача. Ваше самовдосконалення потрібно вам самим,інакше вас обійде на життєвій дорозі більш успішні. Кожен день і кожній сфері з'являється щось нове, тому пізнавання, навчання не припиняються ніколи. І лише володіючи актуальними знаннями та вміннями, людина зможе досягти бажаного результату, будь це високий дохід і щасливе сімейне життя. Лише в постійному розвитку людина,істота наділена розумом і волею, знаходить сенс життя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити